Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
22. jún 2009

ahojte..aj nam tu prsi..boli sme vonku ale museli sme sa rychlo vratit domov....som zvedava ako bude dnes spat kedze von asi nepojdeme uz.... 😒

misik
22. jún 2009

ahojte 🙂
natasi skus beni na kramaroch, maju tam od viacerych vyrobcov pod jednou strechou

miriam24
22. jún 2009

Caute .. no mne maly od vcera stale opakuje unga unga unga .. a to stale dokola 😀 taky je podareny ...

no a mne sa nic nechce .. 😒 ... iba ak tak ist na dalsiu dofcu 😝 ... baby nabuduce by sme mohli prist tak vo stvrtok takze by sme mali cely piatok aj sobotu ... 🙂 normalne v dobrom zavidim Ka3n ze si to predlzili az na tyzden .. to bol dobry napad 😵

natasa8
22. jún 2009

dakujem za typy 🙂

musim nieco poriesit, nejake topanocky na von, ale hlavne papucky na doma, lebo malej sa uz treti krat zlomil nechtik, uplne do polky.... urcite sa jej to zase zapali, ako pred dvoma tyzdnami ☹

to pocko je hrozne a mne sa este aj pokazila pracka 😠 😠 😠 Podla navodu to vypisovalo chybu ze je upchaty filter , ale filter som rozobrala a bol OK. 😕 Nejak sa mi podarilo dostat tu spinavu vodu z pracky von a skusila som spustit program este raz.... dufam ze to zbehne, zatial pere.

natasa8
22. jún 2009

k tym papuckam - segra mi poradila tieto:
http://www.rak-obuv.sk/products.php?gr=1&mat=0

vraj ich mavaju v lekarnach (ona byva v Ke, tak dufam ze budu mat aj tu v Ba), ze maju uz od 17-tky.
Tak ich asi rovno objednam z tejto stranky...

evitkamalicka
22. jún 2009

ja som objednavala papucky a topanocky tiez z toho Raka, my mame uz teraz 19tku-20tku nozku

natasa8
22. jún 2009

evit.. a ako dlho trvalo kym vam prisli?

vejinka
22. jún 2009

my mame papucky tiez po segrinej malej..ale je to vacsie cislo a mala ich ubute asi dva krat ..my sme doma cisto v ponozkach lebo vsade mame koberce a vonku sme v tych topanockach ..tiez su RAK 😉

vejinka
22. jún 2009

ale vazne rozmyslam nad zimnymi..viem ze je este leto ale na zimu urcite budem potrebovat dake vysoke nie take ako ma tieto

vejinka
22. jún 2009

maly mi uz spinka...papal kalerab s maskom a vsetko sfutroval..a ja rezne...v sobotu rezne v nedelu rezne v pondelok rezne..uz mi idu usami 😅

natasa8
22. jún 2009

veji.. no aj my sme zatial v ponozkach.. ale uz nemoze byt ☹ ja som na stretku ten zlomeny nechtik myslim aj niekomu ukazovala - nebola si to nahodou ty? Navyse mame podlahy, z koberca mi mala uz uteka ....

a zimne kupuj az na zaciatku zimy - uvidis ake cislo bude erik potrebovat 😉

vejinka
22. jún 2009

moja draha svokra narobila vcera reznov ako pre rotu..a este aj ratala s anickou ze bude obedovat...no ked som videla tych reznov tolko az mi zle prislo..a este sme mali aj dnes a zostane aj na veceru 😝

evitkamalicka
22. jún 2009

natasi do tyzdna sme ich mali doma

vejinka
22. jún 2009

natasa iem viem ukazovalasi mi jej nozky...ale ona ma tusim aj tu kozticku okolo taku bolavu...skus jej to natriet infadolanom..nam doteraz velmi pomohol aj na pipika aj na vsetko kde mal zodratu kozicku pipika sice nemal zodrateho ale mal cerveneho akokeby zapaleneho a po dvoch dnoch natierania po kazdom prebaleni mu to zmizlo..vyskkusaj za to nic nedas..malej sa to robi pretoze sa plazi a doslova si zoderie nechtiky na nozickach ..kedy ides do poradne? spytaj sa co s tym..my zatial s tymto problemmi nemame ako som ti ukazovala nam sa zasa stiepia nechty na palci ruky lebo vsetko musi štibrať. aj omietku aj drevo jemu je to jedno..a stale ich musim az tak zastrihnut aby nemohol stibrat cize az tesne tesne po palec

natasa8
22. jún 2009

veji.. co sa stazujes? nas vcera cakali v chladnicke jogurty 😀

vejinka
22. jún 2009

natas jasne ze zimne nie teraz ..iba nahlas uvazujem a vyberam asi aky tip by som xcela... 😉

vejinka
22. jún 2009

natas...aj ja som povinne musela po rezni jogurt 😀 😀 😀 boli v akcii tak nakupili.. 😀

natasa8
22. jún 2009

veji.. no praveze s tym sme uz boli pred dvoma tyzdnami pri dokine, lebo ona ten prstek mala zapaleny. Takze masticky doma mame 😉
len si neviem predstavit ako jej budeme zase ten palcek s muzom zavazovat, ked ona stale tak kope nohami ☹

no dnes von s malou nepojdem, lebo tu leje a fuka vietor, zajtra skusim obehat lekarne a ak nebudem mat uspech, tak ich objednam.

vejinka
22. jún 2009

natas...joooj tazko sa jej to bude zavazovat ☹ ale sak vy dvaja ste sikulky..zvladnete tooooo 😉

babuci
22. jún 2009

ahojte babule. tu mate link na nejake fotecky zo stretka.

http://picasaweb.google.cz/maryjozko/MKStretnut...

ba80
22. jún 2009

achojteeee...
natas, aj my sme tak mali okopane palceky, ale sa jej to nastastie nezapalilo... ale az mna to bolelo, ked som to videla 😖

vejinka
22. jún 2009

babuci krasne fotky 😉

estella
22. jún 2009

ba ako Olivia v aute cestou spat ked v kociku tolko spala asi bola hore vsak?

babu super foto vidiet ze mate kvalitny fotak nie ako tie moje machule...

jana.hcsba
22. jún 2009

tak sme doma a mala spinka. boli sme v tomto necase u lekara, tak asi to budu zubky - no dufam, uvidim. ak ju to neprejde do 4 dni, mame prist.
no teraz zaspavala - tak jej vidiet na ockach, ze nieje v poriadku.

no najhorsie je, ked su deti chore !!!

estella
22. jún 2009

jani poznam to..aj Maxim je soplavy ale idu mu spodne dvojky tak asi preto ma teraz tych soplov tak viac...

jana.hcsba
22. jún 2009

no fotky su super - a kolko vas vlastne bolo? jej, nabuduce idem aj bez muza.

a preto si idem robit vodicak !!!

ollako
22. jún 2009

ahojte maleho mi vzala teta a ze zladoval celu vyzivu 200 g tak tomu neverim 😲
ja som si troska upratala teraz obedujem , este idem cosi poprat a pojdem po neho a hajde spat 😔
estell aj my mame o nicom fotky, chcem novy fotak!!! ,ale ta nasa stavba hlce prachy ako slak 🙄 takze musime vydrzat s tym co mame..
estel tvoj maxim sa riadne vytrapi s tymi zubami...chudatko take sopliska mu nezavidim 😖
babuci vy mate krasne fotecky 😵

miruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
estella
22. jún 2009

ollako ved najprv byvanicko a fotak pocka....ja som vcera take nervy mala ked som stiahla fotky do notebooku a kazda druha o nicom...

ollako
22. jún 2009

estel byvanie je teraz moja priorita a potom druhe baby-dievcatko 😵 a potom ten fotak... 😀