Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
13. okt 2009

my mame v noci body pyzamo a vak..a zakryty po pas

vejinka
13. okt 2009

baby kedy idete kupovat vinaocne darceky?? my ideme buduci tyzden nexceme vsetko na poslednu chvilku a vrcholne mi vadia rady v obchodoch pred vianocami..a muz ma objednat 25 zubarke..a hned na to sa mi snivalo ako mi trhala zub...ja viem ze mi musi vytrhnut dva zuby co som mala mat uz davno vonku ale som ju prehovorila ze ma nebolia a kojim...ale teraz ma to uz nemie...aj ked furt kojim 😔 a musim mat zuby v poriadku ked xcem druhe babo 😔

evitkamalicka
13. okt 2009

veji moj je zas po mne, ja tiez spim v noci odkryta a v kratkom pyzame 😅

rony253
13. okt 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dieta mi zaspalo, idem daco uvarit, asi urobim len fliacky s kapustou, lebo musim kapustu spotrebovat.

vejinka
13. okt 2009

my sme mali granadir...a malemu veeelmi chutilo zapijal cajom ako kacica 😀

euffra
13. okt 2009

veji, kojim furt dokola cely den a celu noc, nechce papat, ale uz aspon zacala otvarat pusu a zje tak jednu dve lyzicky, takze su to take mnozstva akoby ani nejedla, ale aspon otvara usta, to je uspech

euffra
13. okt 2009

uz sa zobudila, takze moje volno skoncilo

timotej
13. okt 2009

Ahojte my sme boli dnes vonku asi okolo 11.15 iba v drogérke tuto kúsok ale skoro nás odfúklo malý bol taký naobliekaný ale potom nechcel ísť do vnútra tak plakal ako som ho dávala cez dvere. Ale ja s ním ídem von pred spaním aspon na chvílku za každého počasia aspon pred dom potom dobre spí. Aj celú noc mi prespí. My máme navarenú sviečkovú ale ja som mala chuť na cestoviny s tvarohom a lekvárom. Mnam.

evitkamalicka
13. okt 2009

rony aj ja som robila fliacky s kapustickou a vydarili sa, mnam

vejinka
13. okt 2009

ja tu spim....ale neoplati sa mi ist si lahnut ked kazdu chvilku je hore

evitkamalicka
13. okt 2009

aj mne sa chce strasne spat tak rozmyslam ze pojdem, Adamko aj tak skor ako o tretej nevstane

vejinka
13. okt 2009

no nehovorim? uz j ehore tak sa majteeeeeeeeeee

vejinka
13. okt 2009

no nieje hore a ja som uz mohla davno spat ale volaco som hladala na nete.. 😔

vejinka
13. okt 2009

a prave sa budi...uz je na opacnej strane postielky

rony253
13. okt 2009

no moja bambula este spinka, urobila som nakoniec zemiakove placky muz jedol s mäskom od vcera ja ciste, lebo idem robit dusenu zltu tekvicu, ked som videla co mi po ocisteni tekvice zostalo tak som sa 😀 ide ju este postruhat a budem dusit. aj zemiacky som uvarila, keby nahodou Sara chcela bude papat s masielkom a na tekvicku musi pockat, ale hipp uz spapala predtym nez isla spinkat. uz taha vyse hodiny

buksy
13. okt 2009

tak mne pred chvilou dieta zaspalo... idem si aj ja lahnut lebo ta nadcha ma uplne nici....
som stihla pozehlit aspon malej veci a potom pozehlim ostatane... sme boli bez prudu tak som nemohla pokracovat a teraz sa mi uz nechce idem si trosku oddychnut...

buksy
13. okt 2009

ludia tak ja som si uz aj zdriemla a teraz pokracujem v zehhleni a dietko este stale spi...

rony253
13. okt 2009

tak moju tekvicu som ani nedovarila, lebo ked sa dusila a ochutnala som ju tak bola horka a trpka, mozem to rovno vyhodit. Sara mala poobede jogurt s vyzivou a uz nedostane nic, aby mi mlieko vypila.

buksy
13. okt 2009

tak sme hore... aj to som jej musela otvorit dvere.. myslite ze to je v pohode... ked tolko spi?
ide nas tatik domov a ideme smer tesco..na nakup tak zatial pa... vecer vas kuknem

rony253
13. okt 2009

buksy asi je to normalne ked ide az tak neskoro spinkat, vsak to bol jej prvy spanok cez den nie? moja spala za cely den hodinu a pol. a vstali sme asi okolo pol deviatej.

rony253
13. okt 2009

Zenyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kde ste?????????????????, prosim pridte tu niekto, lebo budem nutena ist zehlit 😀 a nechce sa miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠

vejinka
13. okt 2009

som tuuuuuuuuu 😀

vejinka
13. okt 2009

a teraz tu zasa nikoho...

jurocko
13. okt 2009

ahojteeeeeee
ja tu nijako nemam cas...tatika mame doma...superrrrrrrrrrrrr 🙂 dnes sme premiestnovali do druhej a večšej izby sme dali Karinke a a Tobiaskovi izbu a my sme v tej byvalej karinkinej izbicke ved akurat nam tam vosla postel,komoda a prenosna postielka taaka som rada ale kopec roboty a dokoncovacky a to svokor mi pride vymalovat nasu novu spalnu az nabuduci tyzden lebo je na rybacke 😒 kopec hraciek tak uz sa patrilo vymenit za večšiu izbu ale nic neplanujem velmi prerabat ani kupovat nabytok lebo sa budeme stahovat do domu tak tam uz im zariadim nabytok a všetko čo patri k tomu
inak sme zdravi..ja som nachladena neviete mi poradit co je dobre na prechladnutie z homeopatik...dakujem za rady

štvrtok este oslavujeme oneskorene Tobiaskove narodeninky lebo pride krsna,ona bola v Anglicku tak az teraz tak sa velmi tesimeeeeeeeeee
😀 😀 😀 😀
tak vam prajem krasny večer a idem upratovat a povesat pradlo paaaaaaaaaaaaa

rony253
13. okt 2009

pocujete Sara je tak sa mi zda, ze trosku zachripnuta, a nemam tu calciovy sirup, co jej mam dat? Ked rozprava je to ok ale ked chce pistat tak nema hlas.
Jurocko ja ti neporadim lebo neviem co je z homeopatik dobre.

rony253
13. okt 2009

Idem ja zehlit, uz mi bezi zehlicka, ukazem sa az ked dozehlim. papa

rony253
13. okt 2009

to snad ani pravda nie je ja uz pol hodku zehlim a tu nikoho nikde, este mam zopar Sarinych veci a som hotova. 😀

luciankasebastianko
13. okt 2009

ahojte baby dnes ani na net nemám čas maly ešte vystrája 😠 a ked ma vidí pri PC tak je jak blázon 😅

eweny
13. okt 2009

dobry vecer dievcata 🙂 to sme dnes ale mali pocasie, ze?..

euffra, napisala som ti IP a tie co neviete a nahodou este nemate dietatko zaockovane ani rozockovane na pneumokoka, tak sa doplaca za Prevenar jednu davku 63 eur..pekne s nami vybabrali..Petka nedavno ockovali..

inak tiez rozmyslam, ze dam maleho ockovat na tie ovcie kiahne..

eweny
13. okt 2009

zajtra ma caka to skolenie v Blave, tak sa mi nechce ist 😠