Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
22. aug 2009

joj ale volako sa mi xce spat...unava na mna prisla..

vejinka
22. aug 2009

no tak som s nou teraz volala a maleho jej este vobec neukazali...ja by som to tam pobila 😠

johnie
22. aug 2009

ahojte, akoze nasrana som fuuu
tak muz mi povie ze mam upiect kolac, zeby si dal... on sa roztiahol na posteli mlady pan, a ja som aj malu okupala aj dala spat a ze idem konecne robit ten trapny kolac... ked bol hotovy idem na neho kuknut a on si SPI... 😠 to akoze som nepochopila toto
mam chut mu taku jednu pri uchu s pokrikvakmi cengnut, ze "milacik, kolacik mas hotovy"

vejinka
22. aug 2009

ved mne hned ako som sa prebrala z narkozy doniesli a prilozili..ale nebol hladny a ja som tam nemala ani kvapku mlieka.. no ale co je toto za system...esteze som nerodila v NZ 🙄

johnie
22. aug 2009

veji gratulujeme k malemu alexandrovi 😵 mne tiez malu neukazali, ja som si ju isla sama pozriet 😉

vejinka
22. aug 2009

johnie urooob toooo a ja by som mu do toho kolaca nufak namocila...alebo dala tesne pre neho a podisla k nemu a do uska...haloooooooooooooooooo mas ten kolac co si xceeeeeeeeel 😀

johnie
22. aug 2009

pokryvka je asi s "Y"... tak sory 😝

vejinka
22. aug 2009

no mne keby neukazali asi by som ich tam vsetkych poslala do certa...no ale zasa ja som bola nieco ako VIP lebo dole v bufete som predtym robila..cize ma vsetci poznali a dostala som najlepsiu izbu.. 😅

claudinka
22. aug 2009

johnie 😀 😀 😀

vejus mojej znamej odtiekla voda a porodila tusim az o tyzden, aj to o dost predcasne a obaja su zivi-zdravi, tento mesiac mali rocik 😉

vejinka
22. aug 2009

claudi fiiiha niekde som citala ze do 12-24 hodin musi ist dieta von po odteceny plodovej vody ze hrozi infekcia zadusenie a co ja viem co este 😕

johnie
22. aug 2009

serem ja na neho...
dala som si este zemiaciky piect, take len na masle posolene... tak sa na ne tesim
😀
veji mne ju akoze ukazali este na sale,, ale neprikladali sme, no a potom ma previezli na izbu, ja som chvilu spala a potom ako som sa postavila hned som isla za nou, a potom mi ju priniesli a odvtedy je furt so mnou 😀

vejinka
22. aug 2009

boze odteceniiiiiii 😠

johnie
22. aug 2009

😀 same potom... 😀

vejinka
22. aug 2009

johnie ale ty si nemala cisara ze? lebo po cisarovi tazko pojde zena si pozriet dietko ked nemoze vstat az na druhy den som ja mala dovolene vstat z postele

vejinka
22. aug 2009

johnie ani som si nevsumla...ze to slovo je casto spominane 😀

johnie
22. aug 2009

veji, nie nemala som veru...
ale ta co so mnou bola na izbe mala cisarak a asi takych 4-5 hodin po prebrani uz lietala hore dole... tiez som z nej bola mierne mimo...ale ona ako nic... 😕

johnie
22. aug 2009

inak muz mi kupil na meniny mini suknu...!?! nikdy som mini nenosila 😀

vejinka
22. aug 2009

mozno xce konecne vidiet tvoje nozky... 😀

vejinka
22. aug 2009

aj ja xcem mini suknu... 😅

vejinka
22. aug 2009

mozno ta co bola s tebou na izbe pozila nejake povzbudzujuce prostriedky lebo ja som bola tri dni ako mrtvola 😅

vejinka
22. aug 2009

a farbu aku?? jooooj ja som videla ten klip lambada a veru taka sukienka by sa mi pacila...a keby som pred muzom zavrtela zadkom tak mi po nom plesne a este tyzden sa bude hybat 😀

johnie
22. aug 2009

hmm...alebo mu dobre hukoce 😀
poslem ti ju? inak je pekna z newyorkeru... cierna, aj som ju mala par krat na sebe uz ale ja sa v tom necitim dobre...
veji 21:00 ides spat??

johnie
22. aug 2009

veji veru ta co potom bola so mnou na izbe bola pochybna... zdvihla ruky a tam taky nehorazni bobry dvaja... normalne sa aj doktor zlakol ked prisiel za mnou... 😀

vejinka
22. aug 2009

ked prisiel za tebou sa zlakol jej chlpov medzi pazuchami? to znie dobre...a mala bobra aj dole?? ja som napriklad odmietla holenie lebo ked som videla tu ziletku v rukach sestry tak mi prislo zle... 😅

a hej je uz po deviatej ale asi som sa zalepila o stolicku...boze kade chodim tade mam prestrete uteraky..pre pripad nehody 😔

johnie
22. aug 2009

😀 😀 veru zlakol... dole bola uz oholena, chvalabohu.... 😲
take silne mas...?

vejinka
22. aug 2009

johnie tak ma napadlo ze bobrov musela mat az po lakte ked sa jej zlakol doktor co uz videl kadeco 😀

vejinka
22. aug 2009

johnie nooo prve po takmer dvoch rokoch...aj sa bojim sadnut aked uz sedim asi posedim az do rana...potom pojdem rovno do sprchy a tak 😅

johnie
22. aug 2009

veji on tak presiel popri nej kukol a nic a potom tak strhol hlavu ze ty kokos... kukol na mna ze co som to chcel??? 😀

vejinka
22. aug 2009

johnie hehehhe zlaty doktor 😀 😀 😀

vejinka
22. aug 2009

no idem uz spat ..muzik mi tu stoji za hlavou.. 😀