Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
22. sep 2009

jeeeej rony to je super..ja to strasne obdivujem ako take male deticky dokaze rozumiet a aj rozpravat dvomi jazykmi...ja mam kamosku ktora je z NR ale zila vo Viedni a tam sa jej nardil syn a ten tiez nema problem ani zo slovencinou ani s nemcinou....mne sa hrozne pacilo ked prisli byvat sem do Nr a ona mu hovorila po slovensky a on jej odpovedal v nemcine mal vtedy asi dva roky bolo to take zlate....
inak Sara je fakt sikulka ked uz toho tolko vie vidiet ze sa jej plne venujete... 😉 😉

estella
22. sep 2009

bukst tak ta torta sa ti fakt podarila krasna bola..... 🙂 🙂 🙂 🙂

rony jaaaaj tak to ja velmi dobre poznam..mna moj manzel skoro nikdy nepocuje ked nieco potrebujem aby vybavil a potom sa vzy pochytime za to...no co dodat chalpi... 😒 😒 😒

buksy
22. sep 2009

baby dakujem... nie je to ziadny zazrak ale bola robena z lasky takze to bolo pre nas dolezite...
moj drahy ked ide do obchodu tak stale nieco zabudne aj ked to ma napisane... 😀 no co uz chlapi

natasa8
22. sep 2009

ahojte 🙂
buksy.... torticka bola nadherna 😵 😵 😵 ak to bola tvoja prva, tak si prirodzeny talent a treba v tom len pokracovat 😉

Rony... no horsie by bolo keby ojednal modru 😀 bielo-hneda je aspon univerzalna aj pre dievcatko aj pre chlapca. No a ked ma tak rada zvieratka tak sa jej ten macik bude urcite pacit 😉

Ja mojho muza radsej ani nekomentujem, my sme mali v sobotu oslavu s muzovou rodinou, a planovali sme ju na tretiu poobede. No on najskor zavolal svojich rodicov uz doobedu, co bolo este v pohode, aspon zabavali malu, ale ked mu brat o 10 - tej volal kedy maju prist, tak im oznamil ze kludne mozu medzi 12-13. 😠 Ked som to pocula skoro ma porazilo, samozrejme som vsetko nestihla pripravit 😠 😠
Jeho rodicia to este zaklincovali tym, ze ked prisli tak zazvonili na normalny zvoncek - samozrejme malu zobudili takze nespala ani pol hodky 😠 😠 Ale nakoniec vsetko dobre dopadlo, dolezite bolo ze mala to zvladla na jednotku s hviezdickou 🙂

buksy
22. sep 2009

natas dakujem .. mna to inac moc chytilo aj na nedelu nejaku urobim lebo pridu kamosky blahozelat 🙂

terezicka
23. sep 2009

Ahojte tak my si užívame tento týždeň u našich, čo som rada lebo aj Lucka tu má viac spoločnosti ako ked je len so mnou. A túto noc som mala možnosť sa dokonca aj vyspať lebo moja sestra sa hrdinsky ponúkla že s ňou bude spať. Ale o pol 4 som už bola pri Lucke aj ja lebo plakala a sestra mi povedala že už hodinu sú hore. A ráno o 6 už LUcka tu behala po hale a vykrikovala takže som sa nevyspala ani veľmi lepšie ako keby som spala s ňou. No a sestra povedala že najbližšie s ňou bdue spať až keď už Lucka bude vedieť sama spať vo svojej posteli a prespí celú noc 😅 😀
Joj a dnes som zas dostala mrchu o 1,5 týždňa skôr ako mala prísť 😅 Takže radosť...

vejinka
23. sep 2009

dobre rano..druhaaa 😀 terez aj ja mrchujem...a prisla tusim o 4 dni neskor ako mala ale je to moja druha mrcha od porodu

vejinka
23. sep 2009

no a dnes som prala...akurat mi dopralo a idem vesa vraj od zajtra uz ma prsat..teda aspom tu u nas takze posledny pekny den 😔

terezicka
23. sep 2009

Veji ja mám taký blbý cyklus že to asi ani možné nie je, najskôr mi rmcha 4 týždne mešká, potom v priebehu mesiaca dostanem 2 mrchy a teraz príde zas podstattne skôr ako mala... Budem musiť zbehnúť k dr lebo ak chcem zas otehotnieť tak s takýmto cyklom to bude asi možno aj problém...

vejinka
23. sep 2009

asi mas pravdu ..lenze pokial viem na normalizovnie cyklu potrebujes antinu a ta sa musi brat minumalne tri mesiace a az potom mozes vysadit a o dalsie 2-3 mesiace sa snazit

a ja uz mam za sebou jednu nehodu ...sakra cele nohavicky spinave a to nosim always 😠

vejinka
23. sep 2009

ale aj tak tento cyklus mam slabsi...nie o vela ale je...aspom nieco 😀

vejinka
23. sep 2009

baby ja mam chut na dalsie stretkoooo 😵

vejinka
23. sep 2009

no maly je uz hore koncim

jurocko
23. sep 2009

ahojteeeeeeeee
prisla som vas pozdravit,drobcek mi teraz zaspinkal a to spi iba jeden krat denne a vcera spal iba hodinu 😠 vrrr to dieta ma energie za nas všetkych.....ale čo narobim
aj ja som dnes dostala mrchu ☹ ☹ ☹ ☹

jeeeeeeeej vejinka dalsie stretko to by bolo super......ja sa pridam 😉 😝

vejinka
23. sep 2009

no maly sa rozhodol etse lezat tak nech lezi..no dalsie stretko by som brala aj hned zajtra keby sa dalo...ale muz mi povedal ze ak sa dam na vybavovanie tak ma obesi 😀

jurocko
23. sep 2009

no dobre niikoho tak si idem nieco porobit..ja tiez vejinka periem lebo ma prist ochladenie... 😀 paaaaaaaaaa

vejinka
23. sep 2009

no uz robi neplechu v postielke..pocujem ako bucha o stol cumel..tak ja idem majte saa

ka3n
23. sep 2009

ahojte..takze bez muzika to celkom vzladame, ale dnes nam volal ,ze od pondelka ideme s nim tak sa tesim ako male decko....

a idem akurat prehodit sedacku na moj bicykel volala kamoska, ze vecer ideme von s detmi na bicykli.

momoyka
23. sep 2009

ahojte, pekny dnicek........

tak my dnes mame rocik, chyta ma nostalgia, si tak rekapitulujem co bolo pred rokom... teraz sme prisli na porodnicu a odtiekla mi voda...

mishusha
23. sep 2009

Hanke vsetko najlepsie....!!!! 😵
aj my dnes oslavujeme, ale az vecer.... no nostalgia ma chyta uz od rana... su to zvlastne pocity, ze?

natasa8
23. sep 2009

ahojte...
gratulujem oslavencom Hanke, Laurike aj malemu Maximkovi .... 😵 😵 😵 😵

jurocko
23. sep 2009

blahozelam oslavencom hanke,laurike a maximkovi...vela zdravicka..slavka s tobiaskom

jurocko
23. sep 2009

maly mi spinka ja som si poupratovala a idem povesat pradlo doprala pracka

momoyka
23. sep 2009

aj my blahozelame vsetkym oslAVENCEKOM..... AJ S HANICKOU

NAOZAJ SU TO ZVLASTNE POCITY, SA MI ZDA TO TAK STZRTASNE DAVNO A ZAROVEN AKO VCERA...

johnie
23. sep 2009

ahojte, dnes mame plno oslavencov...
tak blahozelame aj vsetkym spomenutym aj natalke-klaudi aj petkovi-ew 😵

perlab
23. sep 2009

noooooooooooo, dnes je kopeeeeeeeeec oslávencov .... blahoželááááááááááááááááááááme 😀

ahojte 😵

a musím ešte pochváliť môjho Romíka /manžela/, tak on nakupuje lepšie ako ja .... vycvičil sa, keď som bola tehu, musela som ležať a okrem toho prvé mesiace by som v obchodoch iba blvala 😀 a jemu sa to nakupovanie normálne zapáčilo 😉

tak pá a prajem krásny slnečný prvojesenný deň 😉 🙂

johnie
23. sep 2009

moj muz odjakziva rad nakupuje... mozno este radsej ako ja 😀 len teraz neni zaco 😝
inak som pripravena s malou ideme do mesta a truba ja som si myslela ze uz je jedna hodina, vystartovali sme na bus... aaa na pol ceste otocka, ved je len 12... tak sa motkame po dvore a verim ze o hodinu bude z malej prasiatko spinave a zas nebudeme stihat 😀

claudinka
23. sep 2009

booozinu ale Vas dnes oslavuje, akurat na FB kukam, sami rocikovi 😵 😵

vejinka
23. sep 2009

gratulujeme s Erikom vsetkym detickam ktore oslavuju oslavovali a budu oslavovat teraz dakedy...kedze mam sklerozu jak hrom nepamatam si kto kedy oslavuje....takze vsetkym detickam vela zdravicka vela krokov bez odrenin a milujucich rodicov 😉

buksy
23. sep 2009

ahojte vsetkym oslavencom vsetko najlepsie... 🤐 🤐