Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
16. jún 2009

sasasx - aj my máme problém s predkožkou.. ☹ , tiež tam má iba malinkú dierku na cikanie a nedá sa mu s tým ani pohnúť...zatial nás dr. nikam neposielala..Kedy idete urológovi? A má s tým spojené aj nejaké problémy alebo nemá žiadne..?(zápal, cikanie..)

luciankasebastianko
16. jún 2009

kamil malý mal 3040g potom schudol na 2750g ale čakala som že vela nepribral keď stále behá aj po plávaní tak hodinu pláva jak divoch potom 15min sauna a on je čulí jak ryba sem tam si zdriemne na 20 min a môžeme ísť znova ja som tiež dosť akčná ale čo je moc to je moc to mám zato že som dorábala dom a všetko som stále nosila, čistila dokonca zo začiatku keď som nevedela že som tehulka som na lešení nahadzovala sadrokartón s mužom no čo keď tie testiky sú nespolahlivé 😒

luciankasebastianko
16. jún 2009

tak už sme hore a ideme oslavovať Bianku 😀

luciankasebastianko
16. jún 2009

takuž sme hore a ideme oslavovať Bianku

jurocko
16. jún 2009

AHOJTEEEEEEE
TAK MY SME BOLI U DOKTORKY POPUCUVAT...VSETKO JE OK AJ KED KASEL JE VELMI DRAZDIVY JE TO LEN Z HLIENOOU TAK SA NEMAM CO TRAPIT A MUSI TO PREJST SAME..MA VšETKO CISTE
TAKA SOM RADA..VELMI 🙂 😉 🙂

johnie
16. jún 2009

ahojte, moje dieta ma treti zubok, dva dole a spicku zubku hore... teeeda, a ja ze co je nervna
a tie prsiplaste jej dnes nedaju pokoja.. 😀
luci super zachvilu mas doma chodica, aj sofi sa pusta, ale smrt v ociach...
a nenormalne dnes pluje.. 😎 😎
neviete kde ma baterky na hodinku jej ich vyberiem... 😝

zuzana1710
16. jún 2009

ahojte...boli sme vonku...mala stale nieco tlacila do seba,od kajzerky az po marina kekse a vyzivu s piskotami...dnes som od rana nekojila.pomoooooc....
boli sme zapalit Damiankovi sviecku a od zairinky dostal plysiacika...divna atmosfera tam je...hned slzy do oci...

idem malu okupat.

zuzana1710
16. jún 2009

co by som dala za to keby mi malu aspon raz niekto okupal,alebo prebalil... ☹ ☹ ☹

kamilka12
16. jún 2009

zuzi - to je ten barák kde bývajú Jurajovi rodičia? Sa mi to tak zdalo, ked som to v správach videla...

johnie
16. jún 2009

to musi byt hrozny pohlad, zvlast ked to vidis okna 😔

zuzana1710
16. jún 2009

kamil,ano je to ten vyskovy...moj sused videl ako vypadli...hrozny pohlad. ☹ ☹ ☹

vejinka
16. jún 2009

stretkooooo

vejinka
16. jún 2009

ja mam tiez niekedy pocit ze nevladzem...esteze mi pomaha obcas svokra aj teraz ma maleho a kocikuje ho...a ja tu potrebujem byt ..aspom na pol hodinu

zuzana1710
16. jún 2009

veji,mne malu nik nekocikuje ani neprebaluje ani nanakrmiani nic podobne..vsetci sa s nou len hraju a to je vsetko... 😅 😅

vejinka
16. jún 2009

no prebalujem ju ja a muz nik iny..ale ked surne potrebujem aby ju niekto mal na par minut tak svokrovci pomozu

miriam24
16. jún 2009

veji JU? ja ze JEHO 😉

inak ja tiez prebalujem maleho alebo muz ked je doma ale inak nikto .. no a ked som u nasich v PK tak to maleho ani nevidim .. oni ho stale maju,aj ho prebalia aj nakrmia .. uspinkaju,pokocikuju .. takze ja tam velmi rada chodim lebo si mozem aspon trosku oddychnut 😉

zuzana1710
16. jún 2009

veji,ty mas dievcatko???????novinkaaa 😀 😀 😀

zuzana1710
16. jún 2009

veji,ze ty si chcela babu,coooooooooooooooooooooooooo???priznaj sa..a tusim vam aj vraveli dost dlho,ze to bude holka..nooo pekna kocka je z nej 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
16. jún 2009

som sa sekla nooo..ved to mala byt simonka..nepamatate? 😉

baby ktORE IDU NA STRETKO "URYCHLENE" DO https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kamilka12
16. jún 2009

Martin túto tretiu vakcínu znáša veľmi zle ☹ ..teplotu má zatial iba zvýšenú ale stále a stále plače..asi mu dám niečo od bolesti..

zuzana1710
16. jún 2009

kamil,moje zlate...ja by som urcite dala aspon panadol baby...skus mu tam davat stale obklady,alebo biele vino..to dobre stahuje horucku..

terezicka
16. jún 2009

No ahojte bola som s Luckou u kožnej, dala nám nejaký krém vraj by to malo zabrať, máme sa vyhýbať slnku ( čo pri nej neviem ako sa nám podarí ) a ešte ju máme odúčať od cumľa ( to bude katastrofa, začala som s tým hneď ale teraz na noc som jej ho dala ), ale aj tak ešte furt nespí... A šíriť sa to nešíti takže môžme ísť kľudne aj na stretko, lebo detičky sa nemajú ako nkaziť tým. Je to vlastne len také vysušené miesto na líčku...

luciankasebastianko
16. jún 2009

kamil tak to sa teším nás to očkovanie ešte len čaká! 😠 tak za mesiac
terezka držím palčeky

eweny
16. jún 2009

baby, o ake ockovanie ide?..nam zatial nekazali prist na ziadne..

ollako
16. jún 2009

ew poslala som ti IP este cez den , ak budes mat cas odpises mi?

luciankasebastianko
16. jún 2009

eweny tertia vakcína očkovania neviem presne čo všetko tam je ale pichá sa to do nožičiech deti potom mavaju teplotku dávajú k tomu aj Prevenar tretia sa pichá 6m po druhej
ja už idem buvať papa

johnie
16. jún 2009

bodru nocku 😉

perlab
16. jún 2009

ježiši .... win, ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
až teraz som sa sem dostala /roman išiel našich hodiť na letisko, idú na dovču, tak že ho počkám a aspoň mi čas prejde 🙂 /
som rada, že si na mňa ako Blanku niekto spomenul 😉

perlab
16. jún 2009

inak ahojte a zároveň dobrú nocku prajem /už som vás dočítala, idem teraz kuk do stretka/ 😵

johnie
17. jún 2009

dobre ranko... 😉