Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

skrecok
22. máj 2009

Dakujem velmi pekne.

Ok, babulky moje. Prajem vam dobru nocku a krasne snicky. 🙂

martinna78
22. máj 2009

Rony, skoda ze neexistuju nejake rovnake europske normy aj v zdravotnictve no nie? sme jedna unia a vsade platia ine pravidla..... spominala som aj ja,ze aj Sofi mala taku nejaku virozu ked mala 2 a pol roka, sme boli 48 hod. na pozorovani, jednu infuzku dostala a hned sa jej polepsilo...potom sa to uz nastastie nezopakovalo nikdy

martinna78
22. máj 2009

dakujeme za gratulaciu 🙂 drzime silno palceky, aby mali uz len priberal a bol zdravucky 🙂

rony253
22. máj 2009

veru martinka
tak vy uz za pol hodku oslavujete 8. mesiacikov, my este 1 den a tiez v nedelu oslavujeme.
takze vam gratulujeme

johnie
23. máj 2009

dobre ranecko sobotne...
gratulacie oslavencom.... 😵

eweny
23. máj 2009

Dobre ranko prajeme..dnes mame 8 mesiacov 🙂

rovnako chceme zagratulovat aj Maximkovi, Natalke a tusim aj Hanke 🙂

eweny
23. máj 2009

Dnes nam dojde aj ocino domov,tak sa tesime..od pondelka sme ho nevideli..

eweny
23. máj 2009

Nejak sa nam vonku ochladilo

vejinka
23. máj 2009

fiha vcera bol plodny vecer..ahojte maminky ja som prave dozehlila a zachvilku pojdem varit obed..teda pomahat s varenim

vejinka
23. máj 2009

ach zeny ja som po tent noci uplne kaput sa citim ako by ma pretiahla rebrina..kazdy stavec ma boli 😅

vejinka
23. máj 2009

ew gratulujem k osmicke 😉

vejinka
23. máj 2009

aj maximkovi gratulujem..a vsetkym na ktorych som zabudla 😉

vejinka
23. máj 2009

tak ja prcham do kuchyne

johnie
23. máj 2009

baby ewulqa sa tu dlhooo neukazala, ze?

eweny
23. máj 2009

vejinka,dakujeme 🙂

johnie,mne sa zda ze som ju tu nedavno zazrela,tusim pisala ze nema teraz internet..

Ocino uz cestuje,ked sa maly zobudi bude uz tu a to teda bude radosti 🙂

vejinka
23. máj 2009

taaaak obed navareny..teda vsetko je v hrncoch a vari sa...budeme mat polievku s rezancami a zeleninou a druhe bude pecene bravcove masko s plnkou a kari ryza a v tej plne je pomleti bocik kukurica hrasok a cibula dochutene vegetou solou majeranom bazalkou petrzlenou vnatou a oreganom 😝 mnam uz sa tesim ako to bude chutit..lebo to sme vymysleli s mamou lebo sme nevedeli co varit tak reku podme vymyslat 😀 😀 😀

vejinka
23. máj 2009

urobili sme take tasticky a naplnili tie rezne..samozrejme na tenko vyklepane a osolene a dali sme to do alobalu a na pekac este sme to podliali vodou 😉

to vam ale robim chute coo? hehe ja som taka zlaaaaa 😅

vejinka
23. máj 2009

pomlety bocik..boze to je hrubica ☹

vejinka
23. máj 2009

no tak nic ja prcham kukat ryzu a nakojit maleho lebo sa prave zobudil..papik 😉

vejinka
23. máj 2009

kde ste? 😨

vejinka
23. máj 2009

maly mi uz spinka a ja som prave dopozerelaa vcerajsi panelak

lucindela
23. máj 2009

ahojte,
tak ja si dnes planujem dat oddychovaci den... 😀 😀 😀 manzel chce dnes upratovat,varit,atd.... 🙂 juuupiii...mam troska oddych... 🙂

lucindela
23. máj 2009

baby,ked si pomyslim,ze skoro polka tehu za mnou,...tak sa mi ani verit nechce.... ☹ neskutocne rychlo leti cas...

vejinka
23. máj 2009

luci no veru leti to brutalne ale sak by si mala byt rada teraz zacne obdobie kludu nie? 😉

vejinka
23. máj 2009

luci a mas uz aj brusko? 😉

lucindela
23. máj 2009

veji: tak co ja viem,ci kludu...ked si pomysllim,ze je to o chvilu,tak mam niekedy aj strach... 🙂 tak uz vidno brusko...o chvilu budem ako nejaka slonica... 😀 😀 😀 ale to si robim zo seba iba srandu...jee jasne,ze to k tehu patri

anickaajanko
23. máj 2009

ahojte pekny den vsetkym

MDD v BB bolo fajn, pokukali sme, malemu sa pacilo,
bola s nami aj jedna baba odtialto z MK

kuknite foto ak chcete 😉

chcela som sa spytat
tie co kojite do kedy chcete kojit?

vejinka
23. máj 2009

anicka dokedy kojit? hmmm do kedy bduem mat mlieko 😉

vejinka
23. máj 2009

anicka branko je zlatucky aky je uz velky 😉

vejinka
23. máj 2009

my sme sa predchvilkou vratili z nemocnice a moj oblubeny doktor tam bol...a ze koho je to babo a ja ze moje..a on ze ake zlate a ozaj tvoje? 😀 😀 😀 nuz stihla som to pomerne rychlo..a este tam bola mila sestricka ktora prisla a ze ake zlate dievcatko...to uz ma vyse roka ze? a ja ze po prve je to chlapcek a bdue mat 9 mesiacov o tyzden 😀 a ona cumela ako puk ze to nieje baba..a ja ze no bola to baba do 35tt 😀 😀 😀