Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
22. mar 2010

winon urcite tam chodte kuknut, neviem ci je ta vystava aj na tom linku co som dala, ja som to nejak neskumala, len som chcela dat link na bibianu, lebo ja osobne som o nej do vcera ani nepocula 😅

evicka - dovolenka to je moja tema 😵 😵 😵 uz 2 tyzdne nerobim nic ine len si listujem v katalogoch... my pojdeme asi do Tunisu, ale radsej by som do Turecka, no ten Tunis je cenovo o dost lacnejsi... no ale uvidime v lete ake budu ceny na last minute 😵 Len musime vybrat nejaky termin aby sme sa stihli vratit do 17. septembra, lebo do dvoch rokov je to pre deti skoro zadarmo 😉

winona24
autor
22. mar 2010

apropo neviete čo je s vejinkou??? strašne málo sem zavíta teraz..... VEJI ozvi sa 😉 😉

a čo by mňa ešte zaujímalo čo je s barbiek....neviete niektorá???

kukulienka159
22. mar 2010

babule a akú značku by ste mi odporučili?

kukulienka159
22. mar 2010

nataš a kolko vychádza to tunisko?

miriam24
22. mar 2010

kukulienka ja by som tiez kupila asi novu .. napr aj my mame vajco s nosnostou do 13kg ale kedze sa tam uz nezmesti aj ked este nema 13kg tak sme kupili normalnu sedacku .. tak ide hlavne o bezpecie dietata ale aj o pohodlie .. takze ja by som kupovala novu ...

no a dovolenku stravime v Chorvatsku .. teda dufam ze to vyjde lebo nerada by som ostala aj toto leto doma .. sice mame velmi vela vydavkov lebo stale nemame dokonceny nasu nadstavbu ale dufam ze aspon to Chorvatsko si budeme moct dovolit .. susedova teta tam prenajima apartmanove domy tak aj cenovo by to mohlo byt v poho .. no uvidime

claudinka
22. mar 2010

natas vystava? asi sa tam stavim, kto sa prida? 😀 ja som tam tiez chodila ako mala.. a teraz som tiez pozerala na stranke, ale vacsinu veci tam maju pre starsie deti a vystavu som tam nevidela, tak dobre vediet, ja to tam mam rada 😉

vejinka
22. mar 2010

ahojte kocky..win veru zasa to tu flakam co uz zabi ma 😅
nevolnosti pomalilinky ale fakt pomalilinky ustupu co som neskutocne rad...ale skor si myslim ze mi zabrali cipky torecan ale co som nie moc rada ze fakt ze mam na posledne tri dni a viac mi doktor nexce predpisat vraj dve krabice musia stacit ono ja ho chapem kedze si ani on sam nieje isty ci to nejako neovplivny plod...ale zasa aj na Erikovi som bola na torecane a je zivy az az 😅 no ved uvidime ci sa budem drzat aj bez cipkov...dal by pan bozko aby mi to uz preslo lebo ked sa na seba pozeram v zrkadle az by som plakala som len koza a kost kozy nikde...nikdy som takmer ziadne namala ale toto je az moc 😔 konecne sa u nas oteplilo boli sme vonku dedko ma uz skoro hotove pieskovisko tak co nevidiet tam dame piesok a bdue sa moct vysantit kolko mu hrdlo raci 😀 no a poobede sme zasa boli v kaufiku a nakupili sme kartony mlieka plnotucneho aby mal maly a aj ja

a ozaj presli sme na kravske..troska som sa obavala ako ho bdue znasat ale za den si zvykol teraz uz aj na ranajky mava s chlebikom a zasa po veceri ked ide spinkat tak vypije asi 200ml mliecka..no a kedze sme si neboli isty ci ho vobec bude pit tak sme este kupili krabicu sunaru ale zasa aspom sa minie v noci lebo raz je hore okolo 1-2 a vyloga 150ml mlieka a potom do rana buva.

no a co mam este nove...uz ani nic jaaaj kupili sme na ibay od cinanov spacebag co sa z toho vysaje vzduch 10 ks po 2 eura a vcera kukam letak hyperovy a tam za 2 volaco..ale nevadi dnes tie cinanske aj dosli aj sme ich chceli vyskusat ale nebolo casu mozno zajtra verim ze nebudu kazove lebo slak trafi..potrebujem nejako uchovat oblecko a v krabiciach na skiriach ma to nervuje a aj tak pomaly zacnem vyberat mini veci ale prat to nebudem sak je to oprate vyzehlene...no mozno prezehlim 😅

a to je asi vsetko 😉

evitkamalicka
22. mar 2010

veji ahoj, no konecne

luciankasebastianko
22. mar 2010

ahojte, žienky maly ostáva uzlíček nervou 😠 ráno ručí dole ( 6.00) poobede ručí hore ,ked prídeme hore chce isť dole -prečo nemáme bungalov 😲 😀 dnes sme boli vonku 5 hodín doobeda 2 poobede 3 som bola rada že som ho dostala domou 😅 a to ešte len jar začína v lete budem asi kempovať vonku 😀

vejinka
22. mar 2010

evit aj tebe som chybala? 😀

vejinka
22. mar 2010

prave som sa dost zazrala do social city na FB 😀 😀

vejinka
22. mar 2010

ale dosli sestaky.....nemozem stavat 😀

vejinka
22. mar 2010

no ale idem aspom spat...spanok je najlepsi..dobru noc 😉

kamilka12
22. mar 2010

Ahojte,

anicka sa tu ešte neukázala? 😕 Na FB som videla, že bola prihlásená...som zvedavá, ako prebiehal porod a či sú obe zdravé a ako sa im darí 😵

Nám ide posledný očný zub a cez den je Martin hrooozne nervný...v noci spí dobre, klop klop, aj cez deň (včera prespal 4 hodiny vkuse cez deň), ale ked nie sme vonku je to s ním na nevydržanie...takže podobne ako lucianka, snažíme sa byt často vonku....

Natasa - pevné nervy prajem, my sa síce ešte o zem nehádžeme, ale vie riadne chytiť nervy...najnovšie vonku bojujeme, čo si stále dáva dolu čiapku 😠 a robí vonku za to doslova cirkus 😠

ollako
23. mar 2010

AHOjte baby , my mame novy mores, vstavame o siestej 😝 , predtym spaval do pol osmej, ale zato v noci sa len raz zobudil vypil mliecko a spal dalej, co predtym aj zo hodinu brblal a vyspevoval a driapal sa po nas 😝 ...chodime aj my von , sme tam v podstate skoro stale,doobeda, ideme tak na hodinku a ked sa vyspi, tak sme az do vecera, som rada, ze je uz teplejsie 🙂 ...

winona24
autor
23. mar 2010

no veji konečne že si sa tu aj ukázala....no víš buď tu nahádžeš najviac príspevkov za deň alebo žiadny....tak sa nečuduj ,že chýbaš 😀 😀 😝 😝

tak my sme znova vracali v noci....záhada,že grcká len v noci a cez deň akoby nič...bola som aj u dr a v podstate mi povedala len to,že jej mám nasadiť diétu.....

winona24
autor
23. mar 2010

http://www.najmama.sk/clanok/224655/mate-doma-m...

zlostníci sme aj my....a niekedy teda poriadny..... 😔

winona24
autor
23. mar 2010

veji asi ŤA sklamem...ale tie spacebagy (nie origoš) stoja za hovno...moja šetrná svokra niekde kúpila....taký veľký...dala som do neho vankúš a perinu,čo máme pre návštevy a do druhého dňa celý znova nafučal.....prepúšťa ventil...takže ja rozhodne kúpim len ten originál.... 😉

kamilka12
23. mar 2010

ahojte

win - díky za článok, takéto články v poslednej dobe doslova vyhladávam.... To s tým vracaním mi je ľúto.. ☹ snáď jej dieta pomôže. Inak my sme mali nedávno niečo podobné, síce nevracal ale v noci sa vždy budil na to, že chce kakať (okolo 03:00 ráno) a hrozne ho vždy prehnalo..akoby cikal cez riťku a potom celý den nič..pohoda..nič mu nebolo a vnoci zase...Takto to trvalo asi 5 dní každú noc ale kedže mu cez den nič nebolo nešla som k lekárke a pripisovala to zúbkom (hoci takúto reakciu nikdy pri zuboch nemal)...nakoniec to same prestalo...zub ešte vonku nieje. Takže neviem čo to bolo ☹

silwietta
23. mar 2010

win, dakujem za ten clanok... lebo obcas uz o sebe pochybujem, ci dobre reagujem, ked maly vybuchne... poslednu dobu sa mu to stava dost casto, ale vsimla som si ze castejsie ked je nas viacej, teda je vacsia pravdepodobnost ze ho niekto zoberie na ruky, da mu to co chce, aj ked sa branim, ale furt len vychadzam na matku krkavca, co dietatu nic nedopraje... vcera som uz nakricala na mamku, lebo zacala robit to co ja som zakazala a maly bol potom z toho vyhukany, ze teda koho ma pocuvat mamku ci babku

winona24
autor
23. mar 2010

no ale super je na tomto novom koňovi,že si môžem dať obľúbené témy a nemusím Vás hľadať 😉 😉

eweny
23. mar 2010

Ahojte damy 🙂

winon a ktore su tie original space bagy?..tiez by sa mi zisli na uskladnenie maleho veci..

evitkamalicka
23. mar 2010

mne by boli spacebagy zbytocne, vsak uz za chvilu budem vsetky veci darovat, predavat alebo vyhadzovat postupne ako bude druhe mimi rast a hned tu bude poriadok

winona24
autor
23. mar 2010
natasa8
23. mar 2010

ahojte...
claudi.. ja by som v pohode do tej bibiany este isla... takze sa kludne ozvi 😉

winon... ten clanok je super, hlavne to o tom cupnuti si a vysvetlovani z oci do oci, ja so to praktizovala ked ma Katka mlatila, pomohlo to, ale teraz bije muza 😀 😀 no ale to nechavam na neho, nech si to vyriesi sam 😉

kukulienka... no co som pozerala podla nasich kriterii ten tunis nas vyjde aj o 12 tis. lacnejsie ako Turecko 😒

vejinka
23. mar 2010

ahojte win no prave som do toho napchala vankus tak potom ti dam vediet ci vyfuci a ak ano tak za kolko 😉 ale tu je dvojity uzatvaraci mechanizmus a v originaly len jeden neviem no mne sa zda kvalitny...sak uvidime 😉

luciankasebastianko
23. mar 2010

ahojte dnes sme boli 6 hodín vonku no ked to takto pojde dalej nebudeme ani doma papať a obed budem servírovať vonku 😅 tolko sa nabehá večer zaspí o 20.00 a ráno už pred 6.00 je jak ryba 😲 cez obed 1,-1,1/2 sa vyspínká už sme vonku znova

eweny
23. mar 2010

winon a mas skusenost s tymi z topshopu?

ka3n
23. mar 2010

ahotjte..tak tie spacebagy by sa bodli aj mne, uz to nemam kam davat a vsade mam ikea krabice..musim muzika nahovorit.

Ja som si dnes spravila "dovolenku", dala som poobede maleho spat von svokre, sadla na bus a vyrazila do TT na nakupy,..Matusko posluchal a svokra sa mohla konecne realizovat 🙂

rony253
23. mar 2010

ahojte, tak moja Sara sa predvcerom v noci tiez pogrcala z mlieka, jednoducho ho pila a odrazu to z nej vyletelo. ale ptoom bolo dobre 2 dni, a dnes som jej dala poobede k veceru jablcko s piskotou, a potom este jedla cetocvinku suchu maslicky uvarene a tak si ich pchala do gagorika po plnej pästi ze sa z toho vsetkeho pogrcala. len vodu pila a na mlieko vecer sa mi vykaslala.