Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
6. nov 2009

ja uz mam toho fakt dost, kazdu chvilu nam nieco je 😠 😠 😠 az sa mi chce plakat od jedov 😠 😠 😠

vejinka
6. nov 2009

ew chudatko petko...skore uzdravenie prajeme

johnie
6. nov 2009

ew to mi je luto... ☹
aj ked ti to ze mne to je luto asi moc nepomoze ...

estella
6. nov 2009

ahojte...Maxim tutuo noc spal katastrofalne..potom som ho uz zobrala k nam do postele a to bolo este horsie lebo cestoval po celej posteli a muz chudak uz lezal len na tej doske....taky malinky cloviecik a roztahuje sa to akoby mal dva metre a 150kg....no strasneeee.....
a aj teraz je taky zlostny....idem mu dat nieco jest nech sa ukludni...asi chrumky tie to istia....

eweny
6. nov 2009

a zas si vyzul papuce aj ponozky..a to takto aj niekolkokrat denne..vrrrrrrrr

eweny
6. nov 2009

estell, aj u nas chrumky vzdy zachranuju situaciu..

johnie
6. nov 2009

maaaaaaaam papucuuuuuu... v kociku si rochnila 😀

luciankasebastianko
6. nov 2009

vejo a čo ty ješ večer slaninu ked sa ti také tažké veci snívajú 😀 johnie malého ta nebaví ,iba macko pu a to naradie čo to všetko opravuje 😅 inak prišla svokra a zobrala ho von 😀

vejinka
6. nov 2009

my chrumky nepozname..ovocie a keksiky to je nase

eweny
6. nov 2009

baby, ja viem..dakujem

len uz mam nervy z toho, od narodenia stale nieco musime riesit..dnes musime ist do lekarne, kupit cipky a chcem mu kupit aj ten vitamin C..nechce mi jest ovocie a doktorka povedala, nech mu ho davam ked je taketo obdobie..

johnie
6. nov 2009

ze vejo ... 😀 😀

vejinka
6. nov 2009

lucia..heh ze slaninu no vcera vecer som mala gulas..z obedu ..a huba ma stipala este hodinu po konzumacii a dnes bdue rit 😀

eweny
6. nov 2009

zatial nejdeme k doktorke, ak sa to zhorsi, tak pohotovost to isti..

no nic, idem zmerat teplotu, nadopovat ho, ak bude treba a dat spinkat..

a strasne slinta, nikdy takto neslintal

johnie
6. nov 2009

ew nebude to od zubanov?

silwietta
6. nov 2009

ahojte...

ew, to mi je luto ze sa na Petka vsetky pliagy lepia... neskusis mu dat nejake homeopatika na zlepsenie imunity?

estella
6. nov 2009

veji tak Maxim uz ochutnal asi vsetko....minule sme boli u sestry a deti sa zavreli do izby a ja ze ako super ticho klud mozem si v klude vypit kavu a potom som isla pozriet ze co je take ticho...a tak jej synovia a moje dve deti si sedeli na zemi pozerali nejaku rozpravku a pri nich miska plna pukancov a boli ako v kine..Maxim sedel v strede a hadzal do seba pukance jedna radost...

vejinka
6. nov 2009

nam poradila doktorka ocsiloco...a tak dalej neviem sa to pise a len malinko vo vode rozpustit per guliciek a vraj to ochrani na tyzden

vejinka
6. nov 2009

estel ..tak s pukancov mam ja teda strach dusila som sa a ni nie tak davno..skoro som umrela..takze pukance moje dieta dostane az vtedy ked bdue mat 18 😀

estella
6. nov 2009

ale aj ovocie a zelenina ide u nas na dracku..proste mojim detom chuti vsetko....a o hrach sa dokazu aj pobit....

luciankasebastianko
6. nov 2009

johnie príd aj nám pohladať zopar vecí 😒 veji 😀
júúj aj ten moj je taky nervák no zdrala by som ho niekedy najračej 😕

estella
6. nov 2009

veji velmi dobre si uvedomujem ze su nebezpecne...ale ja mu ich davam lebo mu chutia ale moze ich jest len pod mojim dozorom...samozrejme mu vyberam ktore ano a ktore nie...a zasa jasne ze nie plnu misku...5ks a dost...ked je navsteva tak 10ks.... 😉

vejinka
6. nov 2009

to asi vsetky deti teraz prechadzaju dovnym obdobim..ja som v noci zurila ...najedeny bol a on nie anie spat 🙄

luciankasebastianko
6. nov 2009

ewen teraz je táké obdobie ktoré dosť namáha detsky organizmus my papáme teraz tie probiot. Nutrolin B

slavica2
6. nov 2009

ahojte baby 🙂 my sme takto potichu jedli sudocrem 🙂

johnie
6. nov 2009

tak je to jasne.... ked je dlho ticho tak vymyslaju 😀
luci dojdem v pohode len dnes uz nie... 😀 mam hladania odcat pocat 😀

estella
6. nov 2009

ewen po kiahnich je normalne ze dietatko ochorie...ma velmi ale velmi oslabenu imunitu a tak mne ochoreli obe deti..Maxim dostal zapal priedusiek asi dva tyzdne po kiahnich a Stella ta tiez bola chora a dokonca mala dva krta ATB po sebe lebo prve jej nezabrali...a aj deticky v skolke co mali kaihne potom ochoreli znovu...takz sa neboj...prejde to...je to otrasne ale je to u vsetkych detoch ze najprv kiahne apotom nejaka choroba sa na ne nalepi....

vejinka
6. nov 2009

slavica ahoj a chutilo jej?:D

vejinka
6. nov 2009

a my sme uz hore...tak prchaaaaaaaaaaam