Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
31. aug 2009

ahojte

buksy
31. aug 2009

ahojte...
win beriem inspiraciu od teba.. dnes kupim tvaroh a budem robit tie gulky zajtra a aj polievocku... troska zmenu lebo uz som nevedela co varit.. takze dik
ja som robila cez vikend toto ... http://www.katherine.sk/post/karamelove-suhajdy...
je to fakt vynikajuce

estella
31. aug 2009

ahojte...buksy dik za recept na Maximkovu oslavu to vyskusam....moze to byt fakt dobre a aj tie gylky co robila win vyskusam... 😉
a teraz uz musim zasa ist lebo Maxim demoluje byt..... 😠 😠 😠

winona24
autor
31. aug 2009

jeeeeeeej buksy super.....ináč tá polievka nenormálne chutila Natálke.....

ka3n
31. aug 2009

estella, tak nakoniec ani u nas nebude nejaka oslava, s drahym a Matuskom to oslavime v TT na jarmoku a potom ked pridu sestry, to len spraivm nejaku oblozenu misu..a tahet domov 🙂)

Cakam nas perny septembr, same hody, jarmoky a tak..a to ja miiilllluuuujeeeemm.

monnika
31. aug 2009

ahojte,tak skoro po roku sa pridavam opat. Ved odkedy sa nam narodil Tomi tak som tu nebola,az teraz ked kamoska otehotnela. Dufam,ze sa mi podari zavitat sem castejsie. Zatial vam prajem krasny den.

ka3n
31. aug 2009

babenky, ja sa dnes doma nudim, sice by som mala aj varit, ale tak svokre este nieco od vcera ostalo a pojdeme s malym do TT, u nas budu o 3t hody tak si chcem nieco elegantnejsie na seba kupit..hadam nieco najdem.

ollako
31. aug 2009

ahojte baby gratulujem oslavencom..my oslavu chystame, ale nic velke... asi budeme oslavovat na viac krat, kedy kto pride vtedy budeme oslavovat 😀
inak moj maly, cim je starsi tym horsie spava.. 😖 uz som totalne zufala a cim dalej tym viac mi praskaju nervy 😠 ..dnes v noci to bol znovu extrem..spal od osmej do pol desiatej a potom bol do druhej hore a furt ziapal...potom zaspal do pol piatej a zase ziapal asi pol hodinu..potom spal este do osmej a teraz zaspinkal o desiatej...ja neviem co mu je, ci je hladny, lebo cez den papka ako maciatko a v noci to asi dohana som z toho zmatena lebo, ked mu dam cicik tak 5 min. dudka na prazdno a ja si myslim, ze len vymysla, tak mu nedam..no a ked mu ponuknem znova tak glga ako keby tyzden nejedol 😕 ..ja som uz z toho na nervy...rano som mu skusala dat sunar, ale len okostoval a viac nechcel...ja uz neviem.. poradte mi!!! 😢 som totalne zufala ☹

vejinka
31. aug 2009

dobry den tak ja som poprala...a vesala sice bola dost kosa vonku ale zatala som zuby a vsetko slo ako po masle..a potom som musela zehlit lebo sa mi toho nakopilo az az ale uz to mam a maly este spinka...no ked vstane treba nam ist do stavebnin kupit silikon a nejaku roztahovaciu montaznu penu na kut...a dnes pride chlapik a pokuka to vecer sa kut rozbije na cucky..lebo vraj inak sa neda a zajtra nam zalozi novy a konecne aj hlboku vanicku...tesiiiiim 😀

ka3n
31. aug 2009

vejinka, tak to potom pofot, budete to tam mat krasne.

vejinka
31. aug 2009

ok pofotim... 😅

vejinka
31. aug 2009

olla vitaj v klube...dnes hovorim muzovi ze uz neviem co robit a ze kedy sa konecne uz vyspim a on nato ze vaj o dvanast rokov 😀 ze kym vychovam tie 4 deti to chvilku potrva..ja len dufam ze tie dalsie uz budu v noci pekne spat inak si to hodim...ved toto je o nervy kazdu hodinu hore...nezabera cumel nezabera ččč nic proste len cicika.. 😖

ollako
31. aug 2009

veji kde su tie casy ked sa budil kazdu hodinu..mne uz je hore v kuse aj tri hodiny..a len hulaka 🙄 som z otho na prasky a do kelu prave sa mi zobudil . to co po takejto prebdenej noci a nespi ani doobeda pomoooc 😖

momoyka
31. aug 2009

my v noci to iste, takze tiez mam hlavu v smutku, stale len na ciciku...

vejinka
31. aug 2009

a volako mi hapruje kon...vobec sa mi neda pozriet dozadu ani dopredu...vrrr..aj tak uz maly bdue vstavat tak pojdeme ta het

vejinka
31. aug 2009

olla tu pomoze len jedno kazdy vecer mu natri zubky calgelom alebo niecim proti bolesti zjavne mu idu stolicky...vraj vtedy su deti najhorsie xce to len vela trpezlivosti a sil...a hlavne ked ti maly spi doobedu alebo poobede lahni si aj ty inak nebdues schopna fungovat.. 😔

vejinka
31. aug 2009

no dobre sa mi radi ked ja robim to iste..vysedavam na konovy alebo mam sto robot a spat ani nepomyslim...ale ked je uz velmi zle tak si idem lahnut..ale to je tak dva krat do tyzdna ale zasa co bduem robit v noci..sexovat nemozeme celu noc..ja by som vydrzala ale muza by to zabilo 😀 😀 😀 😀

buksy
31. aug 2009

vyskusajte tie suhajdy... je to fakt uzasne... a aj rychlo hotove ked neratam tie dve hodky co sa vari salko... 😉
cez vikend sme mali navstevu a vsetci si to strasne moc chvalili takze aj ja to urobim na oslavu ako jeden zo zakuskov...

vejinka
31. aug 2009

tak ja prchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

kamilka12
31. aug 2009

Ahojte,

dnes doobeda sme boli na predoperačnom vyšetrení...nemusím ani písat aký bol malý...mali sme príst na 8.00 nalačno, takže už aj preto bol umrnčaný lebo bol hladný..zobrali mu do 3 skúmaviek krv, odovzdali sme cikanicu...a poslali nás na RTG hrudník, kde ho museli rengenovat hned 2x, lebo sa mi pohol, plakal pri tom a bol ten prvý sním zlý...a to som ho držala ja a Juraj, aj tak sa mykal.. 😒 Ked mu brali krv, plakal ešte pol hodinu po tom čo sme odtial vyšli...vlastne skoro stále plakal..Poobede mám volat kvoli výsledkom, dúfam, že bude všetko ok, a vo štvrtok nastúpime do nemocnice, nech to má čím skor za sebou.. 😒

natasa8
31. aug 2009

ahojte....mala zaspala, tak som sa konecne dostala ku kave a ku netu 😝

my sme mali cely vikend horucky, stale som do nej pchala cipky a sirupy, ale od vcera obeda klud a dnes je Katka vyhadzana - takze pravdepodobne 6. choroba 🙂
ale co je horsie, dr. nam predpisala v piatok atb, kedze mala mala aj zapalene hrdielko a teploty, ale Katka z nich dostala hnacku a vcera rano bola v tom co vykakala krv ☹ ☹ takze som jej tie atb prestala davat, ..... najskor som chcela utekat na pohotovost, ale potom som na nete citala ze mozy byt krvave hlieny pri hnazke z atb.... ale aj tak sa bojim, dnes robi dr. poobede tak za hned ideme ☹ ☹

natasa8
31. aug 2009

kamilka .. ☹ ☹

lisula
31. aug 2009

ahoj babenky. všetkyyyyyyym mrnousom blahozeláme. užite si ten najkrajší 1.rok vživote. a vy tiež maminy. 😀

kamilka12
31. aug 2009

lisula - díky 😉

natas - no ja by som sa tiež naplašila.. ☹ , ale uvidíte čo vám dr. povie...zrejme to bude fakt z tých ATB..

kamilka12
31. aug 2009

inak hrooozne vela detí je v našom okolí chorých..neviem čo to je 😕

ba80
31. aug 2009

ahojteeeeeeeeeeee... po sto rokoch sa hlasime na mk... 😎 😀

ba80
31. aug 2009

vsetkym dakujeme za gratulacia... dopadlo to vyborne... 😉

kamilka, drzte sa, budeme na vas mysliet...

a vsetkym rocnikom prajeme vseeeeetko naj... 🙂

perlab
31. aug 2009

ahojte babulky, tak ja to tu tiež zanedbávam, ale máme stále frmol 😀

Hani, ešte raz gratulujeme a chceme vidieť fotosky krásnej nevesty 🙂

moni, tak to vám teda držkáme všetky pästičky, nech to Maťulko zvládne, hlavne psychycky 😵

a tiež som hodila fotočky z oslavy Romikiných narodenín, bolo super, tak kuk
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu...

zatiaľ pá a tiež všetkým ročníkom všetečko najnajnajjjjjjjjj 🙂

najradšej by som urobila parta pre všetky detičky u nás domaaaaaaa 😀 😀 😀
mocmoc rada by som vás znova všetkých videla a hlavne tých drobcov našich 😵 😵 😵

lucindela
31. aug 2009

ahojte baby...
ako sa máte? robím veci do práce,tak som vás prišla pozrieť... 🙂 malá je ešte stále chorá... ☹
všetkým oslávencom gratulujeme...aj nám sa to pomaly kráti.... 🙂 my sa chystáme urobiť tiež nejakú mini oslavu....aj rodičia sa chystajú prísť,tak uvidíme,ako to všetko nakoniec dopadne...

vejinka
31. aug 2009

luci ty kokso ved zachvilku rodis..paaanecku to ale ubehlooo 😨