Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
15. sep 2009

boze ..terza mi je do placu patrick bol moj velky vzor..teda milovala som ho ako herca...velmi 😢

ka3n
15. sep 2009

aj ja sa mozem pochvalit, ze mi maly uz krasne bezka, chodi sam aj vonku aj vnutri.

miriam24
16. sep 2009

Ahojte .. no neverim .. to tu od vcera nikto nebol? takze som dnes prva 😕

miriam24
16. sep 2009

Vcera sme mali velmi pekny dnik .. isli sme do zoo v Bratislave .. Martinkovi sa velmi pacilo,tolko novych veci a zvieratiek co videl 😅 .. potom sme isli pozriet moju kolegynu a jej malu,ta je o 4 mesiace starsia od Matka a odtial sme isli este k nasim do Pk na kavu .. takze kym sme sa vratili bolo uz skoro 8 hodin vecer .. ale jednoznacne to bol vydareny den

momoyka
16. sep 2009

ahojte, pekny dnicek...

ka3n
16. sep 2009

ahojte...takze my sme sa dnes zobudili s horuckou a nadchou..

momoyka
16. sep 2009

no to vam teda nezavidime, ka3n

my od rana chodime a pistime za cicikom, teda nic nove

my este nechodime, len za jednu rucku, a vcera sa tak pustila divoko asi dva kroky sa hodila,
spime raz na den a podla situacie mi zaspi este raz, ale to uz nie je do bre, napr. vcera sme boli na prechadzke a v kociku mi zaspala este o pol siedmej vecer, a potom jasne ze santila do desiatej...

vejinka
16. sep 2009

ahojte no my sme zaspali az po desiatej takze som zvedava kedy poobede zaspi

momoyka
16. sep 2009

ideme vonku, ahojte

claudinka
16. sep 2009

ka3n asi budete mat tu virozu, co aj my, teraz je jej vsade plno, zelam skore uzdravenie

terezicka
16. sep 2009

Ahojte, pekný dník prajeme všetkým mamičkám a detičkám 🙂 My sa máme nejako divne, Lucka má soplíky a od noci z pondelka na utorok sme skoro vôbec nespali, keď konečne zaspala tak len na 30 minút, potom sme ju hodinu uspávali a takto dookola celú noc. Len asi o 4 zaspala trochu lepšie, ale po 6 už bola hore. A plakala zo spánku a dosť veľmi chúďatko malé. A táto noc tiež bola dosť o ničom, síce už neplakala, aj soplíky sa mi zdá má menej, ale sa dosť budila v noci, tvárila sa že je vyspatá, začala si rečniť - ja som ráno normálne nevedela vstať z postele. Som zvedavá dokedy bude mať takéto noci, ale dúfam že ju to čím skôr prejde 😕

terezicka
16. sep 2009

No ako čítam tak všetky tu už skoro oslavy máte za sebou, nás to čaká až 26.9. keďže tu patríme medzi najmladšie detičky 😅 Ale nevadí, počkáme si 🙂
Tiež prajeme skoré uzdravenie chorým drobcom a narodeninovým oslávencom všetko len to naj 😵 Nemám veľmi prehľad kto kedy oslavuje tak radšej takto aj dopredu blahoželáme 😀

natasa8
16. sep 2009

ahojte....
vsetkym chorym detickam zelam skore uzdravenie.
Moja krpata zase drzi dietu, uz druhy den odmieta papat, dnes zije len na 3 chrumkach 100 ml mliecka ☹
Dufam ze nebude tiez chora, ale nadadu ma vybornu, tak snad nie.

Uz neviem co by som jej varila, dnes skusam masko pripravit trosku inak - trosku som ho oprazila na oliv oleji a dusim so zeleninou, lebo to varene jej vobec nechuti. Urobim jej k tomu cestoviny farebne vrtulky - tie sa jej pacia, tak snad aspon nieco zje. 😒

Ja som bola takto pred rokom na poslednej poradni, bol tam "super" doktor co mi tvrdil ze mam zle vypocitany termin a najblizsie 2-3 tyzdne urcite rodit nebudem. No a na druhy den sa Katuska narodila 😀
Oslava bude v sobotu, dufam ze stihnem vsetko pripravit, drzte palce nech sa mi torta vydari 😉

vejinka
16. sep 2009

pomoooc dieta mi nexce spat...stale len stoji a ked nie tak sedi ale ani za svet si nexce lahnut

buksy
16. sep 2009

ahojte..
natas aj my oslavujeme v sobotu a tiez mam depku z toho ci vsetko stihnem a ci sa mi podari torta...
dnes som robila hmotu na potiahnutie torty z cukrikov ... ruzovu a svetlo modru a skusila som urobit aj zo suseneho mlieka marcipan a vyzera ze je to celkom ok... uvidim ako sa z toho bude dat modelovat a potiahnut torta... to ma caka asi zajtra...
aky robis krem do torty?

ka3n
16. sep 2009

hejhej claudi, uz je aj Matusko v "klube chorych" a kolko to /uzdravenie/ trvalo vam?

terezicka
16. sep 2009

Po 100 rokoch som pridala nové fotky
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

miriam24
16. sep 2009

Ahojte .. ja zaspaaaavam .. a tolko mam roboty 😒 ale to je tym ze je kvartal a vtedy toho mame dost .. Martinko spinka a ja by som si isla najradsej lahnut k nemu ale to nehrozi 😔

juu kolko vas tu je chorych .. skore uzdravenie a ti co ste zdravi tak nech vam to aj vydrzi 😉

Lucka je aka zlata .. tiez mame take koleso do vody 😉 .. a na konikovi sa nebala? Martin sa z konikov strasne tesil vcera,aj som ho chcela nechat povozit ale nakoniec som si to rozmyslela tak ostalo iba pri okukovani 🙂

ka3n
16. sep 2009

no babeny, budem musiet aj ja pofotit, lebo dnes sme Matuska ostrihali skoro dohola, teda kamoska ho so strojcekom, ale najskor pohodka a potom sa vrtil a reval odusu, tak si ho zobral manzel na ruky a ja som mu robila opicky, tak bol trosku kludnejsi..ale fesak je.

jurocko
16. sep 2009

aj my sme ostrihany ale nie do hola,je krasny na spapanie,dnes sme boli poobrde vonku,tolko sa nachodil ze zaspinkal krasne ale minulu noc 2 hod.hore..jooj tie zubbbky 😠 😠 😠

my uz mame iba 1 spanok,ale staci mu!!!!

bru nocku mamickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy"""""" 😉

martinna78
16. sep 2009

ahojte 🙂
po dlhom čase som sem opat trosku zavitala 😉
gratulujeme vsetkym oslavencom 😉 vacsinou gratulujem na FB,ale v pondelok som zabudla zagratulovat Natalke, tak Win dodatočne všetko naaaj Natalke 🙂
Tak my presne o tyzden 1 rôčik 😵 Oslava bude 26.9. na Sofinkine narodky,ta sa uz nevie dockat a ja sa tesim,lebo budem piect 2 torty 😀 😝 Este nemam darceky pokupene,lebo manzel stale do vecera v praci a este aj soboty a nedele stale niekde musi chodit sluzobne,tak sa poriadne nikam nedostanem ani na nakupy,ale v piatok mi slubil,ze si zoberie konecne dovolenku a vybehneme do Viedne na nakupy,hlavne teda na darceky pre deti 😵 tak uz sa neviem dockat
Maximko este nechodi uplne sam,ale uz urobil svoje prve krocky,takze uz sa to rozbieha,ale zato jazycek sa mu riadne rozvazuje,vsetko opakuje 🙂 vie ako robi konik,kravicka,huska,kuriatko, vsetko ukazuje, kakame a cikame do serblika, a ked sa vykaka povie ze ka-ka a najkrajsi je vtedy, ked mu poviem,aby mi urobil moja,tak ma zacne hladkat,prituli sa a povie "mo" to je take uzasne,ze uz da najavo aj on,ze ma lubi 😵 😵
a je to tanecnik velky,ked pocuje hudbu,hned sa zacne natriasat, no mam z neho velku radost, i ked mam v poslednej dobe velke depky z toho,ze este stale nie sme sami,ale stale mam v patach svokrovcov a manzel stale nekonecne dlho v praci 😔 😔
no tak som sa trosku vykecala 😀

momoyka
17. sep 2009

ahojte, prva? nejako to tu viazne...

dnesnym oslavencom blahozelame...

vejinka
17. sep 2009

dobre rano...otras noc..od pol druhej do pol piatej bol medzi nami a nie a nie spat..a to muz rano isiel na sluzobku a vrati sa az zajtra evcer..fnuk...

claudinka
17. sep 2009

Caute babule, hlasi sa dnesna oslavenkyna stara 22-rocna korcula 😀 😀

vejinka
17. sep 2009

coze??? ze stara tak potom ja som uz rakovina...26 rocna 😀 😀

vejinka
17. sep 2009

a vsetko naj naj naj naj naj....mlada zienka🙂

evitkamalicka
17. sep 2009

a ja rakovina 27-ročná 😀

vejinka
17. sep 2009

to zachvilku bduem aj ja..na rok 😀 😀

vejinka
17. sep 2009

taaak dieta mi spi..a ja sa tu tackaaam 😀

evitkamalicka
17. sep 2009

aj mne dieta spi a ja cakam deda, donesie masko na oslavu a na papanie co sme si dali kupit , lebo mraznicka zyva prazdnotou