Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
21. dec 2009

no tak MM stale nieje doma a pekne som sa rozculila
bol tu brat nechcel mi povedat od koho ale vedel skoro vsetko, svokra vraj pomedzi ludi vyklada ze museli dat Jankovi na auto lebo moj lakomy otec chcel prachy na moment a to sa ide s nimi zadrhnut, vraj moja mama by nedbala keby Janko robil od rana do vecera a vlastnu dievku si vraj robote nenaucila, ze nevarim, nepeciem, ze len pri pocitaci sedim a peniaze rozhadzujem
nechcela som tomu verit ale tie slova Sedis len pri pocitaci su manzelove presne tak mi to on nedavno povedal
Baby ja som taka nasrata neviem co robit ja mu oci vyskrabem ked pride domov

annie13
21. dec 2009

až mi je zle od zlosti
tak on pri mne hladuje, ona ho musí chovať ked príde, doma mal 55 kg, teraz ma 80 a on hladuje

ka3n
21. dec 2009

annie, tak jednu radu ti mozem dat, aby si sa hlavne v KLUDE porozpravala so svojim manzelom, a vsetko si vyjasnili...hadky nikam nevedu, pekne si to pomalicky vsetko vydiskutujte..idu krasne sviatky, tak si ich nekazte!!!!!!

silwietta
21. dec 2009

kati vyjde, to uz by aka smola bola, keby aj toto nam nevyslo

silwietta
21. dec 2009

annie, suhlasim s ka3n, to chce klud... premysli si co mu chces povedat a snay sa vypustit co najviac emocii aj ked viem ze je to tazke, a hlavne ked si tehu...

claudinka
21. dec 2009

annie tieto rodinne problemy su najhorsie 😒 😒 ja Ti silno drzim palceky, nech prezijete sviatky v pohodli a nech sa najma velmi nestresujes, snad MM pochopi, o co Ti ide..

ja som akurat polovicu mojich lineckych potierala bielou a hnedou cokoladou a trosku vyzdobila, tak uz vsetko mam.. som robila iba vanilkove rozky, ruzove linecke a pernicky.. aj tak budeme vianoce u svokrovcov, tak budem rada, ak mi to niekto poje, aby to neskoncilo vsetko v mojom brusku 😀 😀

winona24
autor
21. dec 2009

annie pripájam sa k babám.....ja viem,že sa ťažko dá zachovať chladná hlava a vynechať emócie,ale musíte sa porozprávať....lebo to bude stále dookola.....a sadla by som si aj so svokrovcami a v kľude by som im vysvetlila čo sa mi nepáči.....

myslím na Teba 😔

vejinka
21. dec 2009

ahojte kocky..tak my mame uz napecene a zajtra bduem upratovat a uz vecer ma prist svagor aj veronica...tesiiiim no som zvedava ako bude reagovat maly na inu plet 😀

vejinka
21. dec 2009

annie mas to velmi tazke..no tiez by som sa snazila zo vsetkych sil to nejako urovnat lebo riskujes ze predcastne porodis..a to urcite nechce nikto!

terezicka
21. dec 2009

Ahojte 🙂
Annie viem že sa to ľahko vraví ale snaž sa byť kľudná kvôli Brankovi a maličkej v bruško...A ak ťa manžel ľúbi, tak ustúpi a nechá si prehovoriť do duše...Skús, rozhovor a keď nepomôže tak tak ako písala Nataša - listom ( možno niekedy sa slová lepšie vyjadrujú na papieri... )

My tiež bývame so svokrovcami, ale večerať budeme sami, jednoducho my sme samostatná rodina, ja mám vlastnú kuchyňu tak budeme sami. Aj vlani sme tak boli, svokra sa len spýtala či sa prídeme najesť dolu, to isté sa spýtala teraz tak som povedala že nie. Vlani sme zišli potom dolu ku stromčeku, teraz som im povedala nech po večeri prídu oni hore ale to akoby som hrach na stenu hádzala...
A na ďalší deň Marek robí, tak ak budú naši doma pôjdeme s Luckou ku nim a keď nie, tak budeme kvasiť tu samé 😔 A neviem či naši budú doma, lebo dnes sa sestra musela vrátiť späť do nemocnice... Joj neprajem jej ani celej našej rodine aby musela sviatkovať v nemocnici... Sme si aj poplakali ráno keď som sa to dozvedela...

evicka1
21. dec 2009

ahoj
aky ste mali den? no pozeram ze anicka mas toho dost asi sa mi to lahko rozprava, ale zachovaj klud a s manzelom si pohovor. je lepsie si to vyhovorit nez to v sebe dusit a trapit sa
ja som mala velmi zlu "skoro svokru" jehovistka takze myslim ze nemusim ani opisovat
terez: sestricky je mi luto no bude to fajn neboj.

terezicka
21. dec 2009

Evička ďakujem, stále verím že najpozdejšie do štvrtku sa jej stav zlepší a pustia ju domov aspoň na tie tri dni...

goga03
21. dec 2009

ahojte,

baby citam ze to nemate lahke :( tiez si myslim ze najlepsie je sa otvorene porozpravat, vsak horsie to uz byt nemoze.

my budeme na stedry den u nas doma, pridu nasi a aj svokra (ta byva vo vedlajsom dome). tak sme boli aj minuly rok, nasi aj svokra sa strasne tesili, ze mozu byt s nami a hlavne s oliverom. teraz sa tesia o to viac, ze oliver to uz bude viac vnimat ako minuly rok

terezicka ☹

evicka1
21. dec 2009

teri: nieje zaco . uvidis ono je najlepsie mysliet pozitivne a ono to bude fajn

terezicka
21. dec 2009

Evička veď sa snažíme celá rodina myslieť pozitívne...

Baby čo ste dnes varili alebo čo sa chystáte variť zajtra? Polievka mi zostala guľášová, bude aj zajtra ale druhé netuším - hlavne netuším čo by Lucka zjedla

annie13
21. dec 2009

no vydiskutovali sme si to, prisahal ze on nic take nepovedal, tak ja uz neviem, ale aspon som kludnejsia, len svokru nechcem ani vidiet, zatial sme sa dohodli ze vecerat budeme sami a bude pokoj, ja s Brankom pojdem aj k nasim, 25 alebo 26 k svokrovcom a 1,1 bude u svokrovcov lebo svokor ma narodeniny a to je fakt skvely clovek
goga ty to mas idealne, to by som brala

vejinka
21. dec 2009

my budeme mat leco 😀

annie13
21. dec 2009

dnes sme mali kura z nedele nedojedli sme
zajtra chce MM syr s hranolkami po dlhej dobe, malemu sravim kasu, a zeleninkovu
Teri sestricky mi je luto, dnes mi prisiel mail o rakovine s modlitbou tak este som si vravela na konci modlitby ze za Terkinu sestricku a za ocina a vidis
sused havaroval to auto co bolo v potoku som vam pisala, jeho mama je ocova krsna mama, tak ma dolamanu chrbticu, ze je na JISke v nejakom koryte ci co, boze to budu mat sviatky

terezicka
21. dec 2009

Annie to je fajn že si kľudnejšia...
Veji to u nás nemáme radi ale aj tak díky za nápad 😀

annie13
21. dec 2009

ja mam strasnu chut na halusky s bryndzou ale tie sa mi este nepodarili tak aby mi chutili

evicka1
21. dec 2009

och boze kocky mate toho dost tak sa drzte
ja som varila masko na prirodno s hubami, a zajtra palacinky a hotovo

terezicka
21. dec 2009

Annie ja tiež halušky neviem spraviť nejako extra dobré, ale moja svokra hej, dneska nám dala s kapustou

ka3n
21. dec 2009

annie, no vidis ako som ti dobre poradila 🙂))

luciankasebastianko
21. dec 2009

ahojte mam dnes hlavu jak balon ☹ ale už mám dopečené dozdobené nakúpene už iba upratovať to čo moj milovany synček rozhádže 😅

timotej
21. dec 2009

Ja budem variť kel s párkom a zemiakmi mnam už sa na to chystám celý týžden ale zajtra určite.

rony253
21. dec 2009

ahojte, annie dobre si to poriesila nakoniec, ja svokrovcov nemam tí uz nie su medzi nami.
terezka drzime palceky sestricke a myslime na Vas.
Ja chcem zajtra urobit medovnicky a nejaký kolac ak budem stíhat, ak nie kupime nejaku fajnu tortu, tu mame taku bohovsku cukraren a pride cela muzova rodina 25. tak svagrina donesie a bude piect, takze sladkeho bude az az..
zajtra pojdem na nakup potravinovy.
Svagrina mi volala, ze kupila malej overal svetlo fialový a druha svagrina, jej tiez kupila nieco na oblecenie.
som zvedava, ci jej to bude dobre no hadam ano.
my kupujeme kociarik pre babiky a nejake detske kuchynske veci, ta nas stale obsluhuje, tak nieco take. A v Novom roku bude mat Sara druhe Vianoce na slovensku, tam ju bude cakat tiez kopec darcekov. No vlastne ma aj jeden velký darcek a to Autosedacku za 250 euro. tak bude urcite spokojna
idem dievcence hajat a prajem dobru nocku

luciankasebastianko
21. dec 2009

fúha baby ☹ , terez držkam sestre palčeky , anni mysli na to že mi ženy sme silnejšie pohlavie a nájdi v sebe silu vytvárať si svoj život úpodla svojich predstáv a nie podla predstáv druhych si tehulka muž sa tak tešil ked si mu povedla ,že čakáte druhé tak teraz nech sa správa ako muž ,otec manžel a nie mamim cecok 😠 😠 😠 a ty musíš v najkrajšie obdobie života ženy plákať ako viktorka na splave 😅 buchni po stole a hotovo 😀

annie13
22. dec 2009

ahojte
lucianka hlavne ze on mi vravi ze ja sa neviem od maminky odobrat, a popritom on by nedbal abý som bola obrazom jeho maminky
idem do mesta, vcera nebolo ani kde zaparkovat, tak som zvedava ci neico aj pokupim
pekny den vsetkym

evitkamalicka
22. dec 2009

dobry den sa praje