Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
12. máj 2009

rony fu, tak to si mala fofry dnes 😖 al epoviem ti ja niekedy zazivam cosi podobne, lebo moj drobec maval dni kedy spal tak max po 20 min,...
inak zistila som,ze sa mu prerezali, hned oba spodne zuby 😀

vejinka
12. máj 2009

rony zjavne sa nam tlacia dalsie zuby..tentokrat s teplotou

vejinka
12. máj 2009

ollako tak sa aj nam naraz...ale tri

ollako
12. máj 2009

veji tak to vam nezavidim chudatko Erik, nech uz to maju ti drobci za sebou...chudaci mali ☹

silwietta
12. máj 2009

rony ani mne maly dnes poobede nespal a este mam aj manzela na sluzobke...no bol to zaberak

silwietta
12. máj 2009

my este ani jeden zub... som zevdava co to bude za cirkus ked sa budu tlacit 😅

rony253
12. máj 2009

tak tu polievku som uz vypla.
My tiez nemame ani jeden zub, som zvedava ako to bude Sara prezivat.
Silwi ja to nechapem, stale teda väčšinou poobede spinka aj vcera hodinua pol, preco dnes nechcela neviem, ale cely cas si oci suchala. uz som aj muzovi v nemocnici hovorila nech uz ideme, ze mala je unavena.
doma som ju nakojila o tretej a o pol piatej zjedla plnu misku kase s vyzivou, tak so m si myslela no teraz je syta uz pojde spat ale ho... ho... zlata rybka.
GRATULUJEM oslavencom.
Po kupani, som jej dala body s kratkym rukavom a navrch take dupackove pyzamko, ked uz po hodine vlacenia stale nespala, tak som jej tie dupacky vyzliekla, a k tomu body som jej dala len pyzamove nohavice, tak spi s bosymi nohami a body s kratkym rukavom, asi jej bolo teplo, deku odkopava robi si lepsie povedane stan, prekruca sa kade tade, no pokial zaspi horor. Aspon dnes to bol horor.
Veji, myslim na Vas, nech je Erikovi lepsie, dobre ze si mu vyzliekla ten overal.

ollako
12. máj 2009

moj mal tiez len tenky overalik a posledne dni po mokry ako mys, ale asi kvoli tym zubom 😒 ..

vejinka
12. máj 2009

idem kocky spat...uz sa "tesim" na noc

dobruuuuuuuuuuu

rony253
12. máj 2009

jooooj Olla, gratulujeme k tym zubkom, asi preto tak visel na ciciku, ja som ti hovorila, ze ta potrebuje a vidis vazne ta potreboval, lebo ho boleli dasienka a chcel ta mat velmi blizko seba, tak sa nalepil na cicik, moje zlato, ale uz ma aspon dva vonku, my este nic, som zvedava, ako to bude nasa herečka prezivat.
inac diskutuje neskutocne, my sa s muzom rozpravame a ona do toho huci jak truba a cim viac zvysujeme hlas, aj ona ho zvysuje, my zvysujeme, lebo sa nepocujeme a ona zvysuje tiez, lebo asi samu seba nepocuje, no komedia šuvix 😀

rony253
12. máj 2009

veji dobru nocku
Asi teraz v lete, ju budem na noc len tak lahsie obliekat, my sme pod strechou a tu ked svieti cely den slnko je v dome horuco, aspon hore, dolu je prijemne chladno. Nemozem ju prehrievat, a aj cez den raz je chladno raz je teplo, no katastrofa, ked dakde idem som nabalena jak na Vainoce, jedna bunda, potom mikina, klobucik a ina ciapka, jednoducho si asi musim objednat nejakeho sluhu, lebo moj kociarm, uz tu tazku tasku neunesie.

ollako
12. máj 2009

rony zuby ma nenapadli , myslela som ze je maznavy, aale place musim za nim 😖

rony253
12. máj 2009

ja este nocnik nemam a zda sa mi to skoro, ale pokial sama celkom bez pomoci nesedi, asi nie je dobre ju tam posadit a drzat.
Sara lezi vo svojom lehatku a ja idem na zachod cikat a on sa na mna pozera a robim akoze tlacim a ona hned zacne tlacit a smejka sa, ze ja tlacim. aj ked len tak lezi a ja jej poviem nech sa vykaka a tak ukazem ze nech tlaci, potom zacne aj ona. Ale neviem kedy je vhodne zacat s nocnikom.

ollako
12. máj 2009

maly grgol ako stary chlap a uz nevedel zaspat, tak som mu musela dat dudnut, ale uz znova zahajal
ja uz posadim na nocnik aj sa uz donho vykaka, ale drzim ho, aj ked uz celkom spolahlivo sedka

rony253
12. máj 2009

no skusim ja kupit nocnik a uvidime co to urobi, dievcence majte sa krasne a prajem dobru nocku.

ka3n
12. máj 2009

ahojte babuse, tak moj maly je chorucky, ma nadchu a kasle, uz hajal a strasne zacal kaslat tak vsetko vyvratil, tak sme prezliekali, prevliekali a uz hajame, som zvedava, ci sa mu to lepsi, zajtra ideme na kojenecke, ale tak som sa zlakla..boze uz nech sme zdravucky..

Idem si k nemu lazkat..dobru nocku.

rony253
12. máj 2009

jaaaaaaaaj Ka3n drzim Vam palce, my sme bojovali dva tyždne. dnes uz je to celkom fajn.

skrecok
12. máj 2009

Ahojte baby... 🙂
Maly uz hodinku spinka, precitala som mu rozpravku a pekne zaspinkal. Aspon neplakal...Inak dnes bol nejak placlivy, asi pojdu dalsie zuby. Furt by chcel byt na prsniku, stale mrnci a tak pod. Ach jaj, este si vytrpime.

Ollako, gratulujeme k 1. zubku. No, tiez som ani ja nevedela co mu je. A tiez teraz neviem, ci sa tlacia dalsie zubyk, lebo nic tam nevidim.... 😖

Nas tiez nevie bez opory dobre sediet, takze je to este skoro na nocnik ako som pisala.

Ka3n, chudatko. Prajem vam skore uzdravenie.

eweny
12. máj 2009

Dobry vecer dievcata,nemam ani sil vas docitavat,pojdem spat..len som vam chcela napisat ako sme dnes dopadli..cely minulotyzdnovy odber krvi dopadol nijako,vraj ta krv bola taka husta,ze nezvladli urobit krvi obraz,takze maleho zas potrapia buduci tyzden..u ocnej sme dopadli katastrofalne,vysli mu zle vytery,pozitivne na kopu bacilov..uz neviem odkial ma take svinstvo v ockach 😢 tak kvapkame dalsie kvapky a o 2 tyzdne opakovat vyter..otras!

eweny
12. máj 2009

Petko dnes spinkal len raz a to 40 minut,uplne odignoroval poobedny spanok a od 13.00h nemienil zaspat ani vonku v kociku..vecer po kupani ho odstrihlo pri papani,cela vytesena som ho ulozila do postielky a o polhodku zacal strasne revat..prebral sa a zacal robit somariny..zaspal az o 21.30h na to nie som zvyknuta..nechapem ako take male dieta zvlada byt bez naznaku unavy hore 8,5 hodiny..ja uz padam na hubu,takze sa poberiem..dobru noc zelam..

skrecok
12. máj 2009

Boze moj, eweny. Ale sa trapite aj s malym... 😔 Drzte sa.

jurocko
12. máj 2009

ahojte,dnes mame 8 mesiacou...prajem vam sladke snicky,idem hodit sprchu

eweny
12. máj 2009

skrecok,ani nehovor..mam toho dost,nejak v poslednych dnoch som stale viac nervozna..denne niekolkokrat doslova bojujem s malym ked mu cistim ocka a o kvapkani ani nehovorim..ked sa len blizim s tamponikom uz chyta hysak,strasne sa vzpiera a myka..

skrecok
12. máj 2009

Eweny, nie si sama. Aj ja som uz v poslednom case dost nervozna, hadam sa s manzelom, lebo som casto unavena, nevyspata, hladna, nic nestiham...a potom mi je vsetko luto. Manzel za to nemoze... 😔
Aj my sa cudujeme odkial ma tolko energie, my sme uz z neho totalne vycerpani...

Jurocko, gratulujeme

eweny
12. máj 2009

jurocko,tak gratulujeme..

winona24
autor
12. máj 2009

pekný večer babulky.... 😉

eweny
12. máj 2009

skrecok,tak to ti verim..mne velmi chyba to,ze nemoze byt muzik kazdy den s nami..aj teraz je 4 dni v Blave 😢

martinna78
12. máj 2009

Ahojte 🙂
srdecne gratulacie Lubkovi a Tobiaskovi k osmičke 😉
Ka3n skore uzdravenie Matuškovi
Eweny chudatko Petko, nech mu kvapky zaberu, aby boli vytery negativne, drzime palceky, no mal dobru vydrz teda..
Ollako gratulujeme k zubku 😉

Maximko dostane teraz serblik k 1.meninkam, aj Sofi dostala na svoje 1.meniny, tiez mala 8 mesiacov a krasne sa naucila, chcela tam pekne sediet, samozrejme hracky okolo a knizky, tak ju to bavilo, takze aj s malym tak zacneme trenovat, sedi pekne sam od 7.mesiacov 🙂

winona24
autor
12. máj 2009

ew Vy sa stále trápite s tými očkami???

winona24
autor
12. máj 2009

maťka my ideme zajtra so svokrou kupovať nočník...už mi s tým píli uši dlho.... 😅 😅