Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
17. jún 2009

ninny vcera cakas? paradicka 😀 ako sa citis?

ninny
17. jún 2009
vejinka
17. jún 2009

Sľubované zvýšenie rodičovského príspevku na úroveň minimálnej mzdy od januára nasledujúceho roku bude. Aj napriek prepadajúcej sa ekonomike. Tvrdí to ministerstvo práce, hoci s návrhom na zvýšenie príspevku mešká. Už o pol roka by tak rodičia mali dostávať namiesto súčasných 158,67 eura (4 780 Sk) najmenej 295,50 eura (8 900 Sk) mesačne. Taká je totiž súčasná výška minimálnej mzdy.

ninny
17. jún 2009

claudinka, dnes sa cítim skvelo... ale od včera od ôsmej večer do štvrtej rána som mala strašne silné kontrakcie... ale potom prestali :( naš malý drobec si z nás asi robí srandu... 😅

ninny
17. jún 2009

vejinka, jj.. už som to našla.. len Ty si tu hodila link na uplne iný článok 😀

vejinka
17. jún 2009

niny jo jo ale vraj je to uz schvalene niekto hovori ze je to len tah na predvolebne obdobie...ale nech je to ako xce dockame sa toho...a hlavne dozijemeeee

claudinka
17. jún 2009

ninny srandista uz v brusku 😀 to bude radosti, ked sa narodi.. Sebastian je pekne meno 😉 co pozeravas Ciganky a inspirovali Ta? 😀

vejinka
17. jún 2009

ale ak osieraju tak ma teda poriadne nahnevaju... 😖

vejinka
17. jún 2009

niny...som z toho v soku a haldam "zarusene info" ze je to pravda a mam tu otvorenych milion okien 😅

ninny
17. jún 2009

vejinka, hm.. tých sľubov už bolo a bolo.. bodaj by to teraz nezostalo len pri nich...

claudinka, no jo.. už sa ho nevieme dočkať 🙂

vejinka
17. jún 2009

boze tolko preklepov

claudinka
17. jún 2009

presne, stale iba slubuju.. az ked mi pride v januari vela penazi na ucet, az potom uverim 😀

ninny kde budes rodit? mas doktora zaplateneho? hladam brusko v albumiku a to nikde 😠

natasa8
17. jún 2009

ahojte...

mirka.. nie, mi celu noc neprespime, v noci byvame 3-10 krat hore 😀
mne mala nezjedla obed ☹ neviem preco, mozno kvoli okovaniu...

claudinka
17. jún 2009

mne nejedol obed poslednych tusim pat - sest dni a konecne odpredvcera zase zacal ako-tak jest..

vejinka
17. jún 2009

natasa my sme sa neocovali a ani sa ho nedotkol..no ale ja asi viem preco najpv som dala varit len maso..a potom som tam pridala ovsene vlocky ktore sa nerozvarili ako bezne ...takze to bolo riedke aj s tou voodu a potom som rozmyslal cim to zahustim..a dala som do toho sladku kasu...keby ste videli ako sa tvaril tak kasa s ovsenymi slockami a masom skoncila pri sliepkach a ja som kojila

ninny
17. jún 2009

claudinka, rodiť budem v TT, zaplateného Dr. nemám.. uvidím, kto bude mať službu 😉 😀

idem ja het... idem povysávať byt.. možno sa to rozhýbe.. 😀 😝 aj tak sa Vám tu len pletiem.. aj keď aj ja som septembrová.. ale troška iný ročník 😀 😀

natasa8
17. jún 2009

claudi...ale ja uz nemam mlieko aby som ju nakojila....... takto na obed som ju nekojila u vyse mesiaca.. ☹

vejinka
17. jún 2009

niny..kludnee aspom to prezivame vsetko znovaaaa 😀

natasa8
17. jún 2009

a k tomu prispevku... sup na druhe dieta, ved prispevok je na kazde dieta do troch rokov, nie?

anickaajanko
17. jún 2009

wow ten rodicovsky super tiez som to nevedela

ninny
17. jún 2009

vejinka 😉 ja som už taká nervozná.... v noci som si už naozaj myslela, že rodííme... tie kontrakcie boli ozaj brutal bolestive... ani sprha nepomohla, ani fit lopta.. už som nevedela či mám stať, sedieť či ležať... a oni po 8 hodinách prešli... 😒 😕

ak sa tu ukaže JOHNIE.. tak ju pozdravte 🙂 že jej dám hneď vedieť, keby "niečo"..

idem sa pustiť do toho vysávanie, tak zatim papa 🙂

vejinka
17. jún 2009

nniny..len aby si pri vysavani nepocitila tlaky a necitila medzi nohami hlavicku 😅 ..to len pre istotu..neboj bude to skoro mozno aj dnes vecer.. 😉

vejinka
17. jún 2009

no veru ..teraz alebo nikdy druhe a aj tretie zaradom..kym su svokrovci a pomozu je mi to jedno...ale radsej teraz ked aj oni aj ja mam este sil..aj ked bohvie kolko rokov sa nevyspim 😀

vejinka
17. jún 2009

lenze ..aby som bola tehotna ..potrebujem sex ze?

vejinka
17. jún 2009

tak to bude problem...lebo ja uz ani neviem ako sa to robi...a taaak 😀

vejinka
17. jún 2009

a stvrte budem mat na stare kolena ked mi deti odrastuuu a ja budem na dochodku 😀 😀 😀

silwietta
17. jún 2009

neboj veji, na to si hned spomenies 😉

vejinka
17. jún 2009

haaaa ze vyhodne pozicky...aj tak preplatim tym padom cez 130tisic/sk fuj strasna suma 😔

vejinka
17. jún 2009

silwi pamatam ako som muza trapila denne tri krat...a on sa citil ako laboratorna mys 😀 😀 😀