Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
22. aug 2009

my sme uz rano davali plachty dole obliecky..a asi bduem prat ak nebude prsat ..ktovie

rony253
22. aug 2009

ahojte, vlastne pekne vikendove ranko, Sarka prave zaspala. Noc o.k. a uvidime ake pocasicko sa tu dnes vykluje, rano bolo chladnejsie, celu noc prsalo a teraz je sice slniecko vonku no uvidime, ci to bude na kupanie. idme pocitat co tu nove.

buksy
22. aug 2009

ahojte...
rony kedy idete do ke? my nejdeme nakoniec na dedinky... lebo muzik ma toho strasne vela v praci... ideme iba zajtra na jeden den si urobit vyletik, takze mozme potom stretnut skor ak ti to bude vyhovovat... neviem ako mas naplneny program.. takze je to na tebe .. ja mam kopec casu ... 😀

claudinka
22. aug 2009

Ahojte 🙂 my sme mali tiez po dlhom case super noc, tusim bol iba jeden alebo dvakrat hore, asi ho to chodenie naozaj unavuje 😠 😠
chcela som sa opytat, ci davate do jediel pre detuse olivovy olej a kedy, do hotoveho prikrmu alebo ked robite cestoviny, zemiaky, ci kedy? a takisto aky pomer davate maso-zelenina-priloha? kujem :P

rony253
22. aug 2009

buksy ahoj, my letime az vo stvrtok, tak sa ti ja potom nejako ozvem, mam na teba mobil tak ta budem volat.
tresiiiiiiiiim sa, ze sa trosku s Petkou pohraju.
Veji, ako vidim, Erik sa presne rozculuje ako Sara zatne sa pozbiera celu silu a az sa trasie, ked je zlostny. 😀 to iste robi Sara.
Claudi, ja som davala na zaciatku malej olivovy, ale uz jej nedavam, lebo je moc aromaticky a nechce potom jest, davam maslo a niekedy slnecnicovy, davam to ked je uz jedlo v miske pripravene trosicku a zamiesam, ale ked som minule varila cestoviny a zliala som ich dala do misky a tak som ich trosku olivovym polialala a premiesala jedla to, dala som jej spiralku na ochutnanie do ruky a pekne si kuskala. o pomere ti neviem, napr, ked varim brokolicu karfiol a mrkvu tak zopar ruziciek zo vsetkeho a mrkvu tak normalne, mäso davam taky kusok asi 4x4 cm neviem len tak od oka, to zavisi kolko varis a kolko spapa, ja ti neviem.

rony253
22. aug 2009

idem tu obyvacku upratat, lebo tu je ako po vybuchu, Sara sa hrala a lozila a vsade je vsetko porozhadzovane, keby tu teraz niekto prisiel, tak odpadne, ale vsak je dieta v dome, tak s tym musi kazdy ratat, idem a pridem ak stihnem, ked ovsem lady bude spat. papa

dadadulka
22. aug 2009

ahojte 🙂
ja tiež dávam od oka, asi tak nejak ako písala rony,´ z každého rožku trošku´ 🙂
a používam masielko, mixnem ho spolu s ostatnými surovinami 😉
jediné čo vážim, je hotový príkrm, aby som vedela, koľko mi malý zlopne,
inak netabuľkujem, ani sa netrápim pomermi, že koľko čoho... 😉
claudi neboj, keď sa s niečím nepreháňa, je to podľa mňa OK, všechno přimněřeně 🙂 😉

buksy
22. aug 2009

rony budem cakat na tvoj telefonat.,. aj my sa velmi tesime 😉

claudi... ja tiez davam tak po rozne z kazdeho po troske... niekedy to spapa vsetko a niekedy ma na dva dni... a tiez davam bud masielko alebo olivovy olej do hotoveho prikrmu...

vejinka
22. aug 2009

ahojte tak my uz buvame..vydatne napapani 😉

vejinka
22. aug 2009

teda vlastne ja nebuvam takze tam ma byt tvrde Y 😉

annie13
22. aug 2009

ahojte babenky, dufam ze vsetky sa mate dobre, my fajn, ak neratam moje stavy, Branko je zlaty, zlepsili sa aj noci o trosku, narodeninky mame 4teho piatok, oslavujeme v sobotu alebo nedelu, ako budu moct starki

uz mam ten napis vsetko naj, balony, papierove ciapky, torta je objednana v piatok idem pre nu, bude auticko tyrkysove so zltym textom, darceky ma uz tiez doma, uz sa neviem dockat kedy mu ich dame, o jednom nevie ani manzel a zabije ma ked to uvidi
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6202794
v cervenom, je super, nevydrazala som a odbalila som ho ked ho kurier doniesol a toto este
http://www.prenasedeti.sk/product/zabavne-hopsa...
a nieco na jesen z oblecenia z Quelle tiez uz prislo domov
termobundicka, tricka a tak
http://www.quelle.sk/sk/q4r/katalogherbstwinter...

vejinka
22. aug 2009

zasa pozeram tie videa s tortovou tematikou...uz mi nacisto hrabe 😅

jurocko
22. aug 2009

ahojteeeeeeeee
len tak na chvilu..ako sa mate?my vyborne idu nam dalsie dva zubky cez den nic skoro nespime,v noci sa budime k prsniku casto ale zvladneme
zaciname chodit uz mi polovicku obyvacky prejde sam....je šikovnucky ale strasne zivy..stale by chodil...ale inak sme zdravi a stastni.
tatik chodi teraz na sluzobky tak sme sami....tak nic maly sa zobudil spinkal polhodiny musim utekat ideme papat
tak ahojteeeeeee
nabuduci tyzden je u nas jarmok 4 dni tak sa tesime a Karin hlavne na kolotoce

vejinka
22. aug 2009

annie uff to ste sa riadne plesli po vecku..mna by zabil keby mu kupim nieco o com by muz nevedel.. 😅

vejinka
22. aug 2009

ale to auto je bombastickeee..a uz si nam tu chybala ...sme sa o teba bali ci ste ok aj s malinkym.. 😉

vejinka
22. aug 2009

jurocko ahooj aj teba tu nebolo sto rokov..to je dobre ze je tobi taky sikovnucky len tak dalej 😉

vejinka
22. aug 2009

no takze my tiez uz pomaly finisujeme baloniky nakupene..ale sa ich velmi boji teda skor toho piskotu ked vyfucavame balony...ale zvykne si bdue musiet kupili sme ich sto...to bdue mat tak do desiatich rokov..lebo dam mozno 5 -10 kusov viac nie 😅 a tortu budem teda piect ja...uz sa na to fyzicky aj psychicky pripravujem asi tyzden..a ziadne ozdoby na hlavu nedame lebo on vobec nic nema rad na hlave a blazna zo seba budem robit dalsie roky..tento xcem byt "normalna" 😀 😀 takisto obrusky klasika biele..a aj tanieriky na tortu ziadne cackanice nebudu..

vejinka
22. aug 2009

no a idem ja maly reve ...vedla v izbe a je pri nom muz ale cicku mu asi neda..a ak da tak neurobi to najlepsie na svete lebo mu pohryzie a vysklbe vsetky chlpy co tam ma 😀 😀

annie13
22. aug 2009

vyhrala som ho za 120, uz som nevedela prestat, nevie este o tom, a to ideme na dovolenku, chvalabohu je vyplatena inak by ma asi zadrhol
auticko zabalim a rozbalia ho spolu takze bude prekvapko pre obchod, joj neviem sa dockat
svokra bude mat reci kolo toho to viem stopro, rozmyslam ze povie manzelovi ze prispeli nasi velkou castou aby svokra nemala do neho ze tvoja manzelka by mala trosku setrit
ja taniere tiez nie nieco extra, klasicke ktore pouzivame, na garnizlu dam ten napis + balony a tot asi vse, torta bude ta kupena + svokra pecie a na nej bude jedla oblatka s Brankom pridam do albumu fotky z ateliera potom kuknite uz ich mame
jedlo: slepacia polievocka, zemiakovy salat, rezne, fasirka, mne ryba lebo teraz maso nehrozi
Veji MALINKOU prosim nech je to baba 😉

annie13
22. aug 2009

toto mame este na jesen ale vsetko cez aukciu takze skoro vsetko za polovicu dokonca menej 😉

annie13
22. aug 2009
silwietta
22. aug 2009

ahojte babule, sa mi tu po dlhsej dobe podarilo dostat... maly zacina chodit, spravi par krokov, zatial najviac 9 ale kazdy den sa zlepsuje... uz aj zubok prvy mu zacina presvitat a zacal si aj sam tapkat pri pesnicke 🙂

zajtra ideme s nasimi do Bardejova, tak sa asi zase nebudem moct ozvat ale potom uz som znova vasa ... cmuk

vejinka
22. aug 2009

annie krasne atelierove fotecky no maly je uz ale veliky...jasne jasnee nech je to babulka 😉

claudinka
22. aug 2009

lebo aj ja davam vsetko od oka a vacsinou na olivovy olej zabudnem, preto sa pytam 😀 😀 a my spapame povacsine celu misku na obed - to je tusim 250 ml a davam to tak na tretiny - maso, zeleninu aj prilohu

luciankasebastianko
22. aug 2009

ahojte annička vitaj včera som ťa spomínala , že si sa dlho neukázala pekné fotočky z atelieru 😉

terezicka
22. aug 2009

Ahojte krásny večer prajem, Lucku som už uložila dúfam že bude dobre spinkať a bude kľudná noc. Cez deň bola celkom ok, aj keď ten spánok sa nám zas pokazil lebo doobedu spala len 40 minút a potom bola dosť umrnčaná, vôbec nič ju nezaujímalo, nevedela sa poriadne najesť...Ale teraz keď som od nej odchádzala tak už mala skoro zavreté očká tak dúfam že pekne sama zaspí 😕

rony253
22. aug 2009

ahojte, Sara uz hajuska, ja idem pocitat ci sa tu nieco dialo a sadnem si asi k telke nic sa mi nechce 😉

rony253
22. aug 2009

jeeeeeeeeeej anicka, uz som na teba myslela, ako sa mate, ja pevne verim, ze to male babenko v brusku je dievcatko po ktorom tak tuzis. drzime palce. krasne vecicky si pokupila, my oslavujeme az koncom septembra tak mam este kopec casu, daco popozeram na slov a potom ked sa vratime tak tu u nas.
idem si urobit bezkofeinovu kavcu a dam si kolacik.

vejinka
22. aug 2009

dnes porodila moja najoblubenejsia sesterka a maly mal okolo 3,700g ale dlzku neviem ani nic len viemze bola na cisarovi lebo jej odtiekla plodova voda 21.8. o pol dvanastej v noci a nechali ju cakat az do poobedia dneska..vobec sa vraj neotvarala a museli konat..ale podla mna zbytocne natahovali cas ..mali hned ved sa im mohlo nieco stat..juj taka som nasrata na tych doktorov ze cakali a cakali je zazrak ze to obaja prezili..teda hlavne alexander.. 😉 ale uz sa neviem dockat fotky mala mi poslal mms ale asi spi...co chapem asi je aj cela ubolena..ved ja som dva dni ani nechodila 😔