Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jana.hcsba
13. júl 2009

mala este spinka 😵

claudi: no idem - musim 😖 je to dost zloe, takuto vahu som este nemala!!! no idem zatial len castejsie a menej. nechcem nejak menit stravu - este ked kojim.

vejinka
13. júl 2009

taaak konecne spinka

jana.hcsba
13. júl 2009

no a my sme hore, tak ja letim. vecer sa hadam citame. pa

evicka1
13. júl 2009

ahoj zenusky
mam na vas prozbu. vcera som skusala davat po dlhej dobe hugovi mliecnu kasu do (terza sme jedli len nemliecne.) a tam kam mu ta kasicka spadla tam sa mu urobil fliacik 😕 neviete ci to je alergia? ale ked som to hovorila dr tak povedala, ze to len nahoda, no nezda sa mi.sme to mali aj pred tym ked som to skusala tak som ju uplne vysadila, no uz ryzova nam velmi nechuti. tak neviem co s nim. alergiu na bkm nema, lebo pred vcerom som mu kupila "sklenicku" a tam bolo ze normalne varene s kravskym otucnenym mliekom. tak som z toho tatar.neviete co to moze byt
a este dotaz. aku mate autosedacku? ja som sa bavila s pani v obchode a ta mi vravela, ze pre tak male mimi jak je hugo je autosedacka od 9kg na hovno, lebo je v smere jazdy a ked brzdim tak mu skodim na chrbticu a krk,lebo ho este nema tak pevny a hlavne este ma sediet v proti smere do 14mesiacov.tak aku mate vy?

zuzana1710
13. júl 2009

ahojte..ja hned od rana na prd naladu...mala sa vcera besnila a zatrhla si usko a az dnes rano som si vsimla,ze stratila ten stuplik z nausnicky...vsetko som prehladala..mozno som to splachla,ked som ju kupala..nejde ani tak o to,ze to stratila,ale tie nausnicky boli kupovane v spanielsku..mala to na pamiatku...
a druha vec,co ma nastvala,ze tyzden sa tesim,ze v hypernove bude trojkolka za 22euro.dnes zacala ta akcia a tak som im isla o 09.00 zavolat,nech mi jednu odlozia..a ta cica mi povedala,ze uz ich nemaju,ze prave poslednu berie jeden pan...mna skoro drblo..otvaraju o 08.00 a oni uz o 09.00 nemaju..to bud mali len 2 kusy,alebo slovaci su naozaj kobylky..mam pokazeny cely den..chcela som to malinkej k narodeninam... ☹ ☹

momoyka
13. júl 2009

ahojte pekny dnicek,

citam, ze janka ide chudnut, ja sa snazim, dnes uz drzim 14 den 90 dnovku rozlisovaciu dietu... 🙂
uz som so sebou nemohla vydrzat

vejinka
13. júl 2009

zuzi netrap sa este budu mat...musia im prist ved ta akcia zacala len dnes..a ak nie skus inde..

zuzana1710
13. júl 2009

momo,a to je aka??porad aj mne..

vejinka
13. júl 2009

evicka...co ja viem ten fliacik mohla byt fakt len nahoda keby bol alergicky tak sa vyhadze aj to "sklenicke" ale nevyhadzal sa takze to neber tragicky a kludne mu davaj 😉

buksy
13. júl 2009

ahojte..
evicka...k tej prvej otazke ti neviem poradit...nestretla som sa s tym...
a k tej sedacke... kolko kil vazi hugo?je pravda ze ak je dietatko prilis male tak nieje najvhodnejsie ho davat do velkej sedacky.,.. kvoli tomu ze v pripade nehody by sa mohol viac zranit ako ked sedi v protismere... a to presne kvoli tomu ze nieje chrbatik este dostatocne pevny...
a zase je ti podla mna zbytocne uz teraz kupovat sedacku ktora je od 0 do 18kg... lebo oni su mensie a ti z toho skor vyrastie a ked ju pripnes v protismere tak aj vtedy si bucha nozicky do operadla na sedadle takze pokial mu nieje vajicko este prilis male tak mozes pockat ... aj my este cakame lebo petka vazi 8,5kg a vajicko je zatial v pohode...
a nemusi byt v protismere do 14 mesiacov ale minimalne do vtedy kym nedosiahne 9kg.. niekto odporuca dat dieta v smere jazdy az ked ma 13kg ale to uz je na rodicoch ze ako sa rozhodnu.. medzi 9 a 13kg je to vyslovene na rodicoch...
dufam ze som ti aspon trosku pomohla 🙂

zuzana1710
13. júl 2009

veji,no to pochybujem,ze este pridu.tu v nr nikdy nic nemaju a inde?to nejde.vsetko je daleko.tak budem musiet kupit drahu trojkolku.. 🙄

vejinka
13. júl 2009

no my trojkolku mame takze k narodenim musim nieco ineee...uz som sa rozpravala s muzom..ze na rok mu urobime velke pieskovisko a hojdacku tiez mame dke zavesit...a rozmyslam nad smykalkou ale to vsetko az na rok..no kupit kludne mozeme uz aj teraz ..sice este sa nevie sam presuvat ani po styroch ani po dvoch na rok uz bude vediet...xceme mu urobit taky detsky kutik vonku ..jooj mam uzastnu predstavu ako by to mohlo byt ale vsetko mi musia schvalit svokrovci..lebo sak ich dom ich pozemok ich vsetko

vejinka
13. júl 2009

zuzi a cez mmb??

vejinka
13. júl 2009

urcite tam maju aj nove kusky..len to xce pokukat...ver mi ze sa da zohnat aj lacnejsie ako za 22€ napriklad my tu modru mame za 4 € 😉

vejinka
13. júl 2009

nuz k tym autosedackam..my mame 9-36 a som spokojna na tie dva tri krat co to pouzijeme je to dobra kupa..nemame sice "znackovu" ale da sa prisposobit a je polohovatelna maly je v nej ako kral a akonahle ho tam dame tak spi ...teraz v piatok ideme cestovat na dolniaky tak otestujeme sedacku prvy krat na dlhsiu trasu...bol len ked sme sli do larionu v nej a to celu cestu prespal..ze anicka? 😉

vejinka
13. júl 2009

no lenze my mame 11 a vaic kil 😉

zuzana1710
13. júl 2009

veji,no pokukam..ale mne sa pacila ta z hypernova a urcite chcem novu..lebo to ma byt darcek.nieco popozeram.ale aj tak ma nasrali...este im skusim zajtra zavolat ci nahodou nedostali...a zavolam im o 08.01 rano...

vejinka
13. júl 2009

zuzi na mmb maju velmi pekne trojkolky.. 😉

momoyka
13. júl 2009

zuzi,neviem teraz najst nic seriozne, ale ked budes mat cas daj si 90 dnova rozlisovacia dieta, a najdes o nej kopec infosiek, to sa striedaju 4 dni, bielkovinovy, skrobovy, uhlohydratovy a vitaminovy, na ranajky su stale len ovocie, a pocas uhlohydratoveho na veceru je torta, zmrzlina alebo ine somariny a povinna horka cokolada... tak v skratke

momoyka
13. júl 2009

a my sme boli vcera v zoo s hanickou, sa jej to strasne pacilo, ani som necakala... 🙂

momoyka
13. júl 2009

a sa chcem opytat, aky prasok na pranie pouzivate... a tip nejaky na skvrny neodpratelne...

vejinka
13. júl 2009

ariel kids tekuty na odolne skvrny ale pred vlozenim do pracky treba dat troska tekuteho mydla na skvrnu..mne zatial vsetko vypralo a inak pouzivam persil sensitive

buksy
13. júl 2009

momo my pouzivame lovelu... a na skvrny ti neviem poradit... ja som zatial nic agresivne neskusala... mam strach ze ako to moze posobit na pokozkku... takze niektore podbradnicky a bodynka su flakate ale to pouzivame iba doma takze nevadi 😉

vejinka
13. júl 2009

ale v tom persile tiez ak mam velmi odolnu skvrnu treba dat tekuteho mydla ..a zatial som spokojna..my si ruky umyvame len tekutym mydlom takze ho mame na hektolitre vzdy v akcii kupime aspom 8 litrovych 😉

vejinka
13. júl 2009

baby neviete kde by som kupila nezavadny piesok???

vejinka
13. júl 2009

ohradu spravy dedko smykalku asi kupim niekde..a piesok netusim co moze stat

momoyka
13. júl 2009

aj ja uz pouzivam persil sensitive, len tie skvrny ostavaju...

evicka1
13. júl 2009

tak uz som z toho debil
ja cestujem dost kedze domov to mam skoro 700km hlavne jazdim kazdy den autom tak potrebujem niecop bezpecne a pohodlne. a ti od 9kil nejdu do takeho lahku ako ti eod 0-18? ale najskor kupim len tu do 18kg kedze je to tak do 4 rokov

evicka1
13. júl 2009

ja periem v persile a kedze pouzivam latkove plienocky tak mam zasobu zlcoveho alebo jadroveho mydla (stoji 4kc). tym skvrnu potriem hodim do pracky a po skvrne ani stopa 😀

evitkamalicka
13. júl 2009

ahoj kocky

momo ja pouzivam uz klasicky prasok ako pre nas na biele Ariel