Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
31. mar 2010

dnes uz druhy krat kaka do nocnika 😀 prave na nom sedi

momoyka
31. mar 2010

u nas zatial aj slniecko svieti..

silwietta
31. mar 2010

rony a aky si jej kupila? mne ked Misko natlaci plno ajsa vycika, tak sa mu potom ritka maca v tom ☹

momoyka
31. mar 2010

co dnes varite?

ollako
31. mar 2010

ahojte, tak ja som doma od lekara a nasa fazulocka ma 96 mm a bilo nam srdiecko o 106 , podla ultrazvuku som 6+6 a podla PM 7+2 aj mi vypisoval knizku, ale nedal, mi ju vraj ked budu vysledky z krvi, som taka rada, ze som isla hned budem kludnejsie spavat

evitkamalicka
31. mar 2010

olla super, ja idem zajtra tak som zvedava ci sa dozvieme co mame medzi nozkami

ollako
31. mar 2010

evit nech to je, co to je budete sa urcite tesit 😉

evitkamalicka
31. mar 2010

jasne, ze budeme

winona24
autor
31. mar 2010

momo zapekané cestoviny so zeleninou....

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18955

polievku ešte nemám vymyslenú

winona24
autor
31. mar 2010

paradajkovú polievku spravím a basta.... 😉

momoyka
31. mar 2010

win, vyzera to velmi dobre, ale asi by som to nemohla teraz jest, takze ja neviem co budeme papat...

momoyka
31. mar 2010

olla, takze sa teskate... len si to uzivaj..

evit, takze uz budes vediet akej farby doplnat vybavicku.. 🙂
evit, poslala som ti ten mail

evitkamalicka
31. mar 2010

ja som poslala pozvanku 😉

niagara
31. mar 2010

Ahojte baby, neverim ze si na mna pamatate, prispela som sem za posledny rok asi len 2x, ale citam Vas pravidelne, takze mam prehlad o vsetkom co sa tu deje. Vitam na svete nove prirastky, drzim palce vsetkym tehulkam a snazilkam a pozdravujem samozrejme aj tie ostatne. 🙂 Za posledny rok som tu nasla vela rad a inspiracii. Dakujem Vam, ze ste tu. 🙂
Ja sa tiez pripajam k tehulkam a obraciam sa na Vas s jednym problemom. Bola som minuly tyzden na ultrazvuku (8tt+5) a lekar ma dost vystrasil. Babatko je sice na spravnom mieste, je tam nastastie len jedno a srdiecko mu krasne bije, ale nasiel mi tam aj dost velky hematom. Nakazal mi na 2 tyzdne prisny kludovy rezim, lezat a lezat a hlavne nic nedvihat, ani mojho maleho Riska. Vraj sa to povacsine samo vstrebe, beriem na to aj nejake lieky. Tak som z toho velmi smutna a zaroven sa bojim aby som o druhe babo neprisla, tak sa snazim vela odpocivat. Uz ma to sice nebavi, ale pre to male to musim vydrazat. Chcela som sa opytat, ci ste sa niektora s niecim takym nestretla?

ollako
31. mar 2010

niagara neviem presne, ale moze sa stat, ze ten hematom sam odide, tk ak by si zala spinit, nestresuj hned, moze to by z toho hematomu, ale jasne, ze hned treba ist k lekarovi,
my sme znova na tom rovnako novembrovky 😉 drzim ti palce

evitkamalicka
31. mar 2010

heh a ja so silwietou augustovky 😅

momoyka
31. mar 2010

a ja septembrovka opat, kto je este septembrovka?

niagara
31. mar 2010

Ja si skor myslim ze nakoniec budem oktobrovka, aspon podla PM mi to tak vychadza, ale podla UTZ zase novembrovka. 🙂

luciankasebastianko
31. mar 2010

ahoj niagara gratulujem k tehu lebo otehotnieť s hematom je vraj problém čitala som tu na mk ,ale už si nepamätam kde 😕 ale babo sa dá bezpečne donosiť len teba sledovať, držíme palčeky, všetko dobre dopadne 🙂

terezicka
31. mar 2010

Ahojte 🙂
Mne je od včera večera veľmi zle, bolí ma hlava a poriadne. Lucka navyše spala celú noc pri nás lebo Marek ju k nám preložil, tak sa nevyspala asi aj preto. Ráno odišiel Marek na vyšetrenie do nemocky, ja som s ňou zostala sama, ani svokra nebola doma. Veľmi mi bole zle, dlhý čas som strávila nad záchodovou misou. Neviem čo sa ale stalo Lucke, ale bola taká dobrá ako ešte nikdy. Doniesli sme si na posteľ hračky, kocky, knižky - ja som driemala a ona sa hrala.Bola fakt dobrá, ani ma neotravovala, len vytrhla jednu stranu z knižky ale to asi len náhodou. Teraz mi je už lepšie, snáď sa mi to nevráti.
Včera sme kúpili Lucke konečne poltopánky ku sukničke, sa mi páčia a najviac to, že nie sú vôbec ružové 😅 Lucka sa v nich večer promenádovala po dome a ráno si ich natiahla na ruky a tak chodila s nimi 😀

winona24
autor
31. mar 2010

terez kde ste kúpili botky??? mne včera akurát prišli slovobuv topánky

terezicka
31. mar 2010

Win v riadnej obuve - Partizánske. Boli v akcii, pc bola 23euro, teraz nás vyšli 13,35euro. U nás v Lučneci neni veľký výber na obuv a na detskú už vôbec nie, ale mali sme jednoducho šťastie

terezicka
31. mar 2010

Jaj a Lucka posledné dni veľmi hnačkuje, hádam v každej plienke má riadku stolicu. Ale veľmi sa jej tlačia očné, tak asi to bude zato...

winona24
autor
31. mar 2010

terez teraz sú aj kadejaké črevné chrípky...my sme si to odkrútili všetci traja 😖

terezicka
31. mar 2010

Win aj to je možné, len Lucka má veľmi opuchnuté ďasná a už jej aj 2 zúbky začínajú trochu presvitať, tak z toho dedukujem toto.

winona24
autor
31. mar 2010

terez aj nám podľa všetkého idú očáky vrchné.....tak Natálka to má jedno z druhým.....aj dnes už 2x kakala a riedke...ale nevyzerá,že by ju bolelo brucho....

evitkamalicka
31. mar 2010

nam tiez idu ocaky, jeden vrchny a jeden spodny je uz von, takze este 2

terezicka
31. mar 2010

Ani Lucku bruško nebolí a jej sa tlačia na praej strane hore aj dole naraz...

natasa8
31. mar 2010

ahojte...
aj my sa hlasime k chorym, Katka sopli ako este nikdy, je chora uz od piatku, ale to len trosku soplila, no ale tieto posledne 2 dni - tak to som este nevidela tolko soplov. Odsajem za plnu odsavacku a kym ju umyjem, tak mala ma uz zase pod nosom total sviecku ze si ju musi olizovat jazykom 😝 samozrejme ze z tych soplov mame tiez hnacku 😒

mali sme ist v piatok na velku noc k nasim, ale asi nikde nepojdeme a budeme trcat sami v blave ☹ ☹

evitkamalicka
31. mar 2010

natas ahojky.....my veru k nasim na vychod v piatok ideme a ja s Adamkom ostanem tyzden-dva