Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
13. jan 2010

ahojte babizne

silwietta
13. jan 2010

pisala mi sesterka, ze sa u nas stavia po ceste k rodicom, tak som rychlo piekla kolac nech ich mam cim ponuknut... opovazia sa neprist to ho budem potom musiet zozrat sama....

evitkamalicka
13. jan 2010

silwi no aspon sa budes mat na co vyhovorit 😀

natasa8
13. jan 2010

ahojte....

silwi... gratulujem 😵 😵 😵
vidim ze tu je uz pomaly viac tehuliek a snaziliek ako nas ostatnych 😉

winona24
autor
13. jan 2010

super...moje dieťa spalo asi pol hodinu..... 😠 😠

terezicka
13. jan 2010

Ahojte, ta naša noc bola hotová katastrofa, od polnoci úplná hrôza a Marek išiel ráno do roboty - ani sa poriadne nevyspal ( netvrdím že ja hej 😅 ).A mne bolo celé doobedie dosť zle, som ráno zjedla párok a veľmi mi zle padol, veľmi ma nadrapovalo z neho...Som myslela že budem mať pokec so zách. misou, ale našťastie som nemusela. Keď som zjedla polievku tak mi zostalo lepšie. A dnes aj Lucka bez reptania jedla, z polievky síce len polovicu ale potom sme mali gyros a pečené zemiaky. Som jej nabrala na tanier a nechala som ju nech si z neho sama berie, samozrejme brala rukami ale bolo mi to jedno, hlavne že sa najedla...Tak aspoň to ma veľmi potešila 😀

vejinka
13. jan 2010

terezka a niesi tehotna? 😉

timotej
13. jan 2010

Terez ty budeš tehotná ked ta naprapovalo mala si mrchu?

terezicka
13. jan 2010

Veji už som ti odpísala v Prípravach ale určite nie som, včera som bola na sone...

goga03
13. jan 2010

ahojte,

silwi gratulujem k dalsiemu tehotenstvu 🙂

myslim, ze kamilka sa tu nato stazovala, ale ma aj niektora ina taky problem, ze jej dieta nechce byt v kociku? Lebo oliver nechce v nom nechce byt a ak ano tak len chvilku a ked ideme na peso, tak sa dostaneme max. pred dom, kde tecie potok a tam je schopny hodinu hadzat kamene, alebo skusa ist do neho. ja mam nervy, lebo vsak ani do obchodu sa nedostanem 😠
ked ho aj odnesiem (co ho aj tak nemozem zvdihat a nosit) do vedlajsej ulice, tak tam si najde dalsiu vec, pri ktorej stoji a nehce sa pohnut. a ak sa pohne tak uplne inym smerom ako ja potrebujem ist.
uz som skusala vsetko mozne aj nemozne a nic na neho nezabera, kazda vychadka vonku (chodime 2x denne) konci jeho hysterickym placom a mojimi nervami v koncoch 😖
nenapada vas nieco co by mohlo zabrat? zacinam sa desit toho ako budeme chodit na prechadzky ked sa narodi to male :(

euffra
13. jan 2010

ahojte, ja som dnes dostala prvu menstruaciu presne po dvoch rokoch ak nepocitam sestonedelie 🙂

evitkamalicka
13. jan 2010

euffra super, tak mozte popracovat na druhom

euffra
13. jan 2010

tak hadam sa uz teraz aj nam dalsie babatko podari 🙂

evitkamalicka
13. jan 2010

euffra drzim palce, uz sa snazite?

euffra
13. jan 2010

tak tak evitka, chcela by som 🙂
my sme si prestali davat pozor uz v aprili min. rok

vejinka
13. jan 2010

waw ze po dvoch rokoch 😕

goga mas to tazke...mne maly v pohode sa vozi v kociku nema problem aj dve hodiny sediet

kamilka12
13. jan 2010

goga - tak ako som písala predtým..toto zažívam aj ja...mne malý doslova "znechutil" vychádzky vonku...lebo v kočíku sa jeduje, naťahuje, chce íst von a ked ho vyberiem (bývame v paneláku), tak mi uteká smerom na cestu ale zíde z chodníka a ide do blata..a keď ho zoberiem odtial, spusí taký plače že až...a ide tam o chvílu znova...Ja vobec nemám chuť chodiť von s ním, ale musím..ved na vzduchu musí byť..no je to horor 😖

vejinka
13. jan 2010

baby ktore mate zaujem sa stretnut na vikendovom pobyte sup na https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

goga03
13. jan 2010

kamilka, presne ako my :(

dnes manzel slubil ze pride skor z roboty a pojde s nim von on. bol s nim cez vikend, ale robil mu presne to iste co mne.

mna to tiez mrzi, tiez rada chodim von, ale takto mam uz nervy, len ked si nato pomyslim a to som myslim ze dobry flegmatik.

rozmyslam ze pojdem na tyzden k nasim, mozno mu zmena prostredia pomoze.

baby stretko vam mozem len zavidiet, ja budem mat ine (dufam ze prijemne) starosti 🙂

evitkamalicka
13. jan 2010

juuuj goga nic moc teda, my nastastie s tymto problem nemame, nas maly v kociku cusi a je mu tam dobre, ale samozrejme ze aj vela chodime a zatial mi nikde neuteka

u nas stretko tiez nehrozi

goga03
13. jan 2010

baby tak to vam fakt zavidim

evitka ty mas uplne idealne dieta 🙂 dobre spinka, papa, sam sa dokaze zabavit 🙂

hadam to nase druhe bude take. ze vraj ked si to pri tom prvom "odtrpis", tak si poslu druhe dobrucke ako anjelik za odmenu 🙂)))))))

evitkamalicka
13. jan 2010

goga ja za to nemozem, dopriala by som ti take....ja sa zas obavam, ze druhe bude pravy opak 😅

evitkamalicka
13. jan 2010

ale je pravda, ze ja som sekera co sa vychovy tyka, takze predo mnou ma obrovsky respekt, ale muzovi za to skace po hlave, lebo mu vsetko dovoli

goga03
13. jan 2010

oliver tiez doma pocuva na slovo,aj mna aj muza, to problem nema, len tieto vychadzky vonku.zacalo to po vianociach, dovtedy nebol problem

mozno budes prekvapena a aj druhe bude take iste 🙂 to ti zelam.

pekne rychlo ti utekaju tie tyzdne. mne sa to teraz ku koncu ide strasne pomaly :(

no maly je uz hore

evitkamalicka
13. jan 2010

mne sa zda, ze mi to teraz ide akosi rychlejsie ako ked som cakala Adamka

eweny
13. jan 2010

ahojte maminky, len som dosla nakuknut..snazim sa citat vas poctivo, len nejak nemam chut pisat, kedze sme este vsetci chori..Petko je uz nastastie celkom fajn, ale nie je to este uplne dobre..

eweny
13. jan 2010

goga, len teraz som si vsimla, ze budete mat dievcatko?..no super, tak parik 🙂

silwie, ty si tehulka?..to je prekvapenie..gratulujeme z celeho srdiecka a prajeme krasne tehu 🙂

ba80
13. jan 2010

ahojteee... aj my sa pridavame do klubu problematickych prechadzacov... 😠 ...tiez vydrzi v kociku tak par minut a zasadne uteka uplne inam, ako ja potrebujem....
...ale my sme v aj v klube problematickych spacov a papkacov... 😅 😠 ...takze ja som fakt zvedava, ake my budeme mat druhe dieta... 😀

silwie... gratulaaaacia... 😉

zuzana1710
13. jan 2010

u nas je to naopak..mala je zlata vonku..drzi ma za ruku a prechadzame sa,alebo ide vedla mna..
Kamil,my napeso aj na postu dolu.
ale doma je zase satan 😝

ba80
13. jan 2010

zuzi, hadam si nemyslis, ze tei nase su aspon doma poslusne??? 😀 😀