Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
4. feb 2010

annie tak v tehotenstve zvyknú kolísať hodnoty dpt..... nechaj si to po pôrode????

krivú rohovku??? no neviem...nie som očiar.....nestretla som sa tým.....skús ešte nejakého optomestristu napr.niekde v optike.....možno Ti pomôže..... 😉

a to čo som písala znamená,že či máte + alebo - dpt.... 😉 😉

winona24
autor
4. feb 2010

nechaj to po pôrode.... (nie s ??? 😉 )

estella
4. feb 2010

no uz mi naskocil ten chat ale som sa musela viac krat odhlasit...ale blbne to teda poriadne.... 😠

Maxim ma zasa od rana pekne vytaca....asi skusa kolko vydrzim....este dobre ze ide o chvilu spat lebo ak este nieco tak uz vybuchnem a bude zleeeee.... 😠 😠 😠 😠 😠

natasa8
4. feb 2010

ahojte.....
aj my mame problem s pokozkou, ja stale riesim pracie prasky, stale periem v lovele, minule som skusila pridat do prania vanis, ale krpata sa vyhadzala ☹
na tvaricke je tiez casto vyhadzana - vraj kontaktna alergia na jedlo ☹

tie exemy na nozickach nedavno riesila aj moja sestra, boli u koznej, ta jej predpisala masticku s kortikoidmi, ktoru nakoniec ani nepouzila. Dr. jej povedala ze to moze byt aj z pancusiek (ona davala pancusky aj na doma) .... kupila nejaku masticku ktoru jej odporucila lekarnicka, prestala davat pancusky a za par dni bolo po exeme 😉

Veji... fakt to vyzera na dve.... takze drzte sa vsetci traja 😉

natasa8
4. feb 2010

Dnes mi prislo to rozhodnutie z uradu o zvyseni prispevku....

K tomu zlosteniu pri jedle... tak dnes musela ist Katka spat hladna, lebo polievku len vysplachovala z mysky, 2 krat som jej ju zobrala, ale ked som jej ju vratila, vobec nejedla len ju vylievala. Skusila som jej dat lasagne, ale toho sa ani nedotkla, takze isla do postielky hladna 😠

kamilka12
4. feb 2010

Ahojte,

tak ako som aj na FB písala, v noci mal malý teplotu 39 😒 zrejme to budú zúbky, lebo ibak mu nič nieje, trošku mu tečie soplík ale iba tak, že ani odsávať netreba. Celú noc sa prehadzoval a vykrikoval ma-ma a o-o (to je ocino) a plakal pri tom...a ráno mal takú slabšiu hnačku...dúfam, že to tiež zo zúbkov, že nemá nejakú virozu alebo čo 😕 Teraz mi zaspal, ked vstane zmeriam teplotu...

Dnes sa mi nechce ani nič varit..nejak nemám chuť na nič..najradšej by som išla s malý von, vonku to vyzerá nádherne, ale uvidím ako na tom bude..

natasa8
4. feb 2010

kamilka... chudacik Martinko - drzte sa. Snad to budu len zubky 😒

no ak ma teplotu, tak by si s nim von nemala ist

kamilka12
4. feb 2010

do 9tej rána mu ešte účinkoval Panadol...potom teplotu nemal tak uvidím, či bude mať ak vstane..ak bude..tak jasné že von nepojdeme 😔

timotej
4. feb 2010

kamilka to bude určite zo zúbkov pri zúbkoch ide len voda z nosa. Môj akurát teplotu nemal.

kamilka12
4. feb 2010

timotej - tiež si myslím...nám naposledy vyšli 4 stoličky úplne bez teploty...ale teraz sú na rade očné, tak asi zato aj tie teploty 😨

ka3n
4. feb 2010

ahojte..estel, aj matus je dnes ako cert, ale nechala som ho pekne na zemi, poreval si, jedoval sa ako kon ap otom akokeby sa nic nestalo, a dosiel za mnou..sem-tam to pomaha 🙂)

my sme si vcera nasli 14. zubok, ale moc to neratam, tak len myslim, ze je to 14.

Veronikám vsetko naj naj...

ka3n
4. feb 2010
perlab
4. feb 2010

ahojky,
pripájame sa do klubu sensikožích 😀 😀 😀
nám zaberá Bioderma Atoderm PP alebo obyč modrá Indulona ... kortikoidy zásadne odmietam 😠
ešte som tiež počula, že cicaderma/homeo/ je tiež dobrá na fliačiky na tváričke

horšie je, keď je sucho a svrbí v záhyboch ... vtedy môže ísť o atopický ekzém a u niekoho pretrváva až do dospelosti ☹

vejiiiiiiiiiii, taaaaaaaak to jeeeeeee supeeeeeeer, blahoželáááááámeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....... nech sa teda stane, čo sa má stať ..... a som zvedavá, že ak to budú twinsky, či ich tiež budeš tak dlllllllho iba kojiť :DDDDDDDDDDDD

a všetko naj veroničkááááááám, cmukyyyy

a o čertovinách mojej najdrahšej ani nepíšem .... veď to poznáte

😀 😝

annie13
4. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7718159
ka3n tato je krasna a super cena

annie13
4. feb 2010

no mna dneska dojal, zvracala som, tak som ho nechala cca 5 minut sameho, vykutal ani neviem odkial tiene praskove na oci ruzove a komplet sa cely zababral, vsade po dlazke a ako hlavny klinec programu si tie ruzove ruky utrel do bielej zaclony
som aj plakala od zlosti

vejinka
4. feb 2010

dakujem babenky aj za gratulacie k meninam aj za gratulacie k babu..alebo babam 😉 aj ja vsetkym veronika vsetko naj prajem..som si dnes kupila tehu rifle na traky.. 😉

annie13
4. feb 2010

babenky ja mam stale vacsi pocit ze to bude predsa len chlapec, ani ruzove veci sa neviem donutit oprat
neviem preco aj ked sa rozpravam s bruiskom hovorim v muzskom rode
ja chcem babu ale ked len raz bolo vidiet aj to povedal asi

kamilka12
4. feb 2010

annie a to si bola na 3D?

miriam24
4. feb 2010

Ahojte .. k tej teplotke pri zubkoch .. zevraj teploty nemaju so zubami nic spolocne .. a ze ked deti teplotuju tak treba hladat pricinu inde .. nie som dr tak neviem co je na tom pravdy

dnes sme sa boli cez obed sankovat .. len asi minutu od domu mi zaspal na sankach .. klasika .. tak som sa len prechadzala .. aspon si trosku pospal na cerstvom vzduchu 😉

miriam24
4. feb 2010

Anka .. ved uz coskoro sa to dozvies ci je to dievcatko alebo chlapcek .. aj ked zdravie babatka je najdolezitejsie 🙂

luciankasebastianko
4. feb 2010

ahojte no ako tak čítam aké majú deti kožné problémy itim sa jak lajdana 😒 do roka som poctivo olivačom mastila a teraz ho kremujem len občas 😕 sa ja tiež nemažem a na neho sa mi tiež tu chemiu nechce dávať ale zrejme robím aj dobre lebo má krásnu kožičku aj na rituške a to chodíme plávať a aj doma sa kúpa aj hodku 😝 ale dnes ho určite natriem

miriam24
4. feb 2010

luci .. ja som tiez olivovym dlho natierala a na prdel mu nedavam nic lebo ju vobec nemava ani zapareniny ani vyrazky .. nic .. a tiez sa dost dlho cvachce vo vani 😵 .... ale myslim ze je to individualne ako vsetko ostatne .. mozno moje druhe dieta (raz) bude mat problem aj ked budem robit to iste ako pri Martinkovi 😉

claudinka
4. feb 2010

VEJUUUUS gratulujeeeeem, ja som ani nevedela, ze si tehuuuu 😀 😀 to len dnes som s misik volala a ta hovori, ze ci o tom viem 😀 😀 lebo na kona nestiham chodit 😀 tak gratulujeeeem
chystate sa s muzom riesit nejake vlastne byvanie? nebudete predsa styria byvat stale s nimi..

annie13
4. feb 2010

nie na 3 D nie len normalne,
ja budem stastna ked bude aj chlapcek len nech je zdrave

rony253
4. feb 2010

ahojteeeeeeeeeeeee, aj ja teda dakujem za gratulacie 🙂
ozvem sa vecer lebo teraz neni cas. papa

winona24
autor
4. feb 2010

pekný večer...

ANNIE no ja som naozaj zvedavá či to bude chlapček alebo dievčatko.... 😉 😉 bože sa mi nechce ani veriť,že už budeš rodiť...mám pocit,že len pred mesiacom si sem písala,že si tehu...

tehulky ja Vám (naozaj len v tom najlepšom) závidím tieto tehulkovské "starosti"a radosti..... 😉 😉

terezicka
4. feb 2010

Ahojte 🙂
Tak včera som s Luckou išla 1x vlakom a veru bola som rada že cesta trvala len 20 minút, lebo ak by mala trvať dlhšie tak by som ju určite naháňala po celom vlaku 😀 Prvé 2 minúty sedela ako pecúch, potom čakala kedy príde teta pozrieť lístok a keď dlho nechodila tak ho ukazovala všetkým naokolo 😀 A potom sa postavila a už som vedela koľká bije. Pomaly sa rozbiehala, pokukala po ostatných sedačkách ale už som ju našťastie išla obliekať. Sa jej vo vlaku veru páčilo, lepšie ako v autobuse 😅
No a večer u našich zas spustila taký vresk že amen tma. Celý deň bola v pohode, nič sa nedialo a potom zrazu bum a už nechcela nikoho vidieť, a horiše bolo že aj na rukách vrieskala. Tak dostala veru aj na zadok, ale nejako to nezaúčinkovalo na ňu...
Dneska už bola našťastie v pohode, ale samozrejme len pri mne...Neviem ale snáď to časom príde že vydrží v kľude aj pri druhých, hoci ma na druhej strane aj celkom teší že je taká mamičkárka 😝

terezicka
4. feb 2010

Veronikám prajeme aj my z celého srdca všetko len to najlepšie 😵
Veji no ja som zvedavá koľko drobčekov máš v sebe, na tej fotke to vyzerá veru zaujímavo 😉
Annie hlavne nech je drobec zdravý, ja si pamätám že pri Lucke som mala od začiatku pocit že bude baba, ale posledné dva mesiace ako mi všetci hovorili že chlapec tak som začala pochybovať a pritom som tiež mala aj ružové veci a dokonca aj naušničky kúpené 😀 A na sone sa nám ukázala len 1x aj to na chvíľku

vejinka
4. feb 2010

ahojte babulky..no mne je zle ako konovi ani nie ako psovi lebo ten je maly...nevracam ae naduva ma a to je takmer to iste..nemozem nic citit ziane vonavky pachy a toboz nie kuchynske pachy ma rano skoro vystrelo ked svokra rozbalila krvave maso...fuuuuj no ale gulas bol dobry 😀

claudi budeme byvat tu asi az do smrti..inak to nevidim nemame na vlastne byvanie a mozno svagra prestahujeme dole..nech mame cele poschodie pre seba...ale to je hudba buducnosti 😔

mne segra hovorila ze tam vidi dokonca tri machulky..ale to by uz rovno mohli byt patorcata 😅

winona24
autor
4. feb 2010

vejo no nic moc teda to bývanie....