Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jana.hcsba
23. jún 2009

veji : no tak preto, ale tak uz ta obdivujem, ze kolko to vydrzis, ked tebe je maly stale hore v noci kazdu hodinku. 😝 a k tomu mi bolo aj trochu smutno, ze som nebola s vami, ked som vcera cely den pozerala fotky.

jana.hcsba
23. jún 2009

sa pridavam:
Pepíček a žloutenka
Pepíček se ve škole chlubí učitelce, že jeho sestra má žloutenku. Učitelka ho pošle domů, aby to děti nedostaly. Za týden ho potká a ptá se.
"Tak co, Pepíčku, jak se daří sestře?"
"Jó, to já nevím, paní učitelko. To víte, než sem dojde z Austrálie další dopis, tak to chvíli potrvá..."

vejinka
23. jún 2009

jani ..nabuduce tolko neurobime aby sa ta netrapili 😔
pockaj pockaj sak nabuduce ides s nami aj keby traktory padali..jasne?! 😉

a veru ja to mam na nocnom poriadku ked sme boli tam tak kraasne buval..tri krat v noci hore...a jak sme sa vratili sme v starych kolajach ...zislo by sa presmerovat na nejake novsie 😀 ale zasa nic nieje take zleee ako to na prvy pohlad vyzera ...vzdy moze byt este horsie 😀 uz som si za tie mesiace zvykla 😔

johnie
23. jún 2009

dobre ranko...
moja selma zubata sa rozbehla s tymi zubkami ... mame 4 😎
a vcera urobila 4 kroky uplne sama... aj mi slzicka vysla...
ak si pamatate ninny, obcas sem zabludila, vcera porodila sebastianka 50cm 3030g... 😵
a oslavencom vsechno nej
claudi drz sa myslime na teba aby ste to s lubkom zvladli 😉
teraz mi mala vybera toner z tlaciarne, tak neviem ze co z nej vyrastie... 😀

vejinka
23. jún 2009

jani 😀 😀 😀 😀 😀

a tento poznas? ucitelka uci deti zvieratka a deti hadaju...ucitelka vravi: deticky toto je cooo? a deti ticho....no taaaak pomozem vam...z.....a deti nic....ze....prihlasi sa maly moricko a vravi: zeby tiger?? 😀

vejinka
23. jún 2009

ninny?? jeeeej gratulujeeeeeem 😉

winona24
autor
23. jún 2009

johnie no super....gratulácia aj k zúbkom aj ku krôčikom.....tak to ja budem tiež od dojatia plakať,keď sa toho dočkám

jurocko
23. jún 2009

ahojte
včera sme boli u svokrovcou,svokra mala narodeniny este v nedelu
dnes mi je drobec o 5.30 hore a este nespi a ma plno energie..no super ☹ 😠
tu je zas zamracene,uplne na dazd

jurocko
23. jún 2009

idem ranajkovat,boli sme u susedy na kave

anickaajanko
23. jún 2009

😀 Bre ranko, gratulujeme oslavencom, strasnu noc sme mali, chorôbka moja malá, ale aspon teraz sa smejka, vyhadzuje z ohradky lopticky a caka kym ich pozbieram, taky hrozny dazd tu ide ako davno nie,

ollako
23. jún 2009

u nas tiez leje, neviem ako zvladneme druhy den byt zavreti doma...muz je dnes doma nebol v praci, ale beha po doktoroch a kupuje nejake veci na stavbu a tesim sa lebo uz bude byvat s nami doma 😵 , nasiel si robotu tu po okrese taak sa tomu tesim 🙂

winona24
autor
23. jún 2009

ok....dietko mám hore.... 🙂

krásny deň

vejinka
23. jún 2009

ollla moj muz pozdravuje toho tvojho...este vcera ale zabudla som odkazat...ze vraj aj nabuduce si zahraju 😀

vejinka
23. jún 2009

aj tu je uplne na nic pocasie

zajtra ideme do poradne..hadam nas dazd nechyti 😔

eweny
23. jún 2009

Johnie,to muselo byt nadherne..gratulujeme aj k zubkom 🙂

silwie,ked vyberieme pesnicku na zelanie,zaspievas ju? 🙂

ollako
23. jún 2009

veji odkazem 😉 dakujem...uz sa na to nabuduce tesime 😀 ...isla by som aj hned zajtra 😅

vejinka
23. jún 2009

dieta je hore ..letim

anickaajanko
23. jún 2009

aj my sme mali ist zajtra do poradne, ale ked je chory nemame chodit, az o 2 tyzdne, lebo maju dovolenku, teraz nieje ziadne ockovanie ze???

natasa8
23. jún 2009

ahojte... aj moja uz zalomila, dufam ze nie len na pol hodinku ako vcera 😠

gratulujem oslavencom 😉 😉
johnie... gratulujem k zubkom, a este viac k prvemu krociku 😵 😵 😵 Ked som videla minule video malej Sofi, tak mi bolo jasne ze ona bude prve septembrovciatko co bude chodit 😉

natasa8
23. jún 2009

anicka... ved to nevadi ak vas zaockuju neskor.... to sa stava bezne

jurocko
23. jún 2009

jeeeeeeeeej johnie super aka je sofi sikovnica..aj k zubkom....tak to je asi prva co urobila prve krociky

anickaajanko
23. jún 2009

😉

jurocko
23. jún 2009

aj moj maly zaspinkal 😉

johnie
23. jún 2009

dakujeme baby... veru musime ju natocit 😝

silwietta
23. jún 2009

ew, si si ista ze chces aby som spievala ja? 😀 😝

jana.hcsba
23. jún 2009

johnie: u nas toto nehrozi 🙂

no mala sa zobudila, tak som odskocila. hrozny rev stale, neviem co s nou. dosla ale mamicka aj so sestrou tak ju zobrali teraz von. a mam si oddychnut - no jak keby sa to na povel dalo. 😉

silwietta
23. jún 2009

moje dieta sa teraz chvilku hra pekne samo... sice si z jednej nohy stiahol aj papucku aj ponozku, ale rusit ho nebudem 😝

zuzana1710
23. jún 2009

ahojte..baby,neviete co znamena,ked sa dietatko stale chyta za hlavicky a do usiek si pcha prstiky??? ☹ ☹ ☹

natasa8
23. jún 2009

silwi.. jasne ze nevyrusovat 😀

Ja som vcera prisla na to ako budem malej strihavat nechty na nohach. 😀 Potrebovala som jej obviazat ten palcek na nozke, tak som ju posadila do stolicky na jedenie, dala do ruky chrumku a otocila k telke. No a ja som sa posadila pod stolicku a mohla som jej s nozkami robit co som potrebovala 😀

euffra
23. jún 2009

jurocko prosim ta mozes mi odpisat do ip ak budes mat chvilku casu?
dakujem