Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
5. sep 2009

momo my sme mali zo zubkov tri dni vyse 40ky teplotky 😒

momoyka
5. sep 2009

claudi, a bola si s tym u dr?

estella
5. sep 2009

ahojte...my sme mali vo strtok poslednu poradnu..teda az tak poslednu nie lebo este jedna vraj bude v 15mesiacoch....maly ma 10,5kg a 76cm....

dnes ide mat oslavu 1rocka...ma sice az v utorok narodeniny ale dnes nam oslava viac vyhovuje...vcera som mu upiekla tortu a dnes este chystam nejake obcerstvenie....

manzel s nim isiel von aby som mohla vsetko pripravit a ja v ramci prestavky sedim pri internete...ale idem makat dalej aby som to stihla...

claudi to vazne az take vysoke teploty mal....chudatko to muselo byt strasneeee ☹ ☹ ☹ ☹

luciankasebastianko
5. sep 2009

😀 ahojte príprava na oslavu zvládnutá ešte zajtra výzdoba 🙂 som hotová ale šťastná

claudinka
5. sep 2009

momo boli sme na pohotovosti a doktorka povedala, ze to ma zo zubkov, vtedy mu islo sest naraz.. a odvtedy mu aj tak vysiel iba jeden, aj to tento tyzden a nie este furt cely 😒

luciankasebastianko
5. sep 2009

name tu navštevu budu spať tu tak sa idem venuvať 😉 zajtra dám vedieť čo ako sme oslávili 😀
veji tuším tiež makala ako ja cely den 😉

vejinka
5. sep 2009

veru makala hlavne co sa toriet tyka...vysledok posudte same...ked da muz fotku na net hodim ju na fb 😉 zazracne sa netrhala nelepila ale kedze svokra nema tacky tak musela na tanier a tym padom sa zdeformovala..skoda no 😢

vejinka
5. sep 2009

no amly konecne buva a idem hodit tu fotku

vejinka
5. sep 2009
jurocko
5. sep 2009

jeeeej baby tak vy mate oslavy zajtra ako vam fajne...nas to caka o tyžden v nedelu mali sme v sobotu ale svokra ide prec tak museli sme prelozit na nedelu

ojoooj ako sa tesim strasne,vyzdoba...balony torticka

vejinka a co ste malemu kupili?

vejinka
5. sep 2009

jurocko ahooj taky stolcek s klavirom 😉

vejinka
5. sep 2009

a dali sme mu spravit fotoknihu

jurocko
5. sep 2009

aky stolcek s klavirom?

ka3n
5. sep 2009

jurocko, ja som este vcera v ba kupila tanieriky a servitky k narodkam, take detske s balonikmi a tak..a este chcem balony, u nas maju ajtake s jednotkou, ale tie su dost drahe, tak asi kupim obycajne.
V pondelok idem do BA pozriet kolegine, tak este vyskocim asi do mesta..

jurocko
5. sep 2009

tak ja to musim mojko kupit cez tyžden..chcem balony,servitky ael taniere nie
my sme to prelozili na nedelu bo svokra nemohla na sobotu ☹

vejinka
5. sep 2009

no ja prcham spat...dobru kocky a dakujem za povzbudzujuce slova k mojej prvotine 😉

ka3n
5. sep 2009

prcham aj ja..dobrúúú

jurocko
5. sep 2009

bru noc kocky 😔

lucindela
5. sep 2009

ahojte....
tak vy vo veľkom oslavujete.... 🙂 aj my asi budeme o týždeň...pokiaľ rodičia v pohode priletia.... 🙂 aj ja budem musieť cez týždeň ísť dokúpiť nejaké veci,ak budem ešte schopná....ak nie,pôjde manžel... 🙂

claudinka
5. sep 2009

my oslavujeme o tyzden 🙂 ale bohuzial to bude vsetko uplne ine, ako to chcem ja.. ☹ ale sak nevadi, ked bude maly vacsi, tak to bude presne podla mojho gusta, teraz ani nemam kde oslavu, aku chcem spravit ja, nemam na nu priestor, peniaze ani nic podobne.. takze my budeme tak o nicom tento rok oslavovat 😒 bez balonikov a inych podla mojho muza zbytocnosti 😠

jurocko
5. sep 2009

ale tak nepis claudi...vsetko bude aj bez balonou sa da....ja som taka balonova ked uvidite na fotkach moju vyzdobu tak balonova fiesta 😀 😀 😀

ahoj lucindela 🙂

lucindela
5. sep 2009

ahojte.... 🙂
claudi veď balóny a ďalšie výzdoby...veď to nie je základ oslavy,aspoň podľa mňa....určite sú dôležitejšie veci ako toto... 🙂
my nebudeme tiež veľmi vyzdobovať....

misik
5. sep 2009

caute
claudi aj my sme mali bez balonov a bez vyzdoby tak nesmut, aj tak su drobci este mali a skor to prezivaju rodicia ako oni, im je to este jedno.

johnie
5. sep 2009

ahojte
my tiez oslavujem o tyzden, lebo bohuzel vyplata je vtedy tak sa neda nic robit
dnes ma moj muz 29 tak to spojime
claudi nic si z toho nerob my tiez tak skromne, ani darcek este nemame a asi jej kupime autosedacku, lebo ako som uz raz hovorila ja som fanusik praktickych darcekov
misik a ani vsetko naj drobcom a aj tym dnesnym a zajtrajsiiiim .
😉

martinna78
5. sep 2009

pekny vecer 😉
trosku som prisla kuknut, co noveho 🙂 Všetko naaaaaj oslavencom 🙂
Akurat som popozerala na FB nove fotecky
Estell: vydarená oslava Maximkovych narodenin, krásne fotky máte a oslávenec bol veľký fešáčisko 🙂 gratulovat budeme až v utorok 🙂
Veji- torticka sa ti vydarila a určite Erika očarí 😉
My budeme oslavovat presne na Sofinkine narodky, lebo maly ma v stredu 23-ho a Sofi v sobotu 26-ho tak party bude v sobotu, no poviem vam,stale premyslam nad tortami,lebo ja musim aj Sofinke nieco vymysliet,nielen malemu, ani darceky este nemam, financne tiez nie sme na tom najlepsie,ale snad tie najzakladnejsie veci zvladneme 🙂
Hlavne nech sa vyzdravieme, lebo maly ma uz tyzden sopliky, Sofinku som mala choru,nemohla v stredu ani do skoly, ale uz je skoro fit a v pondelok uz ide, ale chytili sme to aj my s manzelom, manzel nema vobec hlas a kasle a mna tak hnusne skriabe v hrdle že až, brrrr neznasam,ked ma boli hrdlo 😠 😠

misik
5. sep 2009

Dakujeme Johnie, my sme to tiez spojili s mojimi kedze sme v jeden den 🙂
Matka mas pravdu, hlavne nech ste zdravi

misik
5. sep 2009

Mati aku peknu fotku deticiek mas

martinna78
5. sep 2009

Dakujem misik 😉 z atelieru 😵

martinna78
5. sep 2009

a ako sa inac mavate?