Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

skrecok
9. mar 2010

Ahojte baby,

joj ako vam v dobrom zavidim tehulkovanie. Gratulujem a drzim vam palce. 😵
My by sme chceli zacat az v lete (dufame), teraz na to nie je vhodna doba kvoli nasej situacii 😔 . A do roboty by som sa nechcela skoro vratit, chcem si naplno uzivat deti 😵.

Dlhsie som tu nebola, ani nemam cas vsetko citat. Risko dnes mal prvy krat teplotu zrejme zo zubkov (prve 2 stolicky naraz). Dostal aj hnacku a nechuti mu papat. Posledne 3 dni stale hovori "ho-pa" (na ruky), ale ked sa hrame, citame tak je v pohode. Nebyvaju aj vase deti take? Risko este nemal teplotu zo zubkov.

Chceme ist s Riskom k detskemu zubarovi, minuly tyzden bol u nasej zubarky. Ale ked sme videli, ze nema s takymi malickymi detmi ziadne skusenosti tak sme si povedali, ze radsej pojdeme k detskemu niekde v BA.... Viete mi poradit????

A co sa tyka oblecenia,hmmm. My sme zrejme najmensi. Risko nosi oblecko c. 80. V piatok sme boli v Avione, uz mali na jeho vysku a vahu poznamku...😖 Dost nas to trapilo, za vsetko moze jeho byvala detska lekarka.... Tazko dobehnut stratene kila ked je stale ako zive striebro. Teraz uz mesiac konecne spinka celu noc aj ked mu rastu stolicky, lenze ja mam dlhsi problem so zaspavanim. Neviem vobec zaspat skor ako pred polnocou, robila som vsetko mozne a nic. Ked zaspim, tak je uz ok.

silwietta
10. mar 2010

dobre ranko dievcence...

dnes Misko nejak vyspava, a ja som uz nemohla spat tak som si spravila kavicku... mm isiel na sluzobku tak som si ju doniesla ku kompu nech nepijem sama v kuchyni...

silwietta
10. mar 2010

skreco, z velkosti oblecka si nerob tazku hlavu, aj Misko nosi este vela 74, ale niektore aj 9-12 mesiacov... to co je 12-18 mesiacov mu je casto velke... a niektore 80 su mu len tak tak... a zimny overal nosil taky na dva roky....

silwietta
10. mar 2010

annie, inak aj mne doktor v nemocke na vysetreni vravel, ze som zavreta jak konzerva, ze este mozem zabudnu na porod a na druhy den o polnoci mi odtiekla voda...

eweny
10. mar 2010

Dobre ranko damy 🙂 dnes by mal byt este pekny slnecny dnik,hoci pomerne chladny,tak si uzime lebo ze od zajtra ma byt poriadne zhorsenie..

silwie,tak ty uz kavickujes?..dobru chut zelame 🙂

eweny
10. mar 2010

Som vas poctivo docitala a co to nevidim?..dalsia tehulka medzi nami?

Ollako,srdecne gratulujeme 🙂 manzelik teda presne striela ostrymi 🙂🙂🙂

ollako
10. mar 2010

dobre ranko babeny 😉

eweny
10. mar 2010

Co sa tyka velkosti oblecenia,tak my nosime c. 86 aj 92..ja mam doma 14kg chlapinu a vysoky je tiez dost 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

dobre ranko maminky

ollako
10. mar 2010

ew dakujem no je to riaden ostrostrelec 😀 ,

maly mi ma take sopliky, nejak sa mu ta nadcha konecne pustila, kycha a cely je hned od sopla, no des bes, ale asponze to ide von 🙂

eweny
10. mar 2010

Dnes sa chystame do NR..budem sa obzerat,ci niektoru z vas neuvidim 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

my ideme do NR asi tento alebo buduci vikend

eweny
10. mar 2010

..z vas nitrianskych maminiek 🙂

natasa8
10. mar 2010

ahojte.....
ja moja Katka vyspava, ale ona v noci buntosila od pol stvrtej do piatej, tak teraz dospava 😒
Ja som si s muzom dala ranajky, uz isiel do roboty rak relaxujem pri kompe.

My tiez nosime 80, teraz som jej na jar uz zacala kupovat 86...ale nohavice jej kupujem len 80.. asi ma nejake kratke nozicky 😕 No a samozrejme su nam dobre este niektore veci 74, jedny teplaky na doma nosime dokonca 68 😀 😀 no ale su jej uz kratsie, tak ich asi vyradim ...

skrecok... ja mam tiez hrozny problem zo spankom, odkedy som prestala kojit. Ja som bola zvyknuta v noci ked sa mala zobudila ju nakojit a potom som hned spala, teraz ked sa v noci zobudim, tak potom neviem aj 2 hodiny zaspat....

eweny
10. mar 2010

Evitka,aj my sme povodne tak chceli ist,ale nakoniec takto v tyzdni nam to viac vyhovuje..

evitkamalicka
10. mar 2010

my v tyzdni nemozeme kedze MM robi

eweny
10. mar 2010

Evitka,samozrejme..ten moj este par dni dovolenkuje..

natas,tak ty mas doma taku malu modelku 🙂

natasa8
10. mar 2010

eweny.. nie, praveze v poslednom case nejak vyrastla, vcera sme ju merali, tak uz ma cca 81 cm 😉

eweny
10. mar 2010

Aj my by sme mali drobca odmerat,ale ked on posledne vrieska pri vsetkom,clovek sa ho niekedy ani nemoze dotknut..

evitkamalicka
10. mar 2010

nasmu sa to tiez moc nepaci, vcera som mu sla zmerat hlavicku, lebo chceme kupit slnecne okuliare a to bol boj teda

natasa8
10. mar 2010

no my sme kupili taky ten nalepovaci meter na stenu, tak tam sme ju priblizne odmerali....

ozaj k slnecnym okuliarom... budete kupovat?
Ja som pocula, vraj taketo male deti este nemaju okuliare nosit 😒 Jedny som uz raz v obochode malej skusala - to boli take s gumickou, ale mala ich na hlavke nezniesla, stale si ich strhavala, tak som ich nekupila...

evitkamalicka
10. mar 2010

natas ja urcite kupim, malemu vadi slniecko....budem kupovat kidzbanz s UV filtrom a nikde som sa nestretla s tym, ze by deticky slnecne okuliare nemali nosit....vraj najlepsie je ucit tak, ze dat dietatko oproti slniecko bez okuliarov a potom mu dat okuliare, vraj vtedy ked vidi ten rozdiel si zvykne

natasa8
10. mar 2010
natasa8
10. mar 2010

krpata uz vyprava... tak zelam pekny den 😉

evitkamalicka
10. mar 2010

tu temu mam precitanu, ale aj tam je to tak 50:50 tak si mozes vybrat

ollako
10. mar 2010

baby tak som si robila ten test po zaruke, ale vysiel mi este menej pozitivny ako vcera, no tak som z toho jelen, no asi kupim dalsi, no dufam, ze som sa netesila zbytocne predcasne 😒

winona24
autor
10. mar 2010

ahojte...

tak rýchlo som Vás dočítala ....stihli ste toho dosť popísať od ránka...

evitka ja budem slnečné okuliare kupovať......keďže som trošku od fachu,tak absolútne odmietam názor,že deti slnečné okuliare nie......práve naopak....UV žiarenie je sviňa a deťom škodí 2násobne...takže ja rozhodne ÁNO slnečné okuliare.....

evitkamalicka
10. mar 2010

win ved aj ja urcite okuliare kupim 😉

winona24
autor
10. mar 2010

http://www.babybanz.sk/#

tieto sú super......alebo potom ja som rozmýšľala detské POLAROIDY...uvidím.....