Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
28. aug 2009

No Lucka a ja sa tiež pripájame ku gratuláciám Martinkovi a Zairinke 😵
A tiež aj Hanke k zajtrajšej veľkej udalosti, nech vám všetko vyjde podľa vašich predstáv 😵

katkaaalex
28. aug 2009

Ahojte baby, ako sa hrate so svojimi detickami? Alex je strasny neposed, nic ho nezaujima, dnes sme citali knizku, vynimocne posedel inak ho nic nebavi. Skusali sme vselico, hracky, tapi tapi, papa... a on staaaale nic.

euffra
28. aug 2009

Ahojte, prajeme vsetko najlepsie vsetkym oslavencom!!!!
je to neskutocne, nase pokladiky uz maju rok, a ja mam pocit, akobyto bolo vcera, co sme prisli z porodnice, co sme riesili prvotne trampoty s kojenim, s kolikami, a ti nasi huncuti uz behaju, maju zubky a prvy rocik 🙂 🙂

buksy
28. aug 2009

ahojte , veru uz to ani pravda nieje ake tie nase deturence boli malinke...
aj my sa pripajame ku gratulaciam vsetkym oslavencom... a malym marodikom skore uzdravenie...

baby nemate nejaky tym na zaujimavy penzion na silvestra..? niekde kde by boli na okoli aj nejake lyziarske strediska... dakujem

buksy
28. aug 2009

boze teraz citam ze tym.... dobre mi ide 😀
chcela som napisat TIP...

eweny
28. aug 2009

Martinkovi aj my gratulujeme k 1. rocku 🙂

martinna78
28. aug 2009

pre nasich malych oslavencov jedna mila pesnicka, aj pre vsetkych choruckych,aby sa rychlo vyzdraveli

https://www.youtube.com/watch?v=CWZxcAeSoVI

nas Maximkovi sa velmi paci 🙂

luciankasebastianko
28. aug 2009

ahojte babenky Martinkovi a Zairinke všetko najlepšie k 1 .rôčiku 😀 😉 🙂
maly zaspal ale zachvílku a zobudí na cicu a potom bude asi vymyšlať do 22:00 😔

winona24
autor
28. aug 2009

ahojte babulky....tak teplota je už snáď tatá....paralen som jej dala na obed...zase sa nám to vyštveralo na 38 ...a odvtedy nič.....klop klop...už hajá....láska moja

martinka jeeej....pekná pesnička...kujemeee 😉

luciankasebastianko
28. aug 2009

baby aha čo som práve čítala kamilka sa bála či je tehu a aha martinko má rok 😀 škoda že som nemala net 😔 mohla som to prežívať s vami od začiatku
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

vejinka
28. aug 2009

ahojte maly prave zaspal ale neverim ze pospi dlho kedze pod oknom su nejaki poliaci...vrrr cez ulicu vyvadzaju a prave volaco sklenene rozbili...slak ma trafi ak mi ho zobudia 😠

vejinka
28. aug 2009

luci..veru vidime 😀

vejinka
28. aug 2009

idem sa kuknut kde som azcala pisat ja 😉

winona24
autor
28. aug 2009

luci ja som sa tiež dosť neskoro pridala...... 😉

vejinka
28. aug 2009

heh no ja som chodila spavat o siedmej vecer..peknee ale kvalitne zle mi byvalo

winona24
autor
28. aug 2009

winona24 • 1d • 1. sep 2008 o 21:13

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tak toto je moj prvý príspevok do témy...no ja som na začiatku septembra začala písať.....ufff.... to sú neskutočné kvantá strán čo ste vtedy za deň zapísali..... 😀 😀 😀 😀 😀 teraz horkoťažko dve

misik
28. aug 2009

dobry vecer
no to je sranda citat si tie rok stare prispevky a hlavne to mnozstvo popisanych stran za 1 den 😀

vejinka
28. aug 2009

no staci citania ...az ma hlava bnoli..no pekne spomienky fakt 😉

misik
28. aug 2009

veji vsak si to mozno coskoro zopakujes 😉

miriam24
28. aug 2009

Ahojte ... VSETKYM ROCIKOVYM OSLAVENCOM PRAJEME VSETKO NAJ NAJ NAJ 🙂 🙂 🙂

tiez som si citala tie stare prispevky .. ja som sa pridala tiez tak neskor .7.7.08 .. Claudi sa v ten den dozvedela ze bude mat chlapca 😅.. a ja som Martinka volala ze mimi 😅 lebo som nevedela ci cakam chlapceka alebo dievcatko 😵 .. straaasne rychlo to leti .. len skoda ze niektore baby uz na toto nemaju cas ... ja sem sice nechodim nejak extra casto ale dobre padne si obcas `pokecat` 😉

luciankasebastianko
28. aug 2009

win ale ešte si to stihla ako tehulka 😀

evicka1
28. aug 2009

ahoj kocky dlho sme tu neboli tak
VSETKYM OSLAVENCOM PREJEME VELA ZDRAVICKA. JEDNICKA V ZIVOTE JE LEN JEDNA TAK NECH TO IDE TAKTO KRASNE DALEJ
Ako sa mate zenusky? my bojujeme s vecernym spanim.vstavame aj tri nast krat.vcera mame rekord 17.hurza des.tak som sa nastvala a sla do lekarne kupila homeopatika a od zajtra zaciname

natasa8
28. aug 2009

ahojte... 🙂

lucianka... jeeeeeej, tiez som nasla svoj prvy prispevok na str. 8. 😀

luciankasebastianko
28. aug 2009

no fakt je to užastné ako to ušlo ja som zistila že som tehul 16. januára, 2 -ho som si robila test lebo som bola chorá a a brala som ATB a bol neg. a keď neprišla mrcha 2 týždne tak som išla na gyndu nech mi dá neakú vyvolávačku ,bolelo ma brucho prsia a mrcha nie a nie sa spustiť a dobre že sa nespustila 😀

janac1974
28. aug 2009

ahojteee kocky...
ja som tu dlhooo nebola...asi som ani nechybala...ale zdravotne problemy,stahovanie,
vycerpanost robia svoje 😒
chcela by som v prvom rade zablahozelat vsetkym prvorocikovym oslavencom 🙂
a vsetkym choruckym skore uzdravenie...

luciankasebastianko
28. aug 2009

a to ponocovanie tak ja som si tiež o 4 čítala knihu čo som nemohla spať 😕

janac1974
28. aug 2009

waw luci tak ja som tiez robila test 16.jan.mne tiez test neukazal pozitiv...
a 1.feb.uz bilo srdiecko na ultrazvuku

lucindela
28. aug 2009

ahojte...
všetko naj prajeme oslávencom.... 🙂
my sme teraz tiež trocha chorí,ale tak hádam to zvládneme... 🙂

momoyka
29. aug 2009

ahojte, prva?

pekny dnicek 🙂