Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
16. apr 2010

nejdete niektora buduci vikend na vystavu do Nitry? my sa chystame http://www.agrokomplex.sk/vystava/92/

ollako
16. apr 2010

evit a nie je ta vystava spojena aj so stavbou? lebo niekde som zazrela, ze bude taka vystava skombinovana , aby mal naco mrknut aj ocino aj mamina, ale uz neiem kde to bolo a na take by som muza nahovorila no ak to bude len o dietati, tak urcite nepojde :-/
no a Adamko sa teraz mozno vyspi aj do zasoby 😀 a potom bude menej spavy

evitkamalicka
16. apr 2010

olla to neviem ci je spojena so stavbou.....tvoj muzik sa nezaujima o deticky?

ollako
16. apr 2010

evit no jasne , ze Petka zboznuje, ale chodit po vystavach o dietati tak nato by som ho nenahovorila 😒 , vies on ma teraz plnu hlavu nasej stavby, a je aj taky typ, ma syna rad, aj sa postara ked treba, ale zeby to bola aktivita, ktoru vyhladava sa neda povedat, niekedy ma to aj stve 😠 , ale co s nim narobim...on k malemu aj v noci nevstaval, teraz uz hej, ale ked bol Petko mensi a plakaval, nevedel ho utisit, tak uz to nechaval len na mna, vraj to nema cenu 😒 ...

evitkamalicka
16. apr 2010

tak to moj v noci vstaval, tie prve 3 mesiace co Adamko spal s nami, aj teraz rano ked si chcem pospat, tak Adamka pekne nakrmi, obriadi a tak ide do roboty a mna necha spat a na tu vystavu sa velmi tesi aj on, teraz pri druhom sa viac vyziva on, aj postielocku kupil, no podareny je

winona24
autor
16. apr 2010

ahojte babulky.....

tak my sme včera Natálku odviezli do BB.....o pol ôsmej som už volala mame,že ako spala.....tak že prespala celú noc a je úplne v pohode...tak som kľudnejšia.....ale poviem Vám pravdu,tak strašne mi bolo do plaču keď sme odchádzali a dávala som jej pusu na rozlúčku.....ale nechcela som pred ňou plakať,tak som sa vyrevala až v aute.....bože aj teraz mi je do plaču ako Vám to píšem.....je to sranda....už sa teším,keď ju zase uvidím moje zlatíčko.... 😵 😵 😵 😵

idem rýchlo upratať....a poobede musím po obchodoch behať...musím ešte nejaký top zohnať na tú svadbu.....dobré že si to nechávam na posledný deňňň 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

silwietta
16. apr 2010

win, neplakaj, malej je urcite dobre.. keby si nebola o tom presvedcena, tak ju tam nenechas, no nie?

a drzim palce aby si si nieco pekne nasla... a potom chceme samozrejme foto 😉

ollako
16. apr 2010

win viem si predtavit, ja som tiez slzila, ked som isla od Petka na dve noci, a spaval este lepsie ako so mnou, a cez den si na mna ani nespomenul, tie deti to znasaju asi lepsie ako my 😒

winona24
autor
16. apr 2010

ja viem silwi že jej je tam dobre.....ale keď som za tých 19.mesiacov nebola od nej viac ako na pár hodín aj to iba pár krát,tak mi to bolo také divné......ale tak to asi má byť.....to je to silné puto medzi maminou a jej dieťatkom....

foto hodím.... :-P nech sa pobavíte.....

silwietta
16. apr 2010

ja viem, ze to musi byt tazke, ja som este celu noc prec nebola

silwietta
16. apr 2010

ale suhlasim s olla, ze decka to znasaju asi lepsie ako my... ked som pred mesiacom bola na poradni a vratila som sa k nemu po asi 4 hodinach, tak si ma takmer ani nevsimol....

silwietta
16. apr 2010

annie a to kresielko ta kolko vyslo? ja asi tiez budem nieco take potrebovat

evitkamalicka
16. apr 2010

ja mam kresielko vibracne FP po Adamkovi

silwietta
16. apr 2010

ja som pri miskovi kresielko nemala a veru nieco by sa mi zislo, ale kedze on nerad sedaval v kresielkach a sedackach (teda ak sa nehybalo auto) tak sme vyuzivali klokanku vela....

silwietta
16. apr 2010

inak baby ma teraz napadlo ze v bille maju akciu na huggies clasic plienky... vcera sme boli a zobrali sme tri balenia 😎
velkost 4 - 50 kusov v baleni za 8,50 evro...

evitkamalicka
16. apr 2010

nam nevyhovuju ani huggies ani pampers, to su pre nas najhorsie plienky ake mozu byt, malemu vobec nesedia, som zvedava ako druhemu

ollako
16. apr 2010

namm zaas vyhovuju vsetk, ja ich dost striedam, podla ceny, ale u nas zrusili Billu, takze smola, 😖

silwietta
16. apr 2010

evit a ake mu davas? hypoalergicke?

silwietta
16. apr 2010

olla, ja tiez striedam... a zatial nejak problem nebol...

evitkamalicka
16. apr 2010

nie obycajne z Lidlu alebo Kauflandu.....huggies mi vzdy precural a pampersky to iste

evitkamalicka
16. apr 2010

ale my uz pouzivame plienky malo tak jednu na den, kedze uz robime to co mame do nocnika

evitkamalicka
16. apr 2010

uz sme boli aj par dni uplne bez plienky cez den, ale ako sme boli u nasich tak tam som mu plienku dala, tak este dominame co mame a potom budeme zas bez plienocky

silwietta
16. apr 2010

juj tak to ti zavidim... Miskovi sa nejak nechce... len rano, ale pocet plienok sa tym nemeni... dokonca sa poslednu dobu nechce ani nechat prebalit aj ked je pokakany...

ollako
16. apr 2010

no co sa tyka precurania, tak aj mne obcas precura, ale na znacke nezalezi, teda v noci, ho neprebalujem, ale rano ked sa zobudi ho musim hned prebalit, lebo ak pockam este 10 min, tak sa precura, mozno preto sa zacal tak skoro budit, ma najvyssi cas na vymenu plienky 😀 no potom uz nezapi 🙄

silwietta
16. apr 2010

inak tie z Lidlu toujours sa aj mne dost pozdavaju

ollako
16. apr 2010

no moj do nocnika nechce ani za svet, akoby ho rezali zacne hukat, ked ho chcem posadit 😒 a na velky zachod ani nehovorim,
aj dne zacal tlacit , ze kakat povedal, tak som utekala, ze dame tulenovi hovienko (mame nocnik v tvare tulena), no tak som ho nejako posadila, to som mu ,ale dala telefon z pevnej linky , tak sedel asi minutu , ale nic neurobol a potom sa vykakal do cistej plienky 😠

annie13
16. apr 2010

s Toujours sme aj my spokojní
silwi cez MMB za 70 eur aj s dovozom, je to velmi pekne, aj kvalitne a neprakticke na prenasanie, my sme tiez mali to modre od FP pri brankovi a teraz ma mrzi ze som ho predala, to som si dala aj do kuchyne a mala som pokoj

annie13
16. apr 2010

ani my sa zatial s nocnikom nekamaratime ale zatial z toho vedu nerobim

evitkamalicka
16. apr 2010

olla nas tiez urcitu dobu na nocniku vrestal ako najaty, tak potom som ho na mesiac odlozila a po mesiaci posadila znova a odvtedy nie je problem

silwietta
16. apr 2010

olla, to poznam...
ja som uz aj novy nocnik kupila, lebo minule ked mm zakopol o plne nalozeny nocnik tak chytil nerv a hodil ho potom do vane a trosku na jednej strane praskol, tak dnes si maly zobral rano oba nocniky a presadal si z jedneho na druhy asi v 30 sekundovych intervaloch... a samozrejme ani do jedneho nic neurobil...