Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
5. aug 2009

Viky tak bude mat Alex partaka :o))
pridala som fotecky z krstin kuk

janac1974
5. aug 2009

ahoj martinna78-kraaaasne fofočky-malinky je uzasny v tomto obleciku a klobuciku 🙂 🙂
aj torticka je prekrasna...

miriam24
5. aug 2009

Ahojte ... no posledne dni je tu trosku pusto ale vonku je pekne tak co by tu kto vysedaval .. ja za chvilku zbalim comp a idem si robit na dvor

viky .. takze budes mat doma prevahu chlapov 🙂

miriam24
5. aug 2009

idem robit karfiol .. tak sa mi ho nechce obalovat ale mam na neho hroznu chut 😝

candy9
5. aug 2009

Ahojte, som u maminy, maly spi tak mam chvilku cas. Chcela by som sa opytat, mame taky problem uz dlho, ci nahodou niektora nemate taky isty prip. neviete poradit. Kubinko si vzdy po jedle aj piti krasne odgrgne, ale aj napriek tomu ked ho ulozim spinkat ci cez den alebo v noci sa niekedy po polhodke zobudi so strasnym placom, musim ho zobrat na ruky trochu s nim ponatriasat aby si odgrgol a potom je dobre. Niekedy mi potom este zaspinka /v noci vzdy , aspon to/ ale cez den vacsinou uz nie a potom je unavkany a umrnkany. Dr. mi tvrdi ze z toho vyrastie, ale trva to uz od troch mesiacov a stale nic.... ☹
Dakujem a pekny dnik vsetkym 🙂

miriam24
5. aug 2009

candy .. hm aj ti neporadim lebo taku skusenost nemam .. mne sa zasa pocas spanku zobudi,posadi sa .. vtedy ho len ulozim spat,dam mu cumlik a spinka dalej .. len musim byt v strehu aby mi nespadol z postele lebo cez den spava na velkej

inak som ti mrkla do albumu .. tak krstna mama .. co ste isli na tu diskoteku .. to je tvoja sestra?vy ste dvojicky?

katkaaalex
5. aug 2009

Ahojte babenky, ako zabavate svoje deticky? Lebo moj Alex je straaaasne nespokojny, nic ho nebavy, stale sa hneva, v kociku nesedi, chce sa len na rukach nosit. Zacina uz chodit ked ho drzim za rucicky tak sme boli na prechadzke no aj tam bol ufnukany ☹ , vsetko ho bavi len chvilu. A co tie vase zazrake?

katkaaalex
5. aug 2009

teda zazraky 😀

katkaaalex
5. aug 2009

A este ma jedna vec, s papanim mame problem, na ranajky 3-4 kusticky chlebika, na obed 2-3 lyzicky polievky a aj to vypluva a potom, trosku spapa cestovinu, avocie ako tak a na vecru kasu uz ani nerobim lebo sme to vzdy vyhodili co nic nezjedol. Neviem ci je to tym teplom...
No aspon ze kojim a to mu veeeelmi chuti 🙂

janac1974
5. aug 2009

ahoj katkaalex,tak toto poznam...presne ako moj filipko...tiez ho dlho nic nebavi a s papanim detto😠
najradsej sa nosi na rukach, alebo ked uz nic nezabera posadim ho do auta a ideme niekam k vode...
na vodu sa dokaze pozerat dlhooo ...a este sa rad hra na skryvacku,zakryjem ho plienkou a hladam ho,
on sa neskutocne na tom bavi 🙂 🙂

vejinka
5. aug 2009

janac to zabera s tou plienkou aj u nas...tesi sa moc..a to iste ked sa skryjem ja...tak mi da hole plienku a je vo vytrzeni 😉

prave som ho ulouila a uz buvinkaaa

candy9
5. aug 2009

miri ano, je to moja sestra, sme dvojicky, ona je tiez na materskej, mala bude mat dva a pol roka aj ked vyzera na styri 🙂
no a s tym zabavenim deti, Kubinko ma strasne rad vodu, tak ked sa da ideme sa kupat alebo bazen na balkone to isti, a ked sa neda tak chodime na ihrisko a pozerat vsetky fontany ktore mame naokolo 😀
a doma ta plienka tiez zabera ale u nas hlavne chodit chodit chodit, ale este za jednu ruku 🙂

luciankasebastianko
5. aug 2009

ahojky idem rýýýýýýýýýýýýchlo čítať 😉

vejinka
5. aug 2009

tak ja prcham spat..bru noc kocky

johnie
5. aug 2009

cawi
cely laptop mam od cokolady 😎

luciankasebastianko
5. aug 2009

dobrúúúúúúú 😉

johnie
5. aug 2009

pozerala som albumy... viky ty mas taku rozkosnu malu... hotova herecka... a to more ti zavidim velmi 😵

janac1974
5. aug 2009

maly mi konecne zaspal po dlhom boji...huraaa....

zienky,chcela som sa opytat-robite detickam tie instantne kase??ja obcas ano ale aj tak zje
len par lyzic 😒 dnes som mu na olovrant uvarila pohanku a tu mixla s ovocim,fuuj to smrdelo
a on zjedol skoro 100ml...u nas rekord...sa tesiiiim 🙂

dobru noc kocky...

evicka1
6. aug 2009

ahoj zenusky. dlho sme sa neukazali no nebol casik. dufam,ze sa tu vsetky mate dobre a deticky pocuvaju. z Huga sa stal krasny cert 😝

winona24
autor
6. aug 2009

ahojte....druhá??????

no ako pozerám,včera ste toho veru veľa nepopísali..... 😝

vejinka
6. aug 2009

dobre ranko.. 😉

vejinka
6. aug 2009

baby aj vam sa tak xce spat ako mne?? chodim na zotrvacnost 🙄

winona24
autor
6. aug 2009

veji veď ty furt spíš......a ešte sa Ti drieme???? 😀 😝

winona24
autor
6. aug 2009

js chodím spávať tak medzi 23.00-24.00...je jedna pravda,že dietko mi spí celú noc....a ty utekáš do postele o 21.00 a je ti málo???? 😨 😝 😉

silwietta
6. aug 2009

bre ranko sa praje 😉

winona24
autor
6. aug 2009

bré bré.... 😉

silwietta
6. aug 2009

win, este je podstatne kedy kto vstava 😉
mne dnes maly doprial az do siestej a pol noci bol kazdych 15 minut na cicke... som sa rano bala ci ich vobec budem mat 😝

winona24
autor
6. aug 2009

tak jasné silwi.... 😉

ježinku silwi a žiješ ešte????

vejinka
6. aug 2009

silwi..hehehheh dobreeee ja ich este mam ale tak dohryzene 😔

vejinka
6. aug 2009

no tak ja sice idem spat o tej deviatej ale ...prvy krat je hore pred desiatou potom o jedenastej potom po dvanastej potom po pol druhej a tak dalej....tak prosim necudujte sa ze chodim tak skoro spat 😅