Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
13. jan 2010

mne Misko vydrzi v kociariku, takych 20 minut ked sa nic nedeje, ale ked stretneme bager, traktor, hovnocuc, tak to mozme aj dve hodiny... ked ho vyberiem, tak samozrejme uteka na cestu, do blata, alebo inde kde nemoze, alebo najcastejsie chce byt na rukach.. a to ma taketo prechadzky teda nebavia...

ale strasne nerad si dava capicu, to ho musim aj 15 minut obleceneho nahanat, alebo mu ju dam nasilu a to potom 5 minut place 😒

kamilka12
13. jan 2010

zuzi - to vážne? to si ja ani neviem predstavit, že by martin išiel pekne vedla mna a že by sa ma nedajbože držal za ruku.. 😝

silwietta
13. jan 2010

mna Misko drzi za ruku len ked ma taha do kuchyne aby som mu dala piskotu 😝

goga03
13. jan 2010

drzat za ruku? to u nas nikdy nebolo, dokonca ani ked sa ucil chodit, tak mi nechcel dat ruku

ba80 - skus vysvetlit Olivii, ze nemusi byt v kazdom klube, co existuje 🙂)))

natasa8
13. jan 2010

ahojte... 🙂

mne Katka v kociku v pohode vydrzi, najskor ju dam trosku pobezkat, (vacsinou sa len snazi nachovat vtaky chrumkami) a potom sa mozeme prechadzat v kociku aj hodinu 🙂

silwi... no moja Kakta beha v ciapke aj doma, ona si vzdy ide daku vybrat no suplicka a sama si ju nasadi 😀

natasa8
13. jan 2010

jeeej.. goga, az teraz som si vsimla ze budete mat parik 😵

goga03
13. jan 2010

hej budeme, najprv som sice nebola nadsena (chcela som chlapca), ale teraz v tom vidim uz len same pozitiva 🙂

hanblivka jedna, dlho sa schovavala a az teraz sa ukazala 🙂

a chuda chlapec by mal velmi divne meno (nevedeli sme sa s manzelom na ziadnom peknom dohodnut

annie13
13. jan 2010

ahojte
tak ockovanie sme zvladli,16 zubkov, mame 10 kg, v auguste mal 10,5 to preto ze nepapa maso
poradte mi ako ho donutit, ako pripravit maso aby som oklamala vecne mi ho vypluje
boli sme aj v Tescu 4ky vypredane ale aspon pre malicke som si kupila

terezicka
13. jan 2010

Baby tu je tá akcia na pampersky v tescu čo som včera vravela
http://www.floowie.com/read/letak46sk-hmod/

annie13
13. jan 2010

goga gratulujem k dievcatku
mne nakoniec teraz doktor v poradni nevedel povedat ci isto baba, tak aby nakoniec nebol chlapec
uz radsej nejdem kupovat nic ruzove pre istotu

baby poradte mi nejake mäsko pre malého aby mi to aj zjedol

winona24
autor
13. jan 2010

ahojte....

ja som na stretnutiach...nakukla som sem...

apropo dnes sme z prechádzky utekali na chirurgiu,...Naty spadla tak nešťastne ,že si rozťala obočie...našťastie nebolo treba šiť 😔 😔

ollako
13. jan 2010

ahojte, tak mymame ockovanie za sebou, vraj ak budu prejavy, tak za nejakych 10 dni... 26. ideme na kardiologiu..
inak vazi 10720 g
annie animojneje masko,ja mu ho davam napriklad v rizote ale niekedy siho normalne oddeli avypluje, no aj nieco spapa, potom ho robim s cestovinou...no aj to niekedy vypluje, ale aspon troska prehltne a inak mu davam aspon sunku a spapa , ked mu spravim ako oblozeny chlebik, ale samotne len so sunkou nezje
tiez vselijako kamuflujem, ked mu ho pomixujem do polievky,tak nezje vobec, tak robim casto vyvar, no ci sa to da pocitat ako maso neviem 😕

eweny
13. jan 2010

annie, aj u nas plienky vypredane a to dnes len zacala akcia a boli sme tam okolo obeda a uz nemali..ale aj tak som chcela uz kupit 5tky a take asi v akcii neboli..

eweny
13. jan 2010

my sme sa este neboli ockovat, mali sme ist, ale Petko ochorel, takze sa to odlozilo..zatial na neurcito, ze sa mam potom ozvat..inak vazila som ho doma na digitalnej vahe a tam mi ukazalo 13kg, co je aj dost pravdepodobne 🙂

luciankasebastianko
13. jan 2010

ahojkte tak moje dieťa práve zaspalo ma šíííííííííííííííííííííííbbbbbbbbbbbnnnne a to sa musel 15 m vyrevať 😔 mne už pekne spával o 20:00 a teraz toto 😒
ja som kúpila tie pemprsky 😀 ale ked išla kámošla za pol hodku už nebola ani jedna 😅

luciankasebastianko
13. jan 2010

a kočiar ten už skoro ani nepoužívam len do dediny na 5 min jazdu aj to mu musím stále hovoriť že ideme za detmi 😀 do mesta alebo že naprechádzku nechodím už od kedy chodí čiže asi pol roka 😅 a najnovšie nechcel byť ani v sánkach 😔

zuzana1710
13. jan 2010

Zairi sa ma sama chyti za ruku..ale ona je dost bojazliva,tak to aj preto...jasne,ze je chvila,,ked sa ma pusti a hra sa,ale ked ideme,tak sa chyti a ideme..len ked uz naozaj nevladze,tak sa pyta na ruky a zacne mrncat..

Silvi a co sa tyka capice,tak dnes moja mama kupila Zairinke capicu s rukavicami a davala si ju na hlavu..ked jej to neslo,tak nervacila,tak som jej musela natiahnut capicu a rukavice a tak chodila po byte..ked som ju chcela vyzliect z toho,tak bud usla,alebo sa vzpierala..ale ked som uz ja chytila nervy a nasilu ju vyzliekla,tak mala uplne spotene rucicky a vlasy mokre...cisty dilino 😀 😀 😀

zuzana1710
13. jan 2010

prave som sa len tak pozerala po konovi po 850 rokoch...a ako som tak bludila,tak som zistila,ze 60% mien je Sofia a Ema 😀 😀 😀 ...chlapcov som si nevsimala. 😅

adamss
14. jan 2010

ahojte, tak ja som dnes prva 🙂
pondelok sme, ani neviem ako sa to stalo, boli v Polsku... kupili sme plienky - huggiesky, mliecka, masko atd. ... to sme mali namierene do Humenneho vratit digi satelit, ale trebalo ist hned zrana, tak sme vyuzili volny den na vylet do PL. inak bolo super. Misko bol poslusny, sedel v autosedacke, potom v kociari... no lahoda chodit na vylety. aj si dvakrat pospal.
potom v utorok sme boli pozriet nasu doktorku, lebo kazala nam prist ukazat sa po nasich sviatkoch, tj. po 6. januari... mame alergiu na kravske mlieko, tak berieme zyrtec... ale klasicke susene mliecka mu zatial nevadia, tak ich davam aj nadalej. dr. hovorila, ze ked sa to zhorsi, musime nabehnut na sojove alebo kozie mlieko... no fuj, ble 😠 ... neviem si to predstavit, take nieco pit... ja sice mlieko nepijem, ani neviem ako sojove a kozie chuti, ale sa mi to nepaci. ale hlavne, co som sa mala pytat, som zabudla - kedy mam prist na ockovanie. v decembri sme ho nemohli ockovat, lebo mal zapalene hrdielko a teraz uz je preliecene a ja som zabudla... tak dolezita vec a ja zabudnem... som ja ale zabudlivka... no co uz, musim zavolat.
po nociach sa mi Miso zacal budievat, asi ho trapia zuby, tak som mu dala v noci chamomillu (homeopatika) a spal mi ovela kludnejsie... zobudil sa mi len dvakrat, vzdy po styroch hodinach a potom az rano po osmej... bola som rada, aj som sa vyspala.
inac ani nemam o com pisat, cez den sa tu nedostanem a zabudnem o com som chcela pisat 😖 ... musim sa donutit otvorit MK castejsie, ked ste este online, aby som sa mohla zapojit do debaty
tak sa majte pekne
a predsa este nieco... u nas sme mali 13. 1. silvestra a dnes je novy rok podla julianskeho kalendara
tak Vam prajem vsetko super v novom roku, nech Vam deticky rastu ako z vody a nech ich netrapia vselijake neplechy... tak este raz vsetko naj, naj, naj... 😵

winona24
autor
14. jan 2010

čauteeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀

buksy
14. jan 2010

ahojteeee 😉

buksy
14. jan 2010

no tak u nas vonku petka posedi v kociary chvilu teda zalezi od toho ci ideme na dlhsiu prechadzku ...v tedy vydrzi sediet lebo sleduje okolo seba veci ale akonahle zastaneme tak je zle.. a ked ju dam behat tak ona naozaj chce stale behat ... nevie chodit kludne stale chce bezkat... no a ked chceme aby isla pomaly tak ju musime drzat za ruku... stale mam strach v ociach ked ju pustame behat na nejakom neznamom mieste ... 😉
akurat ked bol sneh tak to mala nejaky respekt a chodila kludne... hehe...
a neviete mi poradit baby... petka dava stale nejak spicky k sebe tak neviem ci je to ok alebo ci s nou nemam zajst k dr.? aj dost na siroko chodi... tak neviem cim to je... ☹

ka3n
14. jan 2010

brééé ranko...baby ja som ani zaspat nemohla aky super penzionik sme nasla..hadam to klapne.uz som videla tie decka nalozene vo vlaciku ako sa vozia 🙂)

my sme mali super noc, ani sme nekaslali, uplne som happy..hadam je chorobka na ustupe...a spali sme celu nocku..

zuzana1710
14. jan 2010

buksy,s nozickami si nerob starosti zatial...do 3 rokov sa to napravi...a ak nie az po 3 rokoch treba ist k dr,ked dietatko spolupracuje s doktorom.moja,ked ma cizmicky,tak velmi dava dovnutra spicky..to je nezvik na topanocky a oni potom prenasaju vahu na ine miesto a preto to vyzera ako keby smatlali... 😀

zuzana1710
14. jan 2010

nezvyk...pardon 😠 😠

ka3n
14. jan 2010

baby a poradte aj mne..matusko chodi stale na spičkách?..v com to je?

buksy
14. jan 2010

zuzka dakujem krasne... 🙂 dufam teda ze v tom nebude nic ine...

natasa8
14. jan 2010

ahojte... 🙂

citam ze mate podobne problemy ako my 🙂

maso ... ja nikde nezakumuflujem,lebo Katka to zisti a vypluva. Jedine co vam poradim, maso musi byt total makke a vn ejakej omacke, potom ho obcas zje. Napriklad z kuratia nema rada prsiny, ale zje masko zo stehna - to ma trosku inu konzistenciu.

k3n ... aj Katka sa da obcas na spicky, ale urobi len 2-3 kroky a potom uz ide normalne. Davnejsie som o tom chodeni po spikach videla aj temu... skus pohladat v batolatach. ale pisali tam len ze je to zlozvyk, ale moze mat potom skratenu achilovku a vzadu slachy na nozicke, tak dr. odporucali jazdenie na bicykli....

buksy
14. jan 2010

ka3n o tom chodeni po spickach som niekde pocula v tom zmysle ze deticky ktore boli davane skoro do chodakov tak potom maju s tymto problem... ale viac neviem...
aj petka urobi niekedy dva tri kroky po spickach tak ako katka ale potom uz ide normalne...