Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jana.hcsba
4. jún 2009

dobre ranko! 😎
tak ako bude dnes ? u nas je zatial zatiahnute, ale aspon neprsi ! 😀
dufam ani nebude, lebo to budem chodit po vonku s dazdnikom.

johnie
4. jún 2009

dobre ranko... 😉
konecne som dostala gastrace, 😀

euffra
4. jún 2009

skrecok, podla mna ta doktorka zbytocne stresuje, kazde dieta ma svoje tempo a poradie, ako sa veci nauci. nina tiez naskor zacala sa staviat na nohy, v postielke ked ju posadim, automaticky sa sama vytiahne, donedavna sa vobec neplazila, nestvornozkovala a nevedela sa posadit, len by chodila. teraz uz zacina trosku sa plazit a par pohybov stvornozky spravi, uz sa naucila aj sa posadit, ale to je len dva dni a este nie vzdy sa jej to podari.

ollako
4. jún 2009

ahojte my sme mali klasicku noc x krat hore 🙄 teraz som ho ulozila a reve a medzitym si prehodi par slov zase zamrnci a tak dokola, to preto, ze chcem ist riadne upratat, on mi musi vzdy marit moje plany 😠 . nuz s detmi to je tak
ew tak uz aj my mame trojkolku a je to ovela lepsie 🙂

ollako
4. jún 2009

a moj maly nestvornoskuje , neplazi sa, nestavia sa na nohy ani nic, len sa posadi 😝

evitkamalicka
4. jún 2009

ahoj mamky

eweny
4. jún 2009

Winon,kedze mi ocko pred dvomi rokmi umrel a mame velky 3izbovy byt,tak sme sa rozhodli byvat s mojou maminou..je to fajn..tak si si myslela?..no super,dufam ze sa aj niekedy zastavite 🙂

winona24
autor
4. jún 2009

no keď pôjdeme s našim tatinom,tak určite 😉

eweny
4. jún 2009

Ollako,ano?..tak to mame teraz uplne rovnake?..je to veru lepsie mat trojkolku..ti ho komplet vymenili?

eweny
4. jún 2009

Ivanka,tak to sa uz teraz tesime 🙂

winona24
autor
4. jún 2009

😉 😉 😉 😉 😉

ollako
4. jún 2009

vymenili mi ten podvozok a kostru tej sportovej sedacky 🙂 takze sme to prezliekli a bolo len mi tak zasvinili budu , dnes na vecer ju musim oprat, nech to mame na druhy den suche

vejinka
4. jún 2009

natas ja som mala s Erikom obrovsky problem mu dostat do zaludka mliecnu kasu sunarku...tak som to robila takto: dala som mu nemliecnu a do nej dve odmerky beby co mi zostala dalsi den znova nemliecnu a tri odmerky beby...tie tri odmerky som dala asi tyzden a potom som dala mlicnu a jednu odmerku beby to asi tri dni potom som uz tu bebu minula a vaicej nemala..tak som mu skusila dat len kasu a pekne papal ...takze skus to tak ako ja mozno to pomoze..inak dovtedy mi nexcel ani jogurty az po takom tyzdni dvoch co papal mliecnu kasu..konecne zacal papat aj jogurty teda len jeden druh activiu bielu sladku

eweny
4. jún 2009

euffra,tie homeopatika sa volaju chamomilla vulgaris 15 ch..davam tak 3x denne 5 guliciek,rozpustim v malej troske vody a dam vypit..su to na prerezavanie zubkov,vsak vyskusaj..

vejinka
4. jún 2009

ozaj a tu kasu treba robit hustuuuu nie riedku a v ziadnom pripade nie z flasky ale pekne lyzickou..

reagujem postupne na vcerajsie prispevky takze troska po funuse

ollako
4. jún 2009

no maly mi zaspal na prsniku nakoniec 😠 , a ja letim rychlo nieco popratat, nech stihnem co najviac tak pa

eweny
4. jún 2009

Ollako a ako budes prat tu budu?..da sa to vyvliect?..aj nam by sa to zislo oprat..nanozniky som prala v pracke a su ako nove..

bubinko83
4. jún 2009

ollako,nič si ztoho nerob,ani naš neštvornožkuje ale zato sa stavia na nohy.A to mame za 2 dni 10 mesiacov.Dokina mi povedala že je to v poriadku. 😉

vejinka
4. jún 2009

a dieta mi este nespi a vrieska v postielke..vrr

vejinka
4. jún 2009

ja sa z toho mojho decka zblaznim..jest nexce spat nexce...mne treba na velku a nemozem lebo nespi a len hulaka... 😖

silwietta
4. jún 2009

ahojte, baby ja ledva zijem,moje dieta sa rozhodlo ma celu vysosat, papal v noci ai 7x a potom ako ceresnicku na torte budicek dal na pol siestu, ze co sa budem vyvalovat v posteli 😝 teraz nie som schopna uz nic robit, nastastie som si obed navarila vcera, dnes len malemu... ani zehlit nebudem, aj ked by som mala, ale nebudem asi stihat, ideme dnes plavat

vejinka
4. jún 2009

no kedze som uz nemohla vydrzat tak som sla na wc a maly medzitym zaspal 😅

vejinka
4. jún 2009

silwi vitaj v klube...ja som si uz na take noci zvykla
my sme hore od 5 ale o pol siedmej sa rozhodol este si zdriemnut tak sme vstali o siedmej

vejinka
4. jún 2009

a este bol hore tak asi hoidnku okolo tretej

anickaajanko
4. jún 2009

bre ranko, silwiettka 7x a to sa ja stazujem, chuda moje

kamilka12
4. jún 2009

Ahojte,

tak včera sa mladému pánovi uráčilo zaspať o 00.30, skoro ma už šľak trafil ku koncu...proste nechcel spať 😠 Nič ho nebolelo, nič mu nebolo...len proste nechcel spať. Hneď ako som ho dala do postielky spustil hrozny rev a čím bolo viac hodím, tým menej som ho mohla nechať plakať kvôli susedom... 😒 Keď som ho vybrala ešte chvílu akože plakal ale hneď ako zbadal jeho obľúbenú hračku, začal sa rehniť a blabotať a tak sme si do polnoci púšťali z mobilu mp3ky a Martin sa natriasal, akože tancoval...potom som mu dala čaj a znova do postielky a znova rev a toto sa opakovala 4x kým zaspal. Dúfam, že takéto večeri sa už opakovať nebudú...robil to keď bol ešte malinký a nerozlišoval deň a noc..ale teraz??? neviem čo to malo znamenať..

ba80
4. jún 2009

ahojte... 🙂
silwi, vitaj v klube, moja to ma uz asi styri dni... 😎
kamilka... no fajn, to uz by ma asi vynasali z bytu nohami napred, mne aj tie nase zatahy do jedenstej stacia 😠

kamilka12
4. jún 2009

Baby, pozerali ste včera alebo dnes v repríze Reflex? Dávali tam detičky a ich rodičov, ako učia svoje deti "znakovať" namiesto rozprávania...teda..kým ešte nevedia rozprávať.. 😕

ba80
4. jún 2009

kamil, hej pozerala som to teraz rano... ja sa nato chystam odkedy bola este olivia v brusku... 😀 😀

kamilka12
4. jún 2009

mne sa tá metóda zdá taká čudná... 😕 Podľa mňa tým odďaľujú to, že sa deti naučia rozprávať...keďže sa vedia dorozumieť znakmi...neviem..také čudné to je.. 😒