Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
23. okt 2009

Luci to bude mat z tych antobiotik tie hnacky, my sme mali pre týždnom a dal nam doktor Antibiofilus, zive bakterie a hned to pomohlo.

luciankasebastianko
23. okt 2009

mishu ja mu dávam zasa všetko co zapeká aj tak nič ☹

luciankasebastianko
23. okt 2009

no a dnes mipovedal že to zato že kojím tak to tie ATB tak viac reagujú s mliečkom ,som jej povedala, že som mohla na tyždeň odstaviť a odsávať si ,malému chutí aj nutrilon a veru vypije 250 ml ráno 200 večer ale večeru nechce len 2 -3 lyžičky

luciankasebastianko
23. okt 2009

berieme aj probiotikum a budem ešte dlho nech sa mu to dá doporiadku 😒 a ešte sa mi zdá že mu viac chutí jesť 😝 ked ich berie 😉

janac1974
23. okt 2009

boze co je dnes za den??same zle spravy...
lucianka my sme mali ten isty problem...vyskusaj nutrolin B sirup...probiotika...
nam to pomohlo...stery nam tiez brali a cakame na vysledky...

rony253
23. okt 2009

luci a co davas na veceru? ja sa snazim Sare davat papat len do stvrtej aby mi o pol siedmej aspon 150 ml vypila, ja neviem do nej to nejako nejde viac vypit 150 je max. Kojim v noci raz a to vcera som tam asi moc nemala, lebo tahala a tahala a prekladala som ju k jednemu a druhemu a nejako malo jej slo, a to som aj caj na podporu vypila, a nic. idem si teraz jeden urobit a uvidime, kedze sa mi cez den nekojime, nemam uz taku produkciu a tym sa mi netvori a aj tak sa mi zda, ze sa mala odstavuje, len v noci chce prso. Kojite sa aj cez den?

rony253
23. okt 2009

nam dal prasok do vody probio ten antibiofilus a tiez jej to pomohlo. Luci zda sa ti ze antobiotikami, ma väčšiu chut do jedla? moze byt, aj nasa Sara ked je chora, stale volaco papa.

luciankasebastianko
23. okt 2009

rony kojím aj cez deň 1-2 krát ked ho chcem uspať viem že to nieje správne ,ale čo už 😔 a tiež už mi ani čaje nezaberjú necítim ked ťahá že by sa mi nalievali ale ešte niečo tam je aj si odgrgne.a večer robím kaše ovocné -Hami alebo dám koláčik alebo chlebík moc mu to nešmakuje ☹ ale miečko si dá moje a potom umelé 😅

buksy
23. okt 2009

caute ja som tu... len hladam postup na vyrobu torty... idem robit zajtra pre kamoskynho 4 rocneho synceka vlacik tomas tak som zvedava ako to dopadne...

buksy
23. okt 2009

inak som pred chviloou dojedla kapustnicu ktoru som nedavno dovarila...mnaam...

janac1974
23. okt 2009

my sme brali bio gaja aj infant dofilus a nic nepomahalo a prave tento nutrolin pomohol aj dr.nam
to schvalila

rony253
23. okt 2009

aj Sara potaha a odgrgne si aj z toho mala, potom zaspi a o hodinu je hore a mrnci tak robime UM, tym ze mi ona vela pred spanim nevypije zobudi sa aj v noci na hlad. a rano vypije pekne aj 150 ml. a potom papa chlebik a podobne. Ale dnes o piatej tankovala do seba sosovicu, potom sme ladovali sirupy a caj a este vypila aj mliecko asi 100ml co som sa cudovala.

buksy
23. okt 2009

rony... petka dnes spasala pred spanim 270ml sunaru a to pred tym jedla activiu a papala polievku...

luciankasebastianko
23. okt 2009

nie rony mám pocit že to robia tie probiotika je tam vit B -podporuje chuť do jedla ,ked som bola tehulka tak csom jedla Magne B 5 a všetko mi tak chutilo 😀

janac1974
23. okt 2009

tak nic luci asi mate ten nutrolin takze bude to ok

rony253
23. okt 2009

jeeeeeeeeeej nový clen do dnesnej debaty buksyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀
tak to ma podrz, ja uz fakt neviem preco Sara tolko toho mlieka nevypije, este nevypila viac ako 150 ml. aj som jej skusila urobit uz 180 a nic, preto ani nemoze mat 10 kg. a pritom co ta poje mala by mat aspon tych 10, ja neviem ona je ako sud bez dna a maloco sa na nu nalepi.

luciankasebastianko
23. okt 2009

ano ten máme nutrolin B 😉

janac1974
23. okt 2009

no moj maly tiez nevypije na 1x vela max.120 stiahne a potom grga ako po troch pivach

rony253
23. okt 2009

vejinka sa neozyva, tak asi spi. Rano urcite napise, uz to vidim, zapinam rano pocitac jak blesk. ja som uz normalne asi zavislacka, napredavaju na to tabletky 😀 nic mi asi ine neostane len vyhodit laptop von oknom a bude pokoj 😀
ale nie ja vas neopustim nebojte sa.... 😀

luciankasebastianko
23. okt 2009

rony 😀 muž mi stále spieva desmod som na tebe zavislííííííííííí 😀 ja mu do toho nutrilonu nasipem aj tošku tej mliečnej kaše nech to má sytejšie a teraz už pekne prespí a kojíme až rano cca 6 :00

luciankasebastianko
23. okt 2009

že nasipem trúúúúúúúúúúúúúúba 😲

skrecok
23. okt 2009

Ahojte baby,
prave som docitala aj smutne spravy...Az zimomriavky som mala co sa dnes stalo, aj slzicky boli...Ja som strasne citliva odkedy som bola tehotna a mam synceka...

Anicka a Vejinka, drzim vam silno palce.

luciankasebastianko
23. okt 2009

baby ja už odcházim 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
krásne sníčky a bez hrozných snov 😎

buksy
23. okt 2009

ahojte pekne snický.. ja sa idem mojmu milemu venovat... pokukame nejaky film.. potom este mozno pridem ale tu uz nikoho nebude takze rano sa vidime... papa

rony253
23. okt 2009

aj ja odchaaaaaaaaaazim do večnych lovist, hajuskat. papapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a rano som tu ako na koni, ak mi Sara dovoli zapnut pocitac. 😀

skrecok
23. okt 2009

aj ja idem. Dobru noc.

luciankasebastianko
23. okt 2009

dobrú aj Vám 😉

janac1974
23. okt 2009

dobru noc prajem ja este pozeram auticka...chcela by som kupit nejake nove bezpecnejsie a celkom
sa mi paci tento http://www.motiontrends.com/2008/12/tuning/Wolf...
este sa rozhodnem a teraz idem skontrolovat moje baby pretoze tu maju na navsteve par kamosiek
budu u nas spat,tak chcem tu mat aj poriadok...

kamilka12
24. okt 2009

Prajem krásne upršané ráno,

tiež som vás včera prečítala, a tiež aj tie smutné správy.. 😔 anicka, veji...myslím na Vás 😔

Inak, neviem čo to bolo včera za blbý deň..od rána ma neskutočne bolela hlava, ani tabletka nezabrala, tak na obed som si dala ďalšiu a prestalo to až večer, moja mamina nás mala včera tiež príst pozriet, ale vraj nepríde, lebo sa cíti zle 😨 a vraj v robote tiež mali sanitku, lebo odpadla jej kolegyňa..Neviem či niečo vo vzduchu bolo či čo... 😕 Veji, daj vedieť...čo je nové.

My nové nemáme nič...až na to, že Martin začal vstávať dosť skoro..o 6.00 - 6.30 (takže zajtra, keďže sa prehadzuje čas, možem čakať, že vstaneme o 5tej 😔 ), no tak začal mať cez deň opäť 2 spánky...po 2 mesiacoch sa k nim vrátil 😨

Ideme raňajkovať, neskor sem ešte nakuknem.

momoyka
24. okt 2009

ahojte, pekny dnicek...

aj my mame skoro kazdy den dva spanky, a to sme mali uz pekne jeden, teraz zase ziadny poriadok v tom nie je..

mna tiez hlava pobolievala od stredy tak smiesne...