Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
23. jún 2009

Tak už je hore pomóóóóóóócccccccccccccccccccccc ☹

martinna78
23. jún 2009

Ahojte 😉

dakujeme za gratulacie k 9.mesiacikom 🙂 Vsetko naj aj Petkovi,Natalke a Hanke 🙂 a Vejinke k vyrociu
My sa este trapime trosku so soplikmi,uz je toho menej,ale este su
To je hrozne s tym pocasim, toto ze ma byt leto uz?? Uz nech je pekne teplucko,slnecno...Sofi sa uz nevie dockat prazdnin 🙂
Inac maly mi zacal v poslednej dobe strasne vymyslat ked ma ist spat,len sa stvera v postielke, ani za ten svet lezat 😠 a ked si ho supnem k sebe,aby tak zaspal,tak mi zas lozi po celej posteli tolko ma energie sa az cudujem, no uz to nie je take ako volakedy ved uz mame 9 mesiacikov 😉

septembrovcata2008
23. jún 2009

... čaute ...

martinna78
23. jún 2009

jejda fotecky 😉 kto sa skryva sa septembrovcatkami? 😉
ja uz som pokukala na facebooku,perfektne,svetove...najsvetovejsie...skoda,ze sme chybali...ale nabuduce ideme aj keby tanky padali 😀

estella
23. jún 2009

ahojte..tak ja zasa relaxujem pri nete ale z to to balim a idem spat...

este stiham zagratulovat dnesnym oslavencom takze gratulujem vsetkym detickam... 🙂 🙂 🙂 🙂 .....ale letia tie mesiace....

matka skoda ze si chybala sme sa tesili na Maximka ale nabuduce sa vidime....dufam ze my prideme ze nam do toho nic nepride...

mangel uz konecne nasiel auto tak sa tesim...vo stvrtok ho budeme mat...citroen xsara combicko...dufam ze sa to tak pise....som nan zvedava lebo zatila som ho videla len na nete a nie toto ale podobne teda rovnake len nie to co ideme kupit...celkom sa pacil dizajn tak hadam bude aj dobre.... 😵

ollako
24. jún 2009

dobre ranko 🙂 my sme mali najhorsiu noc aka kedy bola ☹ ...maly ma neveritelne sopliky a ked som mu isla odsat tak sa dovracal nenormalne..chudatko moje, ale asi to je tymi zubkami, nemoze dychat a to ho rusi pri spinkani, sme hore uz vyse hodiny, uvidim ako bude spinkat doobeda 😒

silwietta
24. jún 2009

AHOJTE, moje male je posledne dni strasne umrncane, nic sa mu nepaci, ani chodenie, ani nosenie sa na rukach... len by sa ceconil... mam pocit ze ho kojim castejsie ako ked bol novorodeniatko 😕

jana.hcsba
24. jún 2009

ahojte.
silwi: to poznam , ale u nas je to zatial len v noci.
vcera ale bolo oslavencov - dodatocne gratulujem 🙂 .
tak to pocasie neskonci - ma to nebaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii................... . 😠

jana.hcsba
24. jún 2009

nikto nikde?
ved hadam nieste vsetky vomku v tomto pocasi. ? ! 😕

momoyka
24. jún 2009

ahojte, pekny dnicek... 🙂
tiez sme kukli fotky, urcite vam bolo super, my len zavistlivo pozerame...
ale nabuduce uz tiez pojdeme... aspon dufam..

momoyka
24. jún 2009

pocasie je hroza, aspon u nas, ale zatial neprsi, asi pojdeme vonku kym neprsi, lebo vcera cely den zavreta v byte, mi vecer uz zasibavalo..

momoyka
24. jún 2009

nasa mala je tiez nejaka umrncana, len by sa na rukach drzala, a aj tak stale krici...

jana.hcsba
24. jún 2009

hm, my sme museli von aj v tom pocasi, mala nevie doma sa dobre vyspat. Tak som dala igelit na kocar, prsiplast na seba a sup ho do ulic . 😀

johnie
24. jún 2009

ahojte. co noveho? 😕

momoyka
24. jún 2009

u nas cely cas bola burka, preto som nesla ☹

mala ma cele oci polepene, myslite ze by to mohlo byt od zubov?

johnie
24. jún 2009

momo este nemate zubky, malej vysli bez vacsich problemov len so zachvatmi nervovymi... 😝

eweny
24. jún 2009

Ahojte babulky,aj u nas prsi 😢 otras..

My dnes ideme k ocnej na kontrolu a pak na poradnu,som zvedava ako dopadli vysledky opakovanych vyterov..snad uz to bude lepsie..dufam,ze nedostaneme dalsie antibiotika 😢

evitkamalicka
24. jún 2009

ahoj mamulky...u nas tiez prsi a mne sa v takomto pocasi nic nechce, som leniva

miriam24
24. jún 2009

Ahojte .. tak vcera som absolut nic nestihala .. mala som strasne vela roboty esteze muz prisiel domov skor z prace a bol s malym .. robila som skoro do 21.00 😒

tiez dodatocne blahozelam vsetkym vcerajsim oslavencom 🙂

inak tiez je posledne dni maly dost umrncany akoby sam nevedel co chce,nic sa mu nepaci .. neviem ci to nebude zubkami lebo ked som bola u dr tam mu pozerala horne dasienka a ze mozem cakat ze coskoro vylezu aj vrchne zubky ...

eweny
24. jún 2009

Momo,to asi nebude od zubkov,neviem..len pozor na to,my mame s ockami zle skusenosti..

miriam24
24. jún 2009

momo .. ja by som tiez ocka moc nespajala so zubkami .. to skor uska,sopliky,teplotky .. radsej sa o tom porad s Dr .. budes kludnejsia ...

perlab
24. jún 2009

Ahojte,
tak zasa som sa po prečítaní tejto stránky utvrdila, že tie naše detičky sú rovnaké 🙂

Romanka je tiež od rána mrzutá, vstali sme so zvýšenou teplotkou, soplíkmi .... ach tie zúbadielka.
prvých 5 nám vyšlo bez problémov a toto zažívame prvýkrát 😔

dúfam, že cez deň bude lepšie, však to počasie tomu moc nepomôže ☹

ew, držíme palčeky, nech je to už lepšie, alebo úplne super 😉

blahoželáme dnešným oslávencom, cmuk 🙂

natasa8
24. jún 2009

ahojte....
mala je tiez hrozne plana od kedy sme sa vratili z larionu....nechce jest, stale len mrnci, nic ju nebavi... ☹ vratila som sa do stavui z asi pred dvoch mesiacov a stale dookola kojim - to jedine ju bavi 😠

momo - na ocka skus oftalmoseptonex (dufam ze som to dobre napisala), to je bez predpisu, ak do 2 dni neprejde, urcite chod k dr.

no musim vypnut pocitac, lebo mala spala len pol hodky a teraz trieska adapterom o zem 😠 .... zase som nestihla kavu vypit ☹

vejinka
24. jún 2009

dobry den tak boli sme v poradni a mame 10,60kg. no super segra ma 2,5 rocnu dceru a ta ma 12kg 😅
takze bude velky...co uz 😀
a vraj od roka mozeme davat prevarene mlieko kravske na kasicky..cize do roka sme na sunarke a potom len domace robene.. 😉 a ockovat nas budu tesne pre jeho narodkami..chuda male.. tusim 25.8.

teraz nespi ale brkoce v postielke..a ozaj ked sme sli prsalo a ked sme sa vracali mrholilo...poondiate pocasie 😠

idem ho skusim este uspat

anickaajanko
24. jún 2009

bre ranko, ja o noci ani pisat nebudem ☹ Vejinka co vam este vravela co mozte papat? a tak, takze ockovanie nebolo, co vysetrovala?

anickaajanko
24. jún 2009

😀 ze ranko, obed

vejinka
24. jún 2009

pozerala hlavicku fontanely..pipika stehienka..pocuvala srdiecko aj zo zadu..sledovala ako sedi...kontrolovala chrbticu nozicky ustocka..teda zuby..zapisala kolko ich ma..pytala som sa va vigantol a vraj do dvoch rokov urcite budem musiet davat rovno mi aj predpisala..dalej som sa pytala na to hrdlo co bol zachripnuty a povedala ze calciovy sirup tak som kupila..dalej mi dala recept na rybiu mast na zadok..a pytala som aj na ovcie kiahne teda ockovanie vraj stoji cca 43 eur a je to nejaka kombinovala vakcina..a dava sa dva krat ...potom sa jedla tyka pytala sa ci mu davam masko a ja ze hej skoro kazdy den..a ked nie masko tak ovocie..skoro padla na rit ked som jej povedala ze stale kojim..a ona ze ma bude dvata ako zivy priklad toho ze sa to da aj ked su problemi a ja ich veru mala fakt dost co sa tyka nedostatku mlieka..a ona ze super ze kojim a ze ci papam dost zleeniny a ovocia aby aj on mal vsetko...reku samozrejme ale aj malemu davam ovocie niekedy namiesto obeda masoveho...tak nas pochvalila bola spokojna..maly cely cas siroky usmev vsetky zuby mu videla a to ani palickou nekukala..len co sa usmial a vyrehotany bol a ticho..az pred odchodom videl male dievcatko ako doslo do cakarne a spustil skrek 😀 😀 a doktorka ze ahaaaa tak ty len ked odchadzas spustis co? no zlaty bol ani nevrngol ani ked mu stlacala brusko ..no ma u mna velku pusu ked sa zobudi..lebo uz nic nepocujem z izby tak asi zaspal 😉 a na obed ma prvy krat mladucku mrkvicku zo zahradky a cerstvy hrach masko a ryzu 😉

vejinka
24. jún 2009

uff ako vela som popisala 😀 a este jej znicil lopicku co mu dala...urobil do nej skoro dieru tymi jeho tesakmi 😀 😀

vejinka
24. jún 2009

co sa tyka dnesnej noci..hruuuza z velkym H celu noc bol hore a mrncal 😔

miriam24
24. jún 2009

Ahojte .. tak ja som pustila malemu dvd Kravicku Conie .. tak je jak v tranze 😀