Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

mishusha
1. sep 2009

a inak s tou hmotou.... som nejak na pochybach... 😀 stale... ale este mam tri tyzdne na rozmyslenie 😀
veji, fakt som sa dobre nasmiala.... 😀

momoyka
2. sep 2009

ahojte, prva? zas?

vejinka
2. sep 2009

ahojte no vy sa tu sm,ejete a ja som pri tom slzy ronila...ale nevadiii podsatne je ze ozboby mam a do toho druheho kuska sa pustim v sobotu a rovno to aj dokoncim..teda ked sa mi podari vyvalkat

vejinka
2. sep 2009

tak mi dnes vo velkom upratujeme..zaclony su uz dole teraz sa to perie a mna caka umyvanie okien ale nejako sa mi do toho nexce..no musim sa premoct pokial maly spi ked je hore nic neurobim...takze prcham makat

evitkamalicka
2. sep 2009

ahoj damy 🙂

momoyka
2. sep 2009

ahoj, ja idem robit zemlovku na obed, kym mala poslucha.. 🙂

winona24
autor
2. sep 2009

ahojte babulky....

MISHUSHA ja viem že gény neoklamem......ale ja mám kvalitné vlasy...pevné,zdravé,husté.....tak pevne dúfam,že Natálka ich zdedila po mne...keď už nezdedila farbu.... 🙂

ked sa na ňu pozriem tak mi je smiešne a zároveň mi je do plaču...ale je podarená...ako taký malý galgan.....ja pevne verím že to malo svoj zmysel......

kamilka12
2. sep 2009

Ahojte,

veji - som sa dobre nasmiala na tvojich príspevkoch 😀 , ty vieš tak krásne vtipne opisovať detaily 😀

win - Natálka je aj tak zlatá...veď nemala ktovieaké veľké husté vlásky...a veľmi rýchlo jej znova narastú 😉

winona24
autor
2. sep 2009

veď to kamil...mala to kadejaké ,kostrbaté...a hlavne strašne jemné.....ja verím že jej to aspoň trochu pomôže....
vieš aká je podarená??? len tie oči jej svietia.... 😉

natasa8
2. sep 2009

ahojte.... 🙂
winon - vy ste cisla, ako ste ju vyholili. ... no aspon sa zase o trosku viac podoba na ocina 😀

Moju Katku zase treba ostrihat, rozmyslam ci s nou nezajdem do detskeho kadernictva, ci sa jej na tej hlavke neda nieco vymysliet 😒 Ani sponky ani gumicky zatial nemaju ziadny uspech 😒

vcera muz kupil v obchode telacinu, tak som ju naporcovala na miniKatkoPorcie a dala do mraznicky - tak to bude mat na 14 krat 😕 Dufam ze jej bude chutit, doteraz som davala len biele maso, telacinu som chcela davat v kupovanych prikrmoch ale tie mi ona neje. 😠 Hned som dala 2 kusky aj varit (na dnes a zajtra) ale uz mi to aj vykypelo 😅

idem si pustit vcerajsiu ordinaciu a idem zehlit... je toho vela, snad stihnem kym sa krpata zobudi

terezicka
2. sep 2009

Krásny dník prajeme, tak my máme za sebou ďalšiu divnú noc, Lucka riadne zaspala až ráno o 5 a od večera spala pri nás... Ale sa mi zdá keď som jej pozrela do pusy že jej idú dolné dvojky a aj hore to má dosť napuchnuté,tak možno aj to je príčinou... Teraz mi zaspala, ale ani jesť nechcela, som jej spravila chlebík so šunkou a to ona inak veľmi ľúbi, ale teraz nič. Tak som potom dala tanierik pred ňu nech si sama berie, tak som zobrala možno 3 kúsky a viac nič. Ani výživu nechcela, dúfam že aspoň obedovať bude...
Včera sme mali návštevu a Lucka bola taká šťastná, sa usmievala na nich, chodila k nim, teda viac ku kamarátke ako k jej manželovi, od neho sa driapala hneď preč 😀

terezicka
2. sep 2009

Práve som si definitívne dojednala tortičku pre Lucku na narodky, len teta mi povedala že spraví lienku ale že ona neni až taká veľká ako keď robí napr. knihu...Ale to nevadí, na ochutnávku bude pre každého a ešte spraví moja starká medový koláč a bude 🙂 Joj už sa teším, už aby sme oslavovali 😀
No a Lucke sa mi zdá že nejako rýchlo rastie nôžka, musíme jej kúpiť nejaké topánočky lebo všetko jej je akurát alebo malé. Tak pôjde Marek dneska pozrieť do Deichmanu, tak vraj je dobrá a kvalitná detská obuv tak snáď niečo nájde

jurocko
2. sep 2009

ahojte tak my sme uz doma v bitovke tak sa uz tesim,poupratovala som Karinkinu izbu,vymenila postelne pradlo uz len ostalo okno umyt ved 2 mesiace su 2 mesiace ked sme v byte nebyvali
my sa tiez chystame na oslavu Tobiaskovu,balony,torta ja obiednavam ale dnes idem tak sa rozhodnem co mu dame na torticku
my mame taku rodinnu oslavu bez krsnej lebo ona pride z Anglicka koncom septembra tak s nou oslavime dodatocne pride uz aj z 3 mesacnym babetkom tak sa všetci na nu tesime
my davame zemiakovy salat,kuracie stehno a potom misy oblozene sunkou,syrmi...atd....tak to sme mali aj pri Karinke tak aj Tobiaskovi rovnako
uz sa velmi tesime ako budeme oslavovat
nas to čaka nabuduci tyžden v sobotu 12.9. 😉 😉 😉 😉
chceme sa pochvalit že od Pondelka uz chodime sami.... 😉 😉 😉 😉 🙂 je taky zlatucky ked si chodi,spadne a ide dalej

jurocko
2. sep 2009

😠 pardon za chyby 😀

ka3n
2. sep 2009

ahojte..dala som nejake foto z vyletu.

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

vejinka
2. sep 2009

ahojte tak ja mam teraz prestavku lebo uz nevladzem ani zit..este mi zostavaju okna a balkon v spalni a okienko v kupelke..inak mam uz vsetko hotove 😔

vejinka
2. sep 2009

ka3n peknucke fotecky...no mne by Erik od strachu asi usiel z toho vlacika..ale mozno ho podcenujem neviem neskusali sme zatial takeee..ale ste tam zlati 😉

vejinka
2. sep 2009

mna z toho mojho syna porazi....asi dvadsat krat som uz bola za nim a on veselo tancoval v postielke od stastia ze ma vidi...a ja len mlcky zakazdym ho dala lezat a odisla...ale zatial sa mi vobec nedari ho uspat ako sa naucil vstavat tak uspavanie je coraz tazsie 😔

vejinka
2. sep 2009

no toto...hram sa farm ville a maly samozrejme este nespi a zrazu treeesk..vyletela som ako strela co sa mu stalo lebo zvuk siel zo spalne...a hadajte co sa stalo...

no mlady pan mi zhodil nocnu lampu ale nechal ma nech sa rozhliadnem po izbe co mohlo buchnut...a on v rohu postielky prstekom drzal lampu za kabel aby som si ju nahdou nevsimla..ale netrvalo dlho a zbadala som ze lampa na nocnom stoliku chyba..ten sa len usmial ked som mu ju nasla v rucicke ..jooj zeny pomahajte lebo ma vystrieeee 😅

vejinka
2. sep 2009

uff konecne zaspal...to teda trvalo a idem si asi aj ja lahnut 😔

luciankasebastianko
2. sep 2009

ahojte Erik je šikuliak 😀

ka3n
2. sep 2009

veji, dakujem a myslim, ze aj erikovi by sa tam pacilo..

Takze uz som rozhodnuta, ze si dam v Cifery upiect tortu na Matuskove meniny 21.9, ale budeme to oslavovat 20teho a to su u nas aj hody.

vejinka
2. sep 2009

to tu nikoho nieje?? 😨

luciankasebastianko
2. sep 2009

jáááááááááááááá som tu 😀

vejinka
2. sep 2009

nooo pekne..a ja sa uz chystam spat...zachvilku 21:00

luciankasebastianko
2. sep 2009

veji no to počko nič moc na tu nedelu 😠

vejinka
2. sep 2009

konecne sme dnes dorobili tie okna..teda ja a zavesili zaclony aj zavesy...inak ma bolia ruky esteze som taka vysoka inak by som potrebovala rebrik takto som to zvladla aj na stolicke 😅 a dnes sme sa prvy krat kupali v tom novom sprchaci..otrieskala som si lakte lebo je to mensie ako to predtym teda miesta je tam menej na statie no ale maly neplakal coho som sa obavala takze super az na to ze som poslala tata nech sa osprsi a ja pridem s malym ked napusti vodu vo vani...a tak som cely cas ako sme kupali maleho cumela tatovi medzi nohe 😀 😀 😀 😀 nuz ja som ale zvrhlik tusim ani nezaspim tak dlho som teda este nikdy nekukala na "to" 😀 😀

vejinka
2. sep 2009

inak musime to inak vymysliet lebo tatovi skoro gule omrzli kym sme okupali Erika 😀 😀 😀 mi povedal ze nabuduce tam bduem sediet ja a on bdue z vonka a ja mu na to ze mi nebude kukat na rodidlaaaa 😀 😀 😀

vejinka
2. sep 2009

no dost bolo erotiky ide sa spat...no hej viem ze pocasie hlasia dost zle...ale sak mne to neva aj tak budeme v obyvke a kym tato nafuka tych sto balonov tak bdue aj po oslave 😀 ale ne najviac dame 10 a primaky sa zazracne minuli takze nebudu namiesto balonikov 😀

luciankasebastianko
2. sep 2009

veji dobrúúúúúúúúúú 😉