Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
27. jan 2010

win - malý mi v podstate behá sám od 10 mesiacov a aj včera zletel presne ako píšeš ty na rovnej zemi v kuchyni...a hned mu začala tiecť krv z jednej nosnej dierky...a ten reeeeeeeeeeeev. Ja som sa tak naplašila ked som tú krv zbadala...ale našťastie mu to o chvílu prešlo..takže si asi narazil riadne nos alebo čo...Keby aspon ruky stihol pred seba dať 😒

winona24
autor
27. jan 2010

to ste videli v správach o tej nemocnici na Antolskej v BA??? že 5 rebier a kľúčna kosť zlomených u 10 dňového bábatka....po kliešťovom pôrode.....ja môžem ďakovať pánu bohu,že my sme obišli tak ako sme obišli.... 🙄 🙄

annie13
27. jan 2010

win pocula som uputavku ale prepasla som to
hrozne 😲

estella
27. jan 2010

win ste zlate aj s Natalku ze na nas myslite... 😉 ....ozaj na veceru sme mali salat podla tvojho receptu a k tomu sme si upieklai zemiaky v supe a mnaaaaaam uz davno som sa tak nenajedla aste aj sestra prisla a odchadzala s rozopnutym gombikom na rifliach taka bola najedena....

to stym babatkom je strasneeeee..ja take ani nepozeram lebo mam potom depky z takych sprav....

kamilka tak Martinko takto chudacik dopadol....este dobre ze sa mu to nestalo ked sme boli u vas lebo by som urcite podozrievala Maxima ze ho strcil ved vies ako mu robil zle...musim nieco na neho vymysliet aby prestal byt taky akcny....vies co urobil v nedelu u susedy pohryzol jej psa...no pocula si to uz niekedy...chudak pes ten usiel a uz sa ani neobjavil kym tam bol Maxim.... 😖

estella
27. jan 2010

veji gratulujem k tehu a nech ti to dobre dopadne..... 😉

terezicka
27. jan 2010

Krásny večer prajeme 🙂
Túto noc mi Lucka spustila okolo pol12-tej strašný rev, ťažko som ju ukľudnila, ani z rúk som ju nemohla pustiť. Potom mi ukázala na moju posteľ, tak som ju tam položila a rýchlo jej pripravila spať vedľa seba - marek bol v nočnej tak posteľ bola voľná. Som ju preložila, pozakrývali sme sa, iba chvíľku na to sa zdvihla, chytila ma za ruku, hlavu si dala ku mne a tak zaspala 😵 Taký krásny pocit to bol... 😵 A dnes cez deň spala 3 hodiny, to nechápem čo sa stalo, ja som už nevedela čo mám robiť 😀
Čítala som čo ste sa bavili o značkových veciach, no my také nekupujeme lebo niet za čo. Dosť vecí máme cez mimiaukcie alebo z tesca alebo požičané alebo sme dostali... Jediné do čoho sme rozhodnutí investovať sú topánky, tie jej určite nechcem kupovať u žiadneho číňana...
Ja som dnes varila 1x koložvársku kapustu, podľa receptu na MMB a bola výborná, len som spravila zmenu a nedala mleté mäso, ale som si pripravila bravčové na malé kocky a s tým to bolo tiež fajné

vejinka
27. jan 2010

diky diky no uvidime

vejinka
27. jan 2010

terez aj mne maly dnes spal tri hodiny ale to preto lebo sme rano skoro vstavali o dve hodiny skor ako zvykneme koli mne ze som musela ist dokimu tak som ho zobudila obliekla a sup babke

vejinka
27. jan 2010

hehe ze pohryzol psa...to som este nevidela..ale furt lepsie ako keby pes pohryzol maximka

maruska11
27. jan 2010

cau vejinka gratulujem, to bruško vyzerá na viac ako 5tt. Ako sa máš a čo malý

luciankasebastianko
27. jan 2010

ahojte estel držím palce a maxim je trieda že pohryzol psa 😀 veji ved može byť rád že si prišla skoro mal by ti nasadiť k.listovu a zobrať krv čo aj urobil 😉 inak dnes je gejša v Tv naposledy ked to dávali som nestihla dopozerať odtiekla mi plodová voda asi v polovičke filmu 😀

vejinka
27. jan 2010

marus cau..volaka som unavena a maly kade chodi tade pada..vcera sme mali aj krvicku ale nic vazne nastastie..inak pohoda len dnes som bola na prd u dokiho

vejinka
27. jan 2010

marus a ty vladzes este zit?? boze ja ti nezavidim tolko makat 😔

vejinka
27. jan 2010

to brucho je nafuknute a nechapem z coho...vyzeram jak tehotna 😀

vejinka
27. jan 2010

a uz si to tam opravila to je 4tt 😉

evicka1
27. jan 2010

ahojte
vidim ze riesite znackove veci. ja ako dospela osoba som si na nich dost kedysi -tak pred rokom este vvelmi potrpela. niektore sa mi zdaju kvalitnejsie a viac vydrzia nez od tamana . maly ma len topanocky znackove a par kuskov no kedze som teraz tam kde som tak na znackove veci mozem zabudnut-ledva mam na seky-zivot slobodnej matky stoji za h....
inak sme boli na pohotovosti mame laringitudu dostali sme atb a cipky .. uvidime nech sme ready pretoze na hoteli v tatrach cely den sa mi fakt nechce byt 😒

ka3n
27. jan 2010

estella, to vazne pohryzol psa..prepac, ale som sa na tom dobre zabavila..🙂)
evicka, prajeme skore uzdravenie a krasny pobyt v Tatrach.

My sme mali dnes UZASNU navstevu bol u nas TIMOTEJ s mamickou a tatom a decka sa super vyhrali..tesime sa na dalsie navstevy, bolo nam s vami super...

vejinka
27. jan 2010

evicka skore uzdravenie 😉

evicka1
27. jan 2010

dakujemej budeme na tom usilovne pracovat 😉
kocky som mala normalne desivy sen, ze som teda mala nejakeho chlapa a otehotnela a ono tam bolo 5 deti 😝 milujem deti ale az tolko nieeee. 😀

winona24
autor
27. jan 2010

evi Huginovi skoré uzdravenie..... 😉 😉

baby z BA!!!!!!!!!! ktorá ste bola na sono prsníkov?????? kde ste boli??????? ďakujem za odpovede

terezicka
27. jan 2010

Win ten recept na tie kuracie prsia vyskúšam aj ja, vyzerá to skvele

winona24
autor
27. jan 2010

terez je to super..... 😝 😝 😉 😉

momoyka
27. jan 2010

ahojte babenky,
asi aj u nas zaposobil odtialto tehotensky skriatok.... 😀 😝 😉

momoyka
27. jan 2010

no nic, asi uz vsetky spinkate, tak dobru nocku...

luciankasebastianko
27. jan 2010

momoyka gratulujem 😀 no pekne ved sa cítim už ako menšina 😅 a september 😀

momoyka
27. jan 2010

hmmm, dakujem veelmi pekne, ten september nam je asi sudeny... muzik sa chce trafit do svojich narodenin... 18.9., podla ineho pocitania nam to tak aj vyslo.. 😀 aj ked este neplanovane..

winona24
autor
27. jan 2010

ďalšia tehulka??? momo gratuláááááááááácia....

luci už sme menšina.... 😀 😀 😀

u mňa 2 dieťa nehrozí....tak skoro určite nie (tak Vám tak trošku v dobrom závidím 😔 )

luciankasebastianko
27. jan 2010

no račej sem prestanem chodiť nech to nezaposobí aj na mna 😀

winona24
autor
27. jan 2010

terez strašne zlatá je tá Tvoja Lucka......ako také slniečko....a celá ty....aspoň mne sa teda podobá na TEba.... 😉

luciankasebastianko
27. jan 2010

ajja by som brala ale nemám odvahu 😅 a muž tiež nechce maly je mrchaví a vobec ho nezvláda a to je doma málo 🙄