Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
16. jún 2009

Ahojte tak včera sme boli u Luckinej detskej dr a poslala nás s tým jej líčkom na kožné, takže o nejakú hodinku odchádzame tam. Len dúfam že to Lucka zvládne a nebude tam veľa ľudí lebo to bude o nervy. Ale ak bude mrzutá tak snáď sa ľudia dovtípia a pustia nás, veď čakať niekde s malým dieťaťom nie je vôbec sranda..Ale zas ktovie lebo ľudia sú dnes kadejakí...Potom dám vedeiť že čo nám povedala.
A boli sme včera aj v Maďarsku ale už je to bieda, euro stráca, kurz na figu takže sme toho veľa ani nepokúpili, sa to už neoplatí tak veľmi ako pred pár mesiacmi...

winona24
autor
16. jún 2009

bré ránko 😉

silwietta
16. jún 2009

dobre ranko dievcence...
my sme prave kvoli pocasiu zrusili trnavske stretko ☹

kamilka12
16. jún 2009

Ahojte,

dnes nás čaká poraďňa a to očkovanie 😒

Tu prší...a mne sa nič nechce...

claudinka
16. jún 2009

Ahojte, aj u nas prsi 😒 otras pocasie 😒 co len budeme robit 😒

bubinko83
16. jún 2009

ahojte,u nas neprši už.A vidim že je vonku mokro.My určite pojdeme aj na doobednu prechadzku. 😵

baby papaju vam deti kaše? Naš Filipko vobec nechce. ☹ Ani pečivo mi žiadne nechce.

euffra
16. jún 2009

bubinko, moja mala vobec nic nechce papat, ani zeleninu, ani ovocie, ani kasu, ani maso, nic, len stale kojim ☹

anickaajanko
16. jún 2009

Bre ranko, aj u nas prsi, sa mi zda ze mi mame tu poradnu 24.6 nejak neskoro,

momoyka
16. jún 2009

ahojte, ako?

u nas este neprsi, ale vyzerato tak, ze o chvilu bude, pojdeme este vonku, kym neprsi..

nasa hanicka kasicky celkom moze, asi najviac jej chuti nutrilon ryzova

bubinko83
16. jún 2009

eufra to fakt ti nič nepapa? 😲 Mne maly papa pekne ovocie,zeleninu,chrumky a polievočky moc lubi.

evitkamalicka
16. jún 2009

ahojcek maminky 🙂

bubinko83
16. jún 2009

ja som kupila obyčajnu krupicovu kašu instatnu a trošku mi znej teraz spapal .Ale len trošku fakt.

evitkamalicka
16. jún 2009

nam kasicky velmi chutia

euffra
16. jún 2009

bubinko,nic, ovocie ani pusu neotvori, zeleninu len dve tri lyzicky, kase tiez, chrumky vobec, ja uz som skusila snad vsetko, varene,dusene, surove, kupovane, nic.

bubinko83
16. jún 2009

eufra a hovorila si to dokine? Je to normalne? Vieš aby jej zase nechybali nejake vitaminy.

vejinka
16. jún 2009

aj tu prsi...a maly mi dnes zaspinkal bez problemov...zaaaaazrak

vejinka
16. jún 2009

bubi moj Erik sa peciva boji..a ked mu dam len kusok tak do toho vydlubava dieru ale do ust nexce 😅

vejinka
16. jún 2009

aj vase deti vsetko "štibrú" tyce na postielke su ako od skrecka..sme ich museli lepiacou paskou obtocit lebo on to prstikmi celkom vytoto..drevo bolo uplne ostrapkane..a on ma nechty rozstiepene..neviem ako by som ho to odnaucila..ale nerobi to len z postielkou ale aj s mojim krkom kozou vsetko len stibre.. 😔 alebo hryzie

vejinka
16. jún 2009

jeeej u nas prave vyslo slnieckooo

johnie
16. jún 2009

ahojte

jurocko
16. jún 2009

ahojteeeeee
hodila som nove fotky
eufra viem ta pochopit ked dieta nic nechce jest len cicu..ja som to mala pri Kajke a do 10-11 mes.nic nechcela jest..ale vobec nic....prvykrat čajiku sa napila ked mala 10 mes.a to uz s chutou..treba trpezlivost ono to pride samo a od roka papala všettko a všetko jej chutilo aj ovocie,zelenina a plati to dodnes a Tobiasko je uplne iny ten zje aj za dvoch všetko mu chuti a z nicim nema problem
u nas je otras počasie....a my ideme do domu,aspon si pozehlim a poperiem
Tobiasko kase zboznuje jedna radost a to je jedno ake 😀

vejinka
16. jún 2009

jurocko zlata rodinka ste 😉

euffra
16. jún 2009

hovorila, ale co s tym spravi, nutit ju nesmiem, len byt trpezliva a ponukat, ona sa chyti.
ked sa vraj deti nutia k jedlu, potom su z toho problemy s papanim, zvracanie, psychicke problemy a zle stravovanie navyky a neviem co este

vejinka
16. jún 2009

ano ano dieta netreba nutit 😉

winona24
autor
16. jún 2009

my kaše máme strašne radi.....akúkoľvek.....

vejinka
16. jún 2009

aj my...a je jedno ci dam nemliecnu alebo mliecnu 😉

momoyka
16. jún 2009

tak je, samo by to malo prist,
baby, my este stale vsetko mixujeme, je to dobre? ja preto, ze ked este nema zuby...
aj ked sa nam uz asi jeden prerezal...

winona24
autor
16. jún 2009

teraz jej dávam tú krupicovú s medom na dobrú noc Sunarka.....joj tá je dobrá...a potom škoricová...tú by som jej zakaždým najradšej sama zjedla 😀 😀 😝 😝

miriam24
16. jún 2009

Ahojte ... tak moj mal dnes na ranaky chlebik so syrom .. kupila som mu Apettito .. taky pre deti .. ale dala som mu tam len trosku .. zasa to nechcem prehanat ale maly sa za tym uplne trhal 😝

no kasicky mu tiez chutia ale zatial som mu dala len sunarku a od hami .. tie na dobru noc .. ine som este neskusala ale chutia .. jemu vlastne chuti skoro vsetko aj ked je pravda ze mi toho az tak vela naraz nezie a vacsinou po `normalnom`papani chce este aj mliecko ..

no a co sa tyka pitia tak je to bieda .. flasu nechce vobec a s tym poharom s naustkom sa skor hra akoby pil 😒

euffra - tiez som za aby si ju nenutila ale urcite jej minimalne ponukaj ale nie na silu ... lebo s tym problemovym papanim je to potom fakt hroza ... ja to vidim na susedovi .. ma 2 roky a jeho mama chodi za nim po celom dvore a snazi sa mu dat aspon nieco do ust .. je to hroza ho pocuvat lebo chuda vzdy pri tom place akoby ho rezali .. uz su z toho nestastni lebo maly nic nechce papat .. len chleba ale zasa len chlebom ho krmit nemozu .. no je to zacarovany kruh 🙄

winona24
autor
16. jún 2009

mom skúšaj už aj väčšie kúsky.....nemixuj do hladka.... o to ťažšie sa Ti bude potom malá učiť....toť môj názor... 😉