Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bendy
21. jún 2009

Dobre ranko, som myslela ze cez vikend tu ani nikto nebude, ze vsetky budete na tom stretku 😉 Dnes je strasne pocasie sme chceli ist do Zoo ale sa bojim ze bude prsat tak zostavame doma.
Claudi a co dobre varis malemu na obedik??Ja tiez rozmyslam ci jej uvarim alebo otvorim Hipp, uz dlho to nemala. A Luboskovi chutia len bananiky ci ako?? Ja mojej ani banan nedavam lebo je anemicka, berie zelezo a poriadne ju od toho zapeka 😒

vejinka
21. jún 2009

ahoooooooooojte uz sme tuuuuuuuu z vyletuuuuuuuuuuu 😀 bolo bombastickyyyyyyyyyyyyy 😀

vejinka
21. jún 2009

maly mi spinkaa a ja vas idem docitat..hadam toho nieje na desat stran 😉

bubinko83
21. jún 2009

vei nejako skoro doma nie? 😒

bendy
21. jún 2009

tak to je super ze ste sa mali bombasticky 🙂 🙂 aj mne sa zda ze ste dako skoro doma..?

eweny
21. jún 2009

Veji,bombasticky?..tak to ja som potom asi bola na inom stretku 🙂 🙂

nuz to pocasie nam neprialo 😢 my este cestujeme,sme vo Zvolene,ideme do hypernovy,plienky dosli..

vejinka
21. jún 2009

ew...ja som sa citila ako v rozpravke...konene sama s mzom a synom,... 😀 vies no ...uzivali sme si vsetci traja..je to nieco ineee ked sme doma tolki...svagor svokor svokra 😉

bubinko83
21. jún 2009

eweny prečo? Nebolo dobre na stretku? 😕

vejinka
21. jún 2009

to pocko nebolo dobre ale nevadi aj tak mame len tie najlepsie spomienky.. 😉

bendy
21. jún 2009

a co hovorili vase deticky na seba?? 🙂

vejinka
21. jún 2009

ozaj fotky budu ale muz ich musi poupravovat retus a tak 😀 😀 😀 😀 ale nieeee hned ako upravy cereven oci tak vam hodim link na nasu stranku...ale bude to vela roboty kedze len my mame cez 150 fotiek...a ostatne kocky urcite vaic ako my.. 😀 takze fiteik zo stretka bdue cez 1500 😉

vejinka
21. jún 2009

no idem ja..treba mi vybalovat 😖

bendy
21. jún 2009

dufam, baby ze popridavate aj dake fotecky??

vejinka
21. jún 2009

bendy ..pozerali po sebe ako keby sa nikdy nevideli 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
21. jún 2009

tak ja prcham..dite je hore a treba makat papa vecer som tu 😉 mozno skor

bendy
21. jún 2009

no to muselo byt super, tolko rovnako starych detieciek po kope 🙂

bendy
21. jún 2009

deticiek som chcela napisat nie detieciek 🙂

claudinka
21. jún 2009

bendy odkedy som mu davala ovocko, nezjedol mi ziadne okrem bananu.. aj jablko, hrusku a ostatne ovocko zjedol iba s bananom, bez neho sa toho ani nedotkol 😀
dnes som varila cestoviny s maskom a brokolicou a karfiolom.. mnam

uz ste doma? 😕 ew, vejus? 😀

claudinka
21. jún 2009

my kukame O. C. California 🤐 😵 milujem ten serial 😵 😵

vejinka
21. jún 2009

claudi zatial som doma len ja...osttane kocky este cestuju 😉

vejinka
21. jún 2009

ale volako som unavena brutalne..ked maly spinkal tak sme spali aj ja s muzom a teraz mi to volako chyba 😅

vejinka
21. jún 2009

POTZOR POZOR..O CHVILKU BUDU PRVE FOTKY ZO STRETKAAAAA 😉

vejinka
21. jún 2009

vsetky fotky od nas budu na nasom webe takze odtial si ich kludne postahujte. 😉 zachvilku dam webstranku 😉

anickaajanko
21. jún 2009

aj my sme uz doma 😉

vejinka
21. jún 2009

kto chce fotky v original velkosti musi pockat do zajtra ...s tym je viac roboty a muz nema cas 😉

toto co som dala dnes a teraz je na pozretie 😉

ollako
21. jún 2009

ahojte tak aj my sme uz doma 😉 ...boli sme u svokrovcov na obede , teraz maly zaspal, a chystame sa k mojmu ocinovi ale som unavena ako pes po tej ceste 🙄 ...

vejinka
21. jún 2009

olla aj ja som ako zbity pes 😀

ollako
21. jún 2009

veji ty si to mala kus domov, tym musis, byt v strasnom stave 😀 😀 😝 ...
my sme mali celkom v pohode cestu, maly prespal skoro celu cestu , tak sa islo v pohode, aj sa mi driemalo, ale nezalomila som ,lebo mi bolo luto muza, ze musi soferovat, tak som sa obetovala a komentovali sme stretko 😅

vejinka
21. jún 2009

olla...no my sme veru mali dlhu cestu 😀 😀 😀 a inak maly mi zaspal takmer hned ako sme ho posadili do autosedacky...a spal o jedenastej vobec sa nezobudil pri prenasani z auta do domu..a teraz spinka asi od jednej 😉