Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
26. máj 2009

zuzka ja som na tom tak isto... 😀

ollako
26. máj 2009

Ahojte dievcatka, tak my sme mali noc 🙄 maly bol od pol noci skoro do svtrtej stale hore, ked prispal a som ho preniesla hned rev, on proste bez toho cicika nie a nie spat, tak som ho nechcala aj poplakat a nakoniec som polavila a dala mu podudkat,lebo muz isiel rano do roboty, tak aby si aspon daco pospal,a potom ma napadlo, ze mozno ho bolia aj zubky a potom sa upokojil ale nezaspal a ked som mu didku vytiahla bol ticho ,tak som ho dala do postielky a sam zaspinkal a spal do siedmej, takze tuto noc mam naspate asi tak 3 hodky 😖
a teraz som ho skusila ulozit, ale taky rev spustil, ze az , tak som ho dala do ohradky, kde sa hra, asi samu este nechce spinkat...
a ked ho tak sledujem vsetko zurivo hryzie, tak asi mu tie zubky nedaju pokoja, chudatko moje male ☹

zuzana1710
26. máj 2009

win,viem viem...ked som si neni ista ake i y mam napisat,tak sa radsej ospravedlnim,alebo opytam a nebudem ho tam buchat so 100 percentnou istotou. 🤐 🤐 🤐

kamil a nam vyslo blondave dievcatko..a mala ma tmave vlasky.. 😀 😀 😀 😀

anickaajanko
26. máj 2009

http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Jednotn...

neviem ci to sem uz niekto daval ale kukni to

my mame od tej firmy asi 4 veci, len 3 bazeniky maly dostal, tak teraz neviem 😒

ollako mozeme si ruky podat
mne ani teraz nechce spat
teiz ma rucicku v ustach a zurivo ju hryzie

uz nevie co by od radosti robil

zuzana1710
26. máj 2009

idem sa nachajlovat kym chrust spi.. 😝 😝

zuzana1710
26. máj 2009

anicka,presne to koleso na plavanie mame aj my..len neviem ci je to ta zancka..musim pozriet a hned ho hodim do ohna,alebo nejakemu sikmookemu do makovici..ale nebolo to kupovane v cin.obchode.. 😝 😝 😝

vejinka
26. máj 2009

nachajlovat?? co to jee? 😉

katavinka
26. máj 2009

Ahojte 🙂

Babulky, ja Vás teda obdivujem, ako už máte naplánované ďalšie detičky 😀 Aj my chceme ďaľšie, ale netušíme kedy.
Ako prišlo toto teplo, - a to je iba máj-, tak som zničená. Doma ma to teda nebaví, vonku horko, stále to isté, už poznám každý výklad v meste 😝

winona24
autor
26. máj 2009

zuz brú chuťu 😉

anickaajanko
26. máj 2009

zuzi nikto sa nehneva

aj u mna, mne ked prisla sms od jedneho chalana a vysvedcenye
tak ja som mala dost
normalne som viac s nim nevedela komunikovat

winona24
autor
26. máj 2009

veji najesť 😀

anickaajanko
26. máj 2009

my mame tu muchotravku som chcela s clonou ta ist a firma
akupila som to v hrackarni
za 500!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

winona24
autor
26. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aj ja som si to akurát urobila...ja som si to už robila...ale z iných fotiek....a vyšla aj iná fotka...menšia Naty....ale netuším,prečo som si tú fotku neuložila....no to,že Naty bude bloncka....to je už teraz jasné...i ke´d ešte nemá také svetlé vlasy....ja som z toho sklamaná...myslela som že prevážia moje "tmavé "gény...a ani oči nebude mať hnedé 😠

ollako
26. máj 2009

no maly nakoniec zaspinkal na didke...no co uz... uvidim do kedy...
zuzka tak ty si to uz nevydrzala citat 😀 ...

zuzana1710
26. máj 2009

veji,to je este z puberty to slovo nachajlovat-najest 😀 😀 😀 pouzivame ho cela rodina

ja som zase pocula prvy krat v sobotu vyraz.NADZUNGOSIT.tiez je to najest. 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana1710
26. máj 2009

olla,no precitala som si to,ale voda isla zo zubov.. 😠 😠 ale to sa netykalo teba. 😉

vejinka
26. máj 2009

hehehe no ja poznam slovicko nadlaabnut..to je tiez najest 😉 ale podla mna to poznate kazda..ale to slovo som este nidky nepocula 😀

ollako
26. máj 2009

zuzy ja viem,ze sa netykalo mna, aj ked urcite nemam uplne cistu gramatiku 😉 ale snazim sa a ked pochybim hned opravujem 😝

anickaajanko
26. máj 2009

no tak aj my uz spinkame
huraaaa

som zvedava do kedy
idem nieco uvarit

u nas sa tiez pouziva podobne ako zuzka ale NACHáLOVAť
aj ked osobne som to nikdy nepoužila

ollako
26. máj 2009

baby za ako dlho sa vam urobilo tu fotku drobca? 😕

miriam24
26. máj 2009

Ahojte .. ze jake vyrazy na jedno slovo 😀 .. u nas sa tiez pouziva Nachalovat ... a maly mi uz aj dava najavo ze by chcel .. ale skusa na mna tie jeho trucy tak ho ignorujem ...

inak tu fotku maleho som si robila aj ja ... ale vsetky fotky ktore som videla mi prisli strasne podobne ... myslim fotky inych ludi .. ale ako zabava je to dobra ..

ozaj chystate sa niekam s detmi na MDD? ja este neviem ci stiham o 15.00 v Pezinku v parku alebo pojdem do Galanty .. zevraj tam maju robit tiez nieco pre deti ... tak uvidim .. ale nechcem s nim ostat doma .. ved je to jeho prve MDD v zivote 😀 tak nech si ho uzije .. aj ked po svojom 😝

adrianalinda
26. máj 2009

ahojte, nepoznate niekto mamicku s dvojickam?prip.trojickami?

ollako
26. máj 2009

adriana skus temu dvojcatka, alebo trojcatka 😉

babuci
26. máj 2009

zuzi este si tam zabudla dat, ze:

ou = sa pouziva v zenskom rode (mamickou)
ov = pre muzsky rod (rodicov)

tiez sa obcas kopnem, ale co je moc, to je moc🙂))

baby vcera som sa vas pytala na serblik, ze kedy zacinate... tak sup nejake odpovede.

johnie
26. máj 2009

srandy kopeec 😀
tak kto bude vediet...?
hindžúška, šlopec, šaragla...
uz sa tesim ked zacnu vychodniare .. to som potom total mimo. 😀

johnie
26. máj 2009

babu my asi az bud.mesiac zacneme... 😉 serblikovat

johnie
26. máj 2009

cotoooo nejde mi fb 😠

rony253
26. máj 2009

ahojte, tak po skuskach ranneho uspavania som rezignovala, obliekla som ju a sli sme s kociarom do obchodu, dolu a hore kopcom, namakala som sa jak svina, lebo uz o pol desiatej tu pieklo slnko, Sara zaspala a spala asi hodku.
vcera si tu tak pri pc sedim a nasla som tu papier od mojho detskeho lekara, a na jednej strane je aj o strave, tu sa doktori nezapodiavaju v ordinacii nejakym vysvetlovanim, daju vam papier a precitaj si to, ak su nejasnosti, samozrejme sa da opytat, a tam som nasla citujem: " Od zaciatku 7 mes.:
zelenina, zemiaky ale uz popucene, cestoviny a mäso, to podusit, alebo popiect a urobit na pyre, vsetko jemne korenit (len nepovedal cim) a aj solit ale malo. Takze preto solia tie Hippka od 8 mes, lebo ma sa pomalicky po trosicke solit.
Ovocie, konce z chleba keksy, suchare, k tomu caj alebo zreideny dzus.
od 7 mesaica, polivky s krupicou, cestovinami alebo ryzou.
To je vsetko, idem pokracoavat vo vareni. papa

kamilka12
26. máj 2009

my šerblík používame od 7 mesiaca..ako som to tu už raz písala..upravilo sa nám tým kakanie a kaká "lepšie"

ollako
26. máj 2009

aj my uz pouzivame serblik, tiez preto lebo lepsie kaka, teraz napr. kaka az prilis, tak serblik moc nepouzivame, ale ked vidim, ze tlaci tak ho tam posadim, inak to neberiem akoze musi byt na serbliku, len tak sem tam usetrime plienku 😉