Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
18. nov 2009

ahojte..Maxim spi boli sme v MC tak sa tam vyhral-unavil tak nemal problem zaspat..

aj vase deticky zacali tak strasne vymyslat lebo to co zacal robit Maxim je neskutocne,,vcera mi rozpichal taku velku sviecku co mam na dekoraciu perom..ale to by nebolo nic vyliezol do stavanej skrini...otvoril si ju ved to nie je problem a uplne na spodu mam take umele bednicky kde mam opasky tak tu bednicku si vytiahol urobil si schody a liezol pekne hore skoro som odpadla....a dalsia vec ked som otvorila okno v detskej cele nech sa vyvatra tak Maxim chytrak si prisunul taku malu stolicku k oknu a uz isiel nazerat ze co tam je...normalne musim mat stale oci na stopkach aby nieco nevyviedol...manzel ho zacal volat postrach Denis.... 😒

winona24
autor
18. nov 2009

mno estell ,tak to sme na tom podobne.....čo NAtália dokáže v poslednej dobe....to mi rozum zostáva stáť...

estella
18. nov 2009

vraj ten 15mesiac zacina byt taky prelomovy akoby sa deti prebrali ze uz nie su babatka a zacinaju vystrajat....

winona24
autor
18. nov 2009

mno z bohom rodina......oči aj na zad hlavy a striehnuť ako poľovník na ne...... 😀 😀 😀 😀

terezicka
18. nov 2009

Estell mne Lucka ešte toto nevyviedla našťastie...No rada skáče z gauča, vyštverá sa naň a potom hlava nehlava nebá po ňom a úplne bez rozmyslu chce zísť dolu, teda skočiť 😝
Ozaj baby, spávajú vaše dietky aj na vankúšoch alebo nie?

vejinka
18. nov 2009

terez my na vankusi nespavame..nema rad vankuse a ja sa nebojim ze si do nich vopcha hlavu..teda do obliecky..lebo uz si vopchal do obliecky na perinu takze tiez mam oci aj na zadku.. 😅

winona24
autor
18. nov 2009

ani my nie terez....do 3 rokov myslím,že vankúš vôbec netreba riešiť

estella
18. nov 2009

tak baby vyzera to rak ze sa mame na co tesit.....a najvacsie nervy mame ked nieco pozerame a Maxim ide okolo a vypne nam telku minule mu manzel buchol po ruke za to tak teraz ked vypne telku tak sa vycape po ruke a ide dalej.... 😀

estella
18. nov 2009

Maximma uz davno vankus a od kedy spi na nom tak spi lepsie..ja som mu ho dala preto ze mal stale tie sople tak aj ked mal podlozenu postileku az ten vankus sposobil ze zacal spavat lepsie a sople mu az tak nestekali do krku...

winona24
autor
18. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jooooooooooooooj som sa zasmiala teraz

vejinka
18. nov 2009

moje babatko ma velmi nepokojny spanok...uz bol hore ...ale uspala som ho 😔

winona24
autor
18. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7186220

som objednala tej mojej opici..... 😉

vejinka
18. nov 2009

no dnes maly dostal po rukach viac krat...najnovsie ho zaujimaju krytky na potrubia od radiatora dve uz zlomil a keby ste videli ako vytazoslavne sa tvaril a niesol si polovicu trofeje a ked som mu ju zobrala taky rev spustil..no ale neda si povedat..tie kritky su 4 kusy na kazdom radiatore a uz na to prisil ze kazdy ich ma...tak len chodi a lame krytky...o televizore ani nehovorim..ten vie vypinat odvtedy ako sa naucil chodit..len chodi a vypina..a bere klavesnicu a mys a ovladac...lebo hore mame tak spravene ze televizor je napojeny na pocitac a tym padom potrebujeme aj klavesnicu aj mys na spravne fungovanie...neraz sa stalo ze svagor pozera pozera ..nevidi ho (maleho lebo sa mu schova a je pod stolom a vsade tma) a zrazu mu film ide naopak..alebo uplne ho vipne a vsetko sa sekne..no je sikovny po tatovi... 😀

estella
18. nov 2009

win krasne su aj Maxim ma podobne sede ale su aj na traky....

veji aj ja musim obcas k nemu ist ked zacne po tristvrte hodine spanku mrncat.. ale to si k nemu na chvilu lahnem a spi dalej....

janac1974
18. nov 2009

ahojte,

nejako nestiham vas ani kuknut 😕 maleho mali dnes ockovat proti pneumokokom a volala
som dr.malemu sa vyhodil na spodnej pere akoby herpesik,nechapem nic mu nie je ani teplotu
nema a toto??takze zase ma odlozene ockovanie,ale som rada,lebo musi byt uplne fit...
kupila som mu v lekarni echinaceu,mi to poradili,je to od 6mesiacov a posilnuje to imunitu...

ja niekedy maleho uspavam na vankusi ale na takom velkom,lebo on rad spinka na makkuckom
a aj si ho niekedy pyta,ked mu ho zabudnem dat...

baby aj u nas je epidemia chripky ale takej obycanej a normalne mam z nej strach...
a kamoska co robi v nemocnici na psychiatrii mi povedala,ze je tam hospitalizovany clovek s prasacou
chripkou...ona tehotna sa dala vypisat,lebo sa boji a nechce riskovat...

vejinka
18. nov 2009

win krasne gatuse 😉

winona24
autor
18. nov 2009

bože vymýšľajú tie naše deťúrence...natália sa najnovšie naučila robiť mi inventúru v kuch.linke......

vejinka
18. nov 2009

ukazem vam nove videa...teda nove ako nove..muz nema kedy robit tien ajnovsie takze tieto su tak mesiac stare cca 😉

vejinka
18. nov 2009
https://vimeo.com/7626142

nove topanky a ten isty den aj toto:

https://vimeo.com/7662118

😉

vejinka
18. nov 2009

vcera som ho natacala ako si vykracuje ak prehovorim muza tak video spravi hned 😉

janac1974
18. nov 2009

zlate su tie nase deturence,je to najkrajsie obdobie...kupila som si knihu rodicovstvo je veda a tam je krasne vsetko napisane ako sa zachovat v roznych situaciach,ked deticky placu alebo ako sa s nimi hrat,proste
ako z nich vychovat kludneho cloveka...

win aj mne sa pacia tie gatuse,su krasne...

johnie
18. nov 2009

ahojte.
tak stafetu hnackovania prebral muz... 😝
sofi je stale u babky, ale dnes namm ju uz dovezu.
aaa priatelia.. idem kuken

winona24
autor
18. nov 2009

mno janac taká kniha by sa mi zišla,lebo niekedy mám pocit,že som úplne nemožná matka.... ☹

johnie
18. nov 2009

aj ja chcem vychovat kludne dieta..ale na to asi musi mat aj geneticke predpoklady...a pri nas nervakoch...mnoooo to neviem 😀

vejinka
18. nov 2009

kurnik sopa maly je uz hore..ani hodinu nespal 🙄

johnie
18. nov 2009

idem sa skukulturnit, trosku obocie doladit atd...
tato spinka-dal si paralen.. chuda moje velke

ollako
18. nov 2009

ahojte moj maly uz konecne zacal chodit 😀 , tak dufam, ze nespadne a bude znova po chodeni 😖 ...normalne uteka krpanik maly, teraz hajka, doobeda spal len 50 min.
muzik doraba zachod, teraz bojuje s elektrikou (to nerad robi), dava bodove svetla nad zrkadlo, joj pekny hajzlik to bude 😵
ja sa dnes poflakujem, ale uz ma mamina vyvolava, ze chce umyt okno , tak idem aspon zaluzie vyutierat, sak nakoniec asi aj okno umyjem, ale dnes sa mi nic nechce, maly v noci zase vystrajal hodinu a pol hulakal 🙄 a potom spal dve hodinky a zas hulakal, horor s nim tieto noci ma uz fakt nebavia 😠

eweny
18. nov 2009

ahojte babule 🙂

winon, gatuse su krasne..aj my mame podobne, hnede kockovane s tigrikom 🙂

eweny
18. nov 2009

boli sme hodinu a pol vonku, spraskal cely croisant a teraz uz spinka..

eweny
18. nov 2009

tiez sa obavam chripky..nam uz tie pupaciky nastastie zmizli..teraz aspon budem presne vediet z coho su, ak nahodou nieco take zje..ten cebion mu uz radsej nedavam, kedze to zrejme bolo z toho..kupila som mu taky sirup Beta glucan sa tusim vola, ze na posilnenie imunity, tak uvidim..