Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
23. nov 2009

vidis to by som si nevsimla ale je pravda gumove su gumove

johnie
23. nov 2009

luci http://www.worker.sk/hojdacky ... hmm?
inak mojmu muzovi dobre dnes sisi...
annie, ano lebo do zahrady by s tymi umelymi ani nedosla.. uz ju poznam 😉

annie13
23. nov 2009

to ano my mame tuto
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=5101664 a velmi to hrkoce po betone mali sa len tak trasie v tom

annie13
23. nov 2009

a to su kryte gumou ale dobre sa mu v tom vozi len po chodniku normalnom hladkom a po dlazbe
po ceste alebo u svokrovcov po betonovom dvore eeee

luciankasebastianko
23. nov 2009

a perčo ved teraz tam bude mať viac vnúčat určite to využijúúúúúú a tu nitru máme poceste asi sa tam zastavíme vdaka za tip 😉

kamilka12
23. nov 2009

Čaute,

nestíham otvárať linky čo sem hádžete 😀 😀

anni - ten rozprávací vysavač sme povodne chceli aj my, ale nakoniec sme vybrali v dráčiku taký obyčajný detský čo aj vysáva trošku za 350 sk, lebo ten sa viac podobá na ten čo máme doma, a Martin by stále vysával, tak zato ten. Ale aj ten rozprávací je určite super hlavne tým, že rozpráva 😉

johnie - a na akom pohovore si bola? držím palce nech to vyjde?

Ja stále rozmýšlam nad tým, či ten stromček velký postavíme alebo nie...najskor som bola rozhodnutá že nie, aby ho malý nezhodil, ale keď...ja si vianoce bez pekného ozajstného ozdobeného stromčeka neviem predstaviť, chýbalo by mi to 😒 Tak ho asi postavíme a budem malému stále v pätách 😀 A najviac sa teším na to, ako sa bude tešiť on, ked ho budeme spolu ozdobovať a keď bude svietiť 😉

eweny
23. nov 2009

kamilka, ja presne riesim tiez tuto dilemu so stromcekom..na milion percent nam velky stromcek Petko zhodi hned ako ho zbada..ja som teraz vo faze, ze asi kupime taky malicky stromcek a dam ho na nabytok hore, aby nedociahol..

kamilka12
23. nov 2009

ew - veď to, aj ja by som najradšej kúpila iba maličký, ale to neni onoooo 😝 My sme vraj stromček doma nikdy nezhodili, tak sa asi budem spoliehať, že ani Martin nezhodí 😀

kamilka12
23. nov 2009

Idem ja spať, nejako na mňa zase ide bolesť hlavy..ale očakávam už každú chvíľu mrchu, tak to bude asi tým ☹ Dobrú noc vám prajem.

luciankasebastianko
23. nov 2009

baby k tomu stročeku aj mna sa každy pyta ,že kde ho uviažem a ja sa pytám koho malého ? 😀 no bolo by to istejšie 😀 😀 😀 😀 no budem stále prinom stromček má 2,3 m sme kúpili mimulí rok ťažky jak fras a cely s trblietkami zlatymi sa tešííííííííííím ako sa toho nezbavím až do velkej noci 😀
dobrúúúúúúúúú 😵

annie13
23. nov 2009

lucianka hned po pravej strane od Zvolena za plotom nadherne farby tam maju
dobru aj ja uz idem

annie13
24. nov 2009

bre ránko, prvá aj posledná? noc už nebola bez budenia a je po radosti 😒

annie13
24. nov 2009

no a radost ma rychlo presla, vazena pani mi napisala ze si to rozmyslela a ziadny vysavac mi nezasle lebo dcerka vraj place a to som jej poslala uz peniaze
mna porazi a tak som sa tesila ☹

silwietta
24. nov 2009

bre ranko prajem

silwietta
24. nov 2009

annie to co je za nezodpovednu predavajucu? daj jej zle hodnotenie, toto sa nerobi

ewulqa
24. nov 2009

ahojteeeeeeeeeee 🙂)) Boze ja skapem jaka nostalgia ma chytila

ollako
24. nov 2009

Dobre ranko 🙂 ewulga ty sa sa tu uz dlho neobjavila, co mas noveho?

ollako
24. nov 2009

a skoro mame siesty zubok, uz sa dasienko otvara 😀

silwietta
24. nov 2009

dobre ranko olla

ewi a z coho nostalgia?

ewulqa
24. nov 2009

ahojte baby, no dlho dlho, ja viem.Koza som.Ale dlho som nemala net a tak...... som si spomenula jak sme tu tehulkovali....jaaaaaaaaaaaaaaaj.A teraz uz jake velke deti mame.to neni pravda toto jak rychlo to setko.....uff

estella
24. nov 2009

ahojte...tak ja som uz od soboty zavreta doma..Stella je chora berie ATB a tak sa nemozeme nikam pohnut..Maxim musi byt tiez len doma kedze s nim nemam ako ist von...vcera som mala na plane ist na vecer do MC ale manzel prisiel neskoro domov tak sme nikde neboli....

ale aspon piatok som trosku vypla lebo sme boli s kamosku vecer vonku a bolo nam super..prisla som domov rano o tretej..sice sa mi potom nechcelo vobec vstavat ale deti ma z toho hned prebrali.... 😖

ewul teba tu vidim po dlhej dobe co je s tebou..ako sa mate?

vejinka
24. nov 2009

dobre rano baby..ann fiha to mi je luto a tak si sa tesila.. 😔
mozno si budeme mysliet ze som totalny cvok..ale ja uz mam stromcek na parapetnej doske..chcela som ukazat malemu stromcek maly co mame na komodu a ked som ho vytiahla a kazdu jednu vetvicku povystierala tak ma chytila mania..tak reku idem po ten velky..a ukazem malemu 😀 tak som ukazala a ked uz bol vybaleny aj povystierany smarila som ho do okna..a my uz mame vianoce 😀 😀

vejinka
24. nov 2009

a dieta mi spiii..zazrak doteraz zaspaval len o jednej poobede...a zrazu zahajal skor...hip hip huraaaaaaaaaaaaaa 😵

estella
24. nov 2009

veji tak to nemas na moju svokru..my sme tam boli pred 2tyzdnami a ona uz mala uplnu vianocnu vyzdobu a aj ozdobeny vysvieteny stromcek..tento rok dokonca predbehla aj tesco lebo tam vyzdoba este nebola.... 😀

vejinka
24. nov 2009

estel..uff som si vydychla ci nieosm jedina na svete 😀

mishusha
24. nov 2009

ahojte babenky

ja som tiez dumala nad tym stromcekom, sa bojim, ze mi ho krpec bude kmasat, aj ked je vsetko nerozbitne...ale predsa... a asi to urobime ako nas dedko... on vzdy vesia stromcek na stenu...teda ho tam privrta a trosku vyssie, aby sa pod neho zmestilo aj viac darcekov 😀 alebo ako sa kedysi robievalo, ze sa stromcek zavesil z povaly nad stol, tak asi budeme mat tradicne vianoce...hehe...len este musim najst miesto kde ho navrtame 😝

veji, sak vianoce az za mesiac...ale preco si ich nepredlzit...no nie? ja som uz tiez vytiahla vianocne ozdoby 😀 ze co reku mame, a co este bude treba....

estella
24. nov 2009

to by ste neverili co vsetko sa zmesti do videa....v tom nasom je vsetko mozne a najhorsie je ze tam je moja nove zubna kefka a tak zasa si musim umyvat zuby so starou kym dokopem manzela k tomu aby to video rozobral a vytiahol mi ju odtial....

vejinka
24. nov 2009

estel..fuha...nase video je uz k.o. a tak sme kupili svokre na vianoce dreambox..moze si nahravat co xce kedy xce..a najnovsie si moze pozerat aj Erikove videa dole na televizori...nejaku vecicku dokupil muz (ja sa do toho nerozumiem) ale funguje to.. 😉

estella
24. nov 2009

ja sa inak tak hanbim..lebo my Maxima skoro vobec nekamerujeme..ked bola Stella mala tak som kamerovala v jednom kuse a ona to teraz aj velmi rada pozera a chudatko Maxima ma toho minimum...a nejako sa neviem do toho prinutit aby som zobrala do ruky kameru a pri tom to je voci nemu nespravodlive ze Stella ma zaznamenane skoro vsetko a on skoro nic... ☹

ewulqa
24. nov 2009

estell....dobre sa mame, maly je hrozne hyperaktivny, to by ste dievcata neverili.Co ten vystraja.....jaj.No a ja....ja som schudla 20 kilo prosim pekne! Tesim sa iny clovek je zo mna.No ale pri mojom synovi neschudnut,tak to je umenie asi.Nebudem sa pytat co mate vi nove,lebo to by sme tu boli asi do vecera,co? No musim sem chodit castejsie