Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
2. jún 2009

Ahojte, idem Vas pozdravit a docitat. Poobede sme boli na nakupoch a moj muz zobral len vajicko tak sme ju vlacili v obchdode po rukach, a moje chuda v poslednom obchode na mojich rukach zaspalo a domov sme sli asi 15 min a ked sme dosli, polozila som ju do postielky a zobuldila, viac sa jej uz spat nechcelo.
Po vcerajsej nehode s nausnickou, sme dnes kupili nove, take kruzka s kamienkami. Moj muz vyberal a vybral jej s bielymi a modrymi ockami, no neviemci ich nepojdem zajtra vymenit za cisto biele ocka, neviem ale stale na tie nausnice pozeram a myslim,ze by jej viac sli s cisto bielymi ockami, ale moj muz jej ich vyberal k modrym ociam, ked ich pojdem zajtra vymenit asi ma zabije 😀 .
Jeho brat povedal, ze jej ich mam nechat, ze su ine, nemusi mat cisto biele. no neviem, skusim ich cvaknut, ma ich uz v uskach, bez jedneho placu som jej ich tam dala.
Uz hajuskame, uvidime ci nocne si sa este raz zobudime, kedze poobede toho nenaspala.

anickaajanko
2. jún 2009

rony a preco? modrobiela kombinacia je pekna a este ked je modroocka a ked su od ocka 😉

rony253
2. jún 2009

ahoj anicka, keby tie ocka boli svetlo modre este to ako tak zvladnem, ale su tam 3 biele a 2 modre na striedacku.

rony253
2. jún 2009

a tu nikoho nikde, kde steeeeeeeeeeeeee?????????????

anickaajanko
2. jún 2009

mne by sa aj take lubili, moj manzel by si asi ani nevsimol keby som ich sla vymenit 😀

anickaajanko
2. jún 2009

jej nova fotocka peknucka 😉

rony253
2. jún 2009

pridala som nove fotos............ kuki kuk
Anicka este sa zajtra rozhodnem, ak nie tak si ich nechame.

vejinka
2. jún 2009

ahojte...nam sa prave vytlacil piaty zub 😵

rony253
2. jún 2009

veji, gratulujeme, plackal? ci to zvladol ako chlap.................

vejinka
2. jún 2009

rony super fotky ty vyzeras ako supermodelka 😉

rony253
2. jún 2009

ja sa uz teraz bojim , ako to bude Sara zvladat, lebo mi nemame este ani jeden, sme tu asi posledne, kto nema ani jeden zub.

vejinka
2. jún 2009

rony nervny bol aj za dvoch ale zvladol to super...len slinta ako bernardin a kuse vsetko co mu pride pod ruky alebo skor pod dohlad 😀

rony253
2. jún 2009

ale veji netrep 😀 , ze super modelka, bola som tak ako upratovacka 😀

rony253
2. jún 2009

moj zlaty, ale uz je von, tak bude trosku kludu
a dakujem za kompliment 😀

anickaajanko
2. jún 2009

rony fakt dobre fotky, vyzeras tam fakt dobre, kočky obe ste
na poslednej foto je ocino malej? taky mi je nejak znamy, velmi sympaticky

ka3n
2. jún 2009

ahojcek rony, zlatucke fotecky mas..

no ja sem ani nestiham ist, ani vas citat, takze vas len takto na rychlo pozdravuje, stale niekam chodime, vcera aj dnes som bola v TT, zajtra idem k mame, vo svtrvok cakam navstevu..nezabudam na vas, len nejako nemam cas..vzdy aspon takto vecer si vas trosku precitam.

anickaajanko
2. jún 2009

ka3n no este ze tak

ka3n
2. jún 2009

no musim aby som vas nezanedbavala...

luciankasebastianko
2. jún 2009

rony ste zlaté a malá sa podobá na teba alebo nie? 😀

rony253
2. jún 2009

babeny dakujeme, ano je to ocino, este ma v tom albume aj inu fotku

vejinka
2. jún 2009

teraz sa mi maly zobudil s takym revom cely sa triasol ....chudatko moje som ho znova uspala na cicike 😔

luciankasebastianko
2. jún 2009

ta šmykalka je super tiež by som niečo také chcela 🙂

ka3n
2. jún 2009

babeny, inak s tymi kuponmi DM tak rychlo si to pominajte, lebo je to iba do 30.Juna.

rony253
2. jún 2009

diky luci, ma moje oci, ale je taka mixnuta 😀
Najprv kazdy hovoril, ze ako mangel a teraz kazdy, za sa viac na mna podoba, ako tak rastie, stale sa meni, ale ma moje modre oci.

rony253
2. jún 2009

jooooooj veji, je mi ho a aj teba luto, moje zlato, o placi mi ani nehovor, lebo mne tak bolo zle pred dvoma dnami, ked sa mi pokazil babyfon, ked som ju nasla ako plakala v postielke, myslela som, ze mi urve srdce.

ollako
2. jún 2009

ahojte tak ja som bola dnes po kocik a dopadli som tak , ze som ho neprevzala, lebo zavady vobec neboli odstranene...takze zajtra ma prist chlapik co to opravuje, tak mu ukazem co je na h...lebo on chudacik asi nevie 😠 😠 ...a este ma presviedca, ze ten kocik je O.K: hovado jedno 😠 😠 eeej ale zajtra dostane hubovej polievky.akurat mi ho riadne zaspinili 😖 takze mozem prat

rony253
2. jún 2009

jeeeeeee olla, tak to mi je luto, tak zajtra to tam roztoc, to nie je normalne, ze kociar nie je v poriadku a oni povedia, ze je o.k. Mna by tam si rozhodilo.

rony253
2. jún 2009

Anicka, preco je u nas ked piseme napisane dnes a u teba snž- to akoze snažilka? ci sko to mam chapat?

ollako
2. jún 2009

rony ano anicka je snazilka 😉

vejinka
2. jún 2009

no mne nebolo vsetko jendo ked som utekala do izby a on chudatko cely cerveny sa triasol a hrozne plakal na rety...zjavne zly sen 😖