Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
19. dec 2009

Annie hej švagor - marekov brat sa tam priženil... Bývajú v Môťovej, ulica sa tuším volá školská... A malý sa narodil teraz v októbri a staršia sestra jeho je tiež október ale 2006

ba80
19. dec 2009

terez, to neni buhvico... ale v lete ani mne mala vela cez den nespavala, to az teraz na jesen sa jej to popravilo... 🙂
...my sme chodili v lete von az po stvrtej, piatej, tiez sa skor nedalo... ked ona neznasa ani velke teplo, ani zimu... najlepsie jej vyhovuje jar a jesen...

annie13
19. dec 2009

to je kusok od nas, tam my byva krasny 88 asi viem ktori podla veku deticiek

vejinka
19. dec 2009

dakujem kocky ale nevidim to ruzovo ona urcite dojde sak ju necakam zajtra ale aj stres velmi vpliva na cyklud takze kedze mam za sebou uplakany mesiac asi aj mrcha bdue meskat 😔

kamilka12
19. dec 2009

čaute,

veji, terezicka - držím vám palce 😉

My tiež vonku dlho nevydržíme,..mne sa zdá až priveľká zima, ja som letný typ a malý tiež. Keď aj chvíľu vonku sme, tak má takú vymrznutá tváričku že až...a tečú mu stále zo zimy slzy a on je potom celý nesvoj. Mne by sa páčílo, keby je krááásne nasnežené a taký -1 st., to by bolo ok 😅

kamilka12
19. dec 2009

typ/tip - aké je tam i/y ? 😕

terezicka
19. dec 2009

Annie tak možno sa tam dakedy stretneme 🙂
Ba80 no veru oddych cez deň žiaden, no proste radosť s tým jej spánkom. Ona dobre spávala takto pred rokom keď bola ešte malinká, vtedy furt vonku v kočíku za každého počasia 3 hodky prespala, ale ako sa oteplilo - koniec a odvtedy sa trápime...
No idem sa off, ideme sa poobliekať a šup k našim 🙂
papa

ba80
19. dec 2009

kamil, olivia vyzera teraz vonku presne tak isto... 😅

ba80
19. dec 2009

typ... dobre si to napisla...
tip- tipovanie (sportka)

kamilka12
19. dec 2009

na obed sme mali zemiakovú kašu a maso na šťave...to bolo ešte od včera..

Ozaj a tie baby párky so syrom malému hrozne chutili, ale jedol ich bez chleba.. 🤐

ba80
19. dec 2009

to nic, my jeme tiez vsetko bez chleba... aj prazenicu...

kamilka12
19. dec 2009

inak praženicu som mu ešte neskúšala dať...robíte aj takú na cibulke?

vejinka
19. dec 2009

ja som ie baby parky xcela kupit v tescu a nemali tak sme kupili spisske zasa... a inak papa ich ako nikdy a to enchapem mne ej to stiplave ako slak a on k tomu este stiplavy kecup 😀

vejinka
19. dec 2009

kamil moj maly ju velmi lubi ano cibulku sunku a vajicka..a velmi mu chuti do toho kecup..ten musi byt vsade 😀

ba80
19. dec 2009

kamil, ja jej len rozbijem vajko na teflonku... iba trochu osolene... bez cibulky, bez oleja...

ba80
19. dec 2009

olivia lubi cibulu surovu... je do rodiny... 😀 😀

vejinka
19. dec 2009

my chleba nemame radi teda zje ale nieze by mu nejako moc chutil my milujeme rozky..tie degli aj same len do ruky a uz odhryzava konce 😀

ba80
19. dec 2009

no, mala je z rozkov len tie konce... 😀 ...ale spapa chlebik vo vajicku

kamilka12
19. dec 2009

ba - inak ti musím napísať, že od začiatku ako si dala fotky sem na koňa, ked sa vám malá Olívia narodila, mi bol tvoj manžel hrooozne známy a nechápala som prečo? 😀 Ani na stretku som na to neprišla, že prečo mi je známy ...až donedávna, keď si poslala na FB všetkým pozvánku na Mikuláša do vašej reštiky mi to zaplo 😀 😀 Ale už som ho dlhšie na Markíze nevidela...ešte tam chodieva? 🙂

vejinka
19. dec 2009

ja aj olej davam ale len dve kvapky...aby sa na tom osmahla ta cibulka a sunka 😉

ba80
19. dec 2009

kamil, nie... uz daaaavno... 😀 😀

vejinka
19. dec 2009

no tak nie dve kvapky..troska vaic... 😉

kamilka12
19. dec 2009

Inak baby, už teraz sa teším na to, ako začneme plánovať nejaké to jarné stretko 😉

vejinka
19. dec 2009

ja by som sla aj zajtra 😀

ba80
19. dec 2009

aj jaaaaaaaaa...

kamilka12
19. dec 2009

ale išla by som asi niekde "dole"..nižšie...kde je teplejšie 😉

vejinka
19. dec 2009

tak to ja nemozem kedze nemame auto a ani sa neplanuje kupit 😔

annie13
19. dec 2009

no navnadili ste ma, ja skusim tiez kupit tie parky, baby este som to ani nevidela uvidme co na to povie
no mne stretko nehrozi, kedze budem mat malicke uz sa neviem dockat porodu, v noci nespim, tvrdne mi brusko, nic nevladzem,

vejinka
19. dec 2009

annie to prejde..za tri mesiace mas uzlicek ruzovucky pri sebe a zabudnes na vsetko zle co ta trapilo v tehotenstve 🙂 😉

vejinka
19. dec 2009

annie ja ani tehotna niesom a s malym uz tiez nevladzem..normlane ho odmietam nosit na rukach a hore schodami si to musi vypochodovat sam samozrejme ze ho drzim aby nezletel ale chodi sam co som ja chrbat vyhrala v loterii? uz v tehu ma neskutocne chrbat bolel a cakam ze pri druhom to nebdue inak 😔