Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
30. mar 2010

Baby,maju pampers sleep & play tie natahovacie boky ako aj normalne pampersky?..v hypernove maju akciu,tak by som chcela kupit..nemavame ich,tak neviem..

ollako
30. mar 2010

annie len kojit kojit a kojit, musi to ist von, ale to ze ta reze pri kojeni, nemusi znamenat zapal prsnikov, ale to ,ze si malu zle prikladas, aj ja som si ho zle prikladala, dva mesiace trvalo, kym som sa bolesti pri kojeni ako tak zbavila 😝 , al skus sa poradit s annag 😉

annie13
30. mar 2010

eweny my ich mavame ale fakt neviem ci maju natahovacie boky ale sa mi zda ze ano

ollako
30. mar 2010

annie fak skus zmenit polohu pri kojeni,, znova som si citala co pises a mysli, ze je to tym ze zle taha babulka mala 😉

ollako
30. mar 2010

annie mas aj teplotu, tvrde hrce v prsnikoch, alebo pocit tvrdych prsnikov, cervene flaky?

annie13
30. mar 2010

http://dnes.atlas.sk/azia/638395/v-cinskej-riek...
čistí blázni

ollako kojím klasicky pred sebou, poleziacky, futbalovu a aj tak
mam ich uplne horuce a citim hrce ked si prejdem rukou
Dr ma dovolenku k inemu som nechcela ale asi budem musiet

annie13
30. mar 2010

teplotu 37,5 to mavam
flaky nie, hrce ano

ollako
30. mar 2010

no tak to vyzera aj na zapal, tak teplu sprchu a musis to vytlacit, masiruj, odsavaj, viem ze to boli ale tie hrce musia prec 😒

winona24
autor
30. mar 2010

ew nemajú---Sleep&Play nemajú 😉

silwietta
30. mar 2010

annie, skus si aj trochu odsat, aby sa ti uvolnil tlak, potom bude aj mala vediet lepsie tahat...

silwietta
30. mar 2010

ew, aj mne sa zda ze s&p nemaju...

ollako
30. mar 2010

annie tak som ti asi napisala blbost, vraj ak to boli tak to netreba robit nasilu, no ked to mala segra, lekarka jej to tak kazal, no vidis, stale sa ucime... teple obklady, odsavat a prikladat malicku, aby to vytahala 😉

silwietta
30. mar 2010

a aku maju akciu v hypke? ja som ich kupila u nas v dedinskom obchode 50 kusov za 8 evro

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
momoyka
30. mar 2010

ahojte, tak ja mam riesenie svojich bolesti neskutocnych....
zlcnikove kamene...
a nasla som viacero informacii, ze medzi rizikove skupiny patria tehotne zeny, ale preco, to som sa nedozvedela...
a moj dr. ma tak vystrasil, ze som uplne v ......

winona24
autor
30. mar 2010

momo čím Ťa vystrašil? 😕

luciankasebastianko
30. mar 2010

ahojte s&p nemajú ale inak su dobré majú aj to vnútro zelené (asi aloe ) ako tie normalne pampers
anni teplu sprchu a ked malá nestíha vysať všetko popros muža mne to vždy pomohlo a on si pošmakol 😀 lebo jeho mama nekojila 😀 momoyka ja si myslím že tehotenstvo je velká zaťaž na pečen a žlčník preto rizikové skupiny

rony253
30. mar 2010

ahojte, je mi zima idem sapt, dala som si ibuprofen, mala spinka aj mliecko vypila pred sapnim, sme totiz chore a minulu noc mi zvracala hlieny. takze mame. Teraz spime u svaagra vo Viedni a hadam ze zajtra uz budem mat nieco nastahovane v novom byte tak budeme uz tam, je pekny velky a kupelna je velmi velka a kuchyna taka kocka ale priestranna.
Je mi tiez na grc.
Annie, ja som s tym mala velke problemy chytilo ma to asi 3 x pocas kojenia Sary: takze bude len kojit a kojit alebo odsat aby sa hrce uvolnili, ja som vzdy skoncila v porodnici a dali mi ATB a nejaky sprey do nosa na uvolnenie mlieka v tej hrci, musis davat velky pozor je to nebezpene, Ja som si davala na zapal mala som ho ale aj cervene slivkovy lekvar, ale ak mas teplotu a tvrde prsia a hrce musis ist k lekarovi to urcite, preto ta boli bradavka lebo je tam zapal, mna tiez tak bolelo skoro som od bolesti odpadla, dali mi aj voltaren proti bolesti 50 mg proste mi dali vsetko co dietatu neuskodi. tak radim len pekne vyhladaj nejakeho lekara..
idem spat majte sa zeny

rony253
30. mar 2010

a s § p nemaju ziadne nic elasticke su to najhorsie plienky co som mala, takze neodporucam

luciankasebastianko
30. mar 2010

ja som vyskúšala ked mal maly asi 3 mesiace s&p a tie boli strašné hned bol prečurany .ale teraz je to ani vylepšená kvalita ja som spokojna cez den dávam tie a v noci originál pampers

johnie
30. mar 2010

ahojte...
momo drz sa moja. moj muz mal ladvinove kamene a sranda to nie je.... bolesti ukrute ☹

eweny
31. mar 2010

Dobre ranko prajeme,hoci je u nas poriadne uprsane..to bude den,uz teraz sa mi drieme a nic nechce ☹

dakujem za vyjadrenia k tym plienockam..esteze som sa opytala,asi by ma porazilo keby som ich kupila..ja bez tych pruznych bokov nechcem..

momoyka
31. mar 2010

ahojte, pekny dnicek
no vystrasil ma, ako velmi sa to moze skomplikovat, a kde az to moze skoncit... on bol len realista, a taky on je,
este idem zajtra na gastro, ale diagnozu uz mi vcera na sone zistili-tie kamene, takze vesela velka noc... 😀 😝

momoyka
31. mar 2010

ja som s a p mala asi dvakrat, bola som celkom spokojna, ale to bolo uz velmi davno, teraz davame len pampersy active baby, ale tiez som chcela kupit z hypky, aspon na den, niekedy mi tak vela kaka, kazdu hodinu... to by jej stacili aj take..

momoyka
31. mar 2010

baby nasla som jedno forum, akurat ked sa tam chcem zaregistrovat, potrebujem pozvanku, neviete o niekom kto by bol uz zaregistrovany? aby mi poslal pozvanku
http://www.ourphorum.com/rozpravky-pre-deti-t33...

evitkamalicka
31. mar 2010

momo ja som tam zaregistrovana, tak posli mail do IP

winona24
autor
31. mar 2010

ahojte....dobré ránko.....

u nás tiež prší....šľak aby to trafil..... ☹ ☹

apropo nám sú tie Sleep&Play č.5 malé......naposledy som po roku kúpila Tesco Essential ...a som veľmi milo prekvapená......veľmi pekne držia a vôbec mi ich neprečúrala....

rony253
31. mar 2010

dobre ranko, tak mi sme uz hore a je to s nami uz na dobrej ceste, Sara v noci pekne spinkala, bez kychania a soplenia proste ja na ten zlty trifed pri nadche nedam dopustit, dam jej ho este par dni pokial nebude uplne o.k.. Vcera ked sme boli von a spala v kociari ju nejako vyfukalo a ma take cervene fliacik skoro na spankoch ale viac pri ockach neviem ci to je z toho alebo z ineho. Inak som jej kupila vcera nocnik a sama si k nemu chodi stahuje si nohavice a sa vyciak a vykaka 😀

rony253
31. mar 2010

tu tiez prsi jak sialene ☹