Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
26. jan 2010

ahojte..tak my sme dnes vstavali o 8.20, potom sme varili masko na stave, boli sme na navsteve a teraz sme zaspali...baby, citam tie jedalnicky, to niktora nedavate ani parky (sem-tam), ani prazenicu????

vejinka
26. jan 2010

ja davam...dnes na veceru bude mat parky..inak mavame sunku s chlebom a s maslom inokedy rozok so syrokremom a kecup ten kecup muis byt vsade a este paradajky musia byt vsade..a papame spisske parky tie mu chutia uplne najviac so stiplavym kecupom 😀 a prazenicku robim na oleji spenim cibulku pokrajanu sunku a sibnej jedno vajicko medzi prsty osolim a papa samozrejme s kecupom 😀

silwietta
26. jan 2010

ka3n, prazenicu papka, ale parky som este nedala... baby parky sme nezohnali a normalne nedavam...

vejinka
26. jan 2010

ale to tak raz do tydzna..potom mu davam rozok s maslom a vajickom na tvrdo a kecup 😉 a kade co co ma napadne..ale nieje toho vela co mu davam na veceru vacsinou papa tu sunku a maslo lekvare mu nechutia nejako extra a med tiez nie

jana.hcsba
26. jan 2010

ahojte.

tak sem nez sa clovek pripoji, to je des 😒

evicka1
26. jan 2010

no ka3n: my jeme vajicka, prazenice slaninku parky. no vsetko mozne

annie13
26. jan 2010

ahojte
no bola som na prietok tak to moje dietatko sa konecne zvrtlo kedze bolo priecne cezo mna ale dalo sa aj tak zle, hore hlavou a zadocek ma uplne dole, ze vraj pojdeme cisarkym ak sa to nenapravi
mam cvicit 4 x denne po 15 min na štyri a robit macaci chrbat, no tak ideme cvicit
Branko bol taky zly bol s nasimi ale ako cert teraz vyhadzuje zasuvku, ze spal iba chvilu ale pochybujem ze sa mi ho este podari ulozit

jana.hcsba
26. jan 2010

my jedavame tak divne, ale uz sme si zvykkli:
ranajky 8,30 : rohlik, maslo, syr, sunka, vajicko, parky
desiata 10-10,30 : ovocie
obed 13-13,30 : polievka
olovrant 16,30-17,00 : maso, ryza, zemiaky
vecera 19,00 : kasa, jogurt, pecivo, sladke pecivo

Tak to tak priblizene a s obmenami.

VEJI !!!!!!!! A co to tam vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim? Super, gratulujem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SILWIETA: tiez gratulujem !!!!§

Aj ja chcem 🙂 !

ka3n
26. jan 2010

tak to som rada, my to tiez jeme tak dvakrat do tyzdna,nie casto..a parky davam spisske alebo ako ste mi tu poradili viedenske, aj tie su dobre..

jana.hcsba
26. jan 2010

annie13 : to som pocula s tym macacim chrbatom a vraj to pomaha. 😉

vejinka
26. jan 2010

prd to pomaha maly bol otoceny zle do konca aj sme svietili baterkou dole..aby sa otocil kade co a nic nepomohlo...annie nexcem strasit ale asi 2% deti sa v tomto stadiu tehotenstva otocia dole hlavickou 😅

annie13
26. jan 2010

Veji a ako si potom rodila cisarskym
cisarsky je horsi
boli viac rana????

vejinka
26. jan 2010

pred tym je to pohoda...potom je to brutal...ale ak si silna zvladnes to ja som padavka a prezila som to 😉

vejinka
26. jan 2010

a viem ze som hovorila druhe nikdy 😀

annie13
26. jan 2010

pred tym pred ciM?
no ja som tazko znasala aj sitie a ranu po klasickom revala som ako mala, poradkyna v dojceni bola aj u nas doma co ja som od bolesti nechcela ani zit takze padavka a velka

vejinka
26. jan 2010

mne sa nepacilo ze ma vyzliekli a odpochodovala som si na operacku ako keby ma isli zabit..zviazali ruky a nohy natreli dakym studenym sajrajtom..a navyse ma vsetci poznali..lebo som v tej nemocnici robila v bufete a ze my vas pozname..ale odkial ahaaaa vy ste bufetarka 😀 no koniec mi bolo do placu..a potom sa naklonil dalsi znami doktor ktoremu som robievala bagety a ze teraz poratajte do desat a pri piatich som uz bola tuha..zobudila som sa uz na jiske a prve co som videla boli hodiny..preboha to som tak dlho spala? kde je moje dieta..? a take cudne pocity no nic nebolelo..az potom ked zacala prechadzat oblbovacka...velka sefka som si povedala ze nepotrebujem injekciu do zadku ze to vydrzim ved ma nic neboli..ale v noci som prosila aby mi nieco dali lebo sa to nedalo vydrzat 😔

vejinka
26. jan 2010

inak strasne divne to bolo ked som sa zobudila a v bruchu ziadne pohyby...to som teda necakala 😀

annie13
26. jan 2010

a potom to ako dlho bolelo doma
ako si spala

vejinka
26. jan 2010

nemohla som na bruchu bez sance..ja sprosta som to skusila este v porodnici a take bolesti som dostala ze az...takze neskusaj to niekomu to pomaha ale mne to uskodilo..a doma len na chrbate asi mesaic ani na bok sa nedalo a bolelo to len 6 dni jak som dosla domov som behala jak srnka..ale tie noci boli dost zle na to sa priprav nezabudni len na chrbate spat

vejinka
26. jan 2010

ved ja som isla z porodnice po vlastnych ...pekne sama s muzom a s kocikom prechadzka domov..nemame to daleko sak vies 😉

annie13
26. jan 2010

ja budem dufat ze sa otoci

vejinka
26. jan 2010

ale potom to troska bolelo lebo som si to presilila..ale nejako hrozne to zasa nebolelo najhorsie je asi prve tri dni..na stvrty uz bolo relativne dobre a nechali si ma tam 7 dni od stvrteho dna som uz aj sama kupala maleho

vejinka
26. jan 2010

iank sranda bola v jedalni velmi rychlo sa dalo zistit kto rodil normlane a kto cisarom...a hlavne na zaciatku ked sa prichadzalo do jedalni..kto bol ako storocna babka zohnuty rodil cisarom a kto bol vystrety ale nesedel robil klasicky 😀

vejinka
26. jan 2010

a este znak bol aj omotane nohy obvazom kto to mal rodil cisarom

annie13
26. jan 2010

no som zvedava ako pojdem tentoraz
mne sa pri Brankovi zdalo ze umriem

ka3n
26. jan 2010

annie, ja som rodila cisarskym, ale nie celkova anesteza ,ale iba lokalna odspodu dolu a tiez to sakra bolelo, ked sa to zacalo odmrtvovat,ale druhy chcem a viem, ze budem mat tiez cisarsky a poviem ti aj sa tesim, lebo zmaknem to, nebolo to take strsane.

evitkamalicka
26. jan 2010

ja som tiez rodila cisarskym a na moje prekvapenie to bola uplna pohoda, prirodzene by som uz rodit nechcela

annie13
26. jan 2010

ved uvidim, no moj porod bol strasny, ja mam len negativne skusenosti, prenasala som 2 tyzdne takze mi vyvolavali porod, vkladali tu tabletku, injekciou, mala som daleko krcok ci co tak to tahali to bola neskutocna bolest to mi spravili rano o deviatej a porodila som 00,40 v noci dovtedy bolesti,zvracanie
potrhala som sa, velmi som krvacala, doktor bol neprijemny, sitie bolelo takze ja prosim aby to teraz bolo aspon trochu prijemnejsie
dneska v poradni jedna romka prisla sadla si na chodbu, ja som isla dnu, spravil mi prietoky a isiel zapisovat do knizky a vbehne dnu sestricka ze pan doktor rodime, tak bezal ze mam pockat
a za chvilu niesli babo, porodila za 7 min, doktor vravi Vidite damy takto sa rodi!!
ale bolo to jej 9 dieta!!!

jana.hcsba
26. jan 2010

annie13: no tak to je teda!
moja sestra pri druhom porodila za 0,5 hodin. Tak to je tiez fajn. a to prisla hodinku predtym do nemocnice 🙂

evitkamalicka
26. jan 2010

annie tak to bola rychlovka 😀