Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
12. máj 2009

a ten prdiaci chlap...fuj az sem som to citila

euffra
12. máj 2009

ahojte maminy,
tak my sme boli vcera na prvom plavani v alve, bolo supeeer, velmi sa mi pacilo, Nina bola taka dost rezervovana, vsetko sledovala, neplakala ale ani sa nesmiala, tak snad nabuduce uz bude veselsia

claudinka
12. máj 2009

a co mam robit s tym placom na nocniku? preco sa boji tam sediet?

vejinka
12. máj 2009

sakra prace dieta mi nexce spat 😠

evitkamalicka
12. máj 2009

claudi aj nas place na nocniku jak keby sme ho zabijali

goga03
12. máj 2009

claudinka skus mu dat do ruky nejaku hracku

silwietta
12. máj 2009

euffra ja idem s malym vo stvrtok a tiez som zvedava ako bude reagovat...vodu ma velmi rad ale ked ho vyberiem z vanicky tak reve ako tur zvycajne...

silwietta
12. máj 2009

claudi to aj mne robil a to som ho tam posadila obleceneho... som mu nechala ten nocnik medzi hrackami aby sa ho nebal, a skusam ho tam posadit raz za cas a trolinku sa to lepsi... ale este stale iba obleceneho 😅

euffra
12. máj 2009

claudi podla mna on si zvykne, postupne, skus mu ho nechat na hranie, nech sa s nim zoznami a postupne skusaj davat sediet obleceneho a potom az vyzleceneho, teda ja by som asi takto postupovala. podla mna je to este skoro davat dieta na nocnik, on este nie je schopny ovladat zvierace, aby vedel, ze to sa tam ma vycikat, ja zacnem asi az neskor

euffra
12. máj 2009

silwi urcite sa mu bude pacit 🙂
kam idete vy plavat?

euffra
12. máj 2009

tak ja sa uz opat musim vypnut, moje dieta je prilis narocne aby som tu mohla s vami sediet, papa

silwietta
12. máj 2009

my ideme do trnavy... budeme chodit spolu so silvioubb a jej leom 😎

goga03
12. máj 2009

a este mozno zavazi aj ako ho tam davas. teda aspon u olivera je to tak,ked ho davala na nocnik babka, ze ho tam len posadila, tak vrieskal ako najaty.potom som jej ukazala ako ho davam ja a dala ho tak a bolo dobre. davam ho tak, ze jednou rukou ho drzim pod ramenami (spredu) a druhou pod kolenami.ze je tak schuleny. no a potom tu ruku spod kolien len vyberiem a posadim ho.

silwietta
12. máj 2009

euffra ja si tu hoviem, lebo maly mi spinka... inak to nejak nehrozi, lebo kazdu chvilu vymysli inu lumparnu...

goga03
12. máj 2009

silwi urcite sa mu bude pacit. nam pomaly uz prvy kurz konci, ale ideme pokracovat dalej, je to dobre aj pre neho a aj pre mna 🙂

kamilka12
12. máj 2009

euffra - nemyslím si, že je to priskoro..ja dávam malého od 6 mesiaca a hned ako ho tam posadím začne tlačiť a keď sa nevykaká, tak sa vyciká určite..a potom sa z toho spolu tešíme..už chápe čo tam má robiť..myslím že deti sú už dosť vnímavé 😉

Claudi - aj mne tam zo začiatku plakával, som sa až zlakla, či ho niečo bolí, ked ho tam posadím, no hroozny rev spustil. Tak som mu jho potom asi týžden neukazovala a po týždni som ho tam posadila znova a práve v čase, ked začal tlačit, rýchlo som ho rozbalila a šup na nočník. On medzičasom na nočník zabudol a hneď sa tam aj vykakal. A keď sme potom začali spolu tlieskať nad jeho výtvorom, pochopil, že urobil niečo, čo nám aj jemu robí radosť..a od vtedy si tam sadne bez problémov.

claudinka
12. máj 2009

fuha teraz ste ma ukludnili, som rada, ze to robia aj ine detuse.. alebo robili.. tiez som sa zlakla, ci ho nieco neboli alebo nema zle chrbatik, ale asi je v poriadku.. som mu ho skusala dat do ruky a zacal ho kusat, hrat sa s nim a nejako skaredo sa musel o neho buchnut, lebo taky rev spustil, ze aj na rukach plakal dalej, takze super skusenost prvy den s nocnikom 😀 😀
keby som toto vedela, tak ho uz davno kupim sakris som myslela, ze sadne a hotovo 😀 😀

silvi jeeej so sisou budete chodit plavat? paradicka 😉 😉 sa stretavate?

vejinka
12. máj 2009

uzas takze bol prezraty...vygrgal sa vygrcal sa mi na plachtu..a teraz reve v postielke 🙄

claudinka
12. máj 2009

cim skor sa na nocnik naucia, tym lepsie a aspon usetrime na plienkach.. aj svokra ucila malych na nocnik hned, ako sedeli..

terezicka
12. máj 2009

Naša Lucka tiež už chodí na nočník, teda ja ju tam posadím 😀 A vždy sa pekne vyciká a asi len 2x sa mi nevykakala, inak sa vždy aj pekne vykaká. Zvykli sme pred ňou tlačiť aby vedela čo od nej chceme, ale včera som ju tam posadila a po chvíľke začala tlačiť sama a pekne sa vykakala

goga03
12. máj 2009

suhlasim s kamilkou, olivera davam na nocnik po kazdom jedle (bud prikrm alebo kojenie) a 90 percent sa vycika, takze vie, ze naco to je. a kaka do neho kazde rano. a podla mna mu je pohodlnejsie, kedze ma ovela suchsie plienky. plienky mu ale aj tak menim po kazdom jedle.

claudinka
12. máj 2009

juj aj ja sa tesim na maleho pokroky v kakani a cikani 😀 ale najprv sa skamosime s ujom nocnikom 😝 hra lambadu, ked sa do neho nieco vykona 😀 😀

goga03
12. máj 2009

my mame z ikea za 69 skk 🙂 jeden ma doma, jeden u babky

terezicka
12. máj 2009

Claudi malému prajeme všetko naj ku krásnej osmičke 😉

vejinka
12. máj 2009

do slaka stale nespi.. 😠

evitkamalicka
12. máj 2009

aj my sa pripajame ku gratulacii 😵

goga03
12. máj 2009

aj my, to ale bezi, len pred chvilou si tu pisala, ze ti odtiekla voda 🙂

vejinka
12. máj 2009

aj my sa pripajame...gratulujeme 😉

vejinka
12. máj 2009

uz nic nepocujem z izby..idem ho skontrolovat ci nahoodu nerobi nejaku lumparnu

kamilka12
12. máj 2009

Lubkovi všetko naj naj k 8ke 😵