Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
22. okt 2009

baby mna uplne pohltil ten film twilinght by som ho pozerala aj 24 hodin denne ...proste brutal.. 😅

luciankasebastianko
22. okt 2009

kamoilka ahoj no máme dnes zeleninkovú mixovanú včera zjedol 2 taniere 😀 a rybku- filet so zemiačkom iba upečenú a troche posipanú soluú a tymiánom 😉

luciankasebastianko
22. okt 2009

veji a kde to pozeráš ? 😕

vejinka
22. okt 2009

my mame plnenu papriku

kamilka12
22. okt 2009

čo je to za film veji?

luciankasebastianko
22. okt 2009

o upíroch ja mam doma všetky fimi o upíroch a bavila ma Bafi premožitelka upírov 😀

vejinka
22. okt 2009

no maly je hore prcham...ano je to o uporoch...ale je to taky lifht...odporuuuucam 😉

silwietta
22. okt 2009

veji aj ja chcem ten film... posli mi to...

silwietta
22. okt 2009

ja budem robit cestoviny a dam aj malemu... ak by mu nechutilo tak vytiahnem nieco z mrazaku...

janac1974
22. okt 2009

ahojte,my sme prave doobedovali...mali sme rybu pangasius na leci a zem.kasu k tomu...
malemu veeelmi chutilo 😝 zapijal cistou vodou,lebo on odmieta sladke napoje a ani prichutenu
citronom nechce..
dnes spal do 10,30 😕 ale mal nocnu,tak si to dospaval...
pekny dnik prajeme 😉

vejinka
22. okt 2009

silwi..nemam film ☹ pozeram len na youtube videa s pesnickami..ale videla som ten film no svagor ho hned vymazal.. 😔

silwietta
22. okt 2009

skoda veji...

natasa8
22. okt 2009

ahojte...
mne prave prisli topanocky liliputy, tak sa vytesujem 🙂 V utorok som objednala a dnes ich uz mam doma 😕
Prisli sice ine ako som objednala, ale aj tieto su pekne, aj Katke sa pacia, takze ich nebudem vracat....

Inak sa mame dobre, Katka ma este trosicku sopliky, ale u deti vraj nadcha trva 10 dni, takze je to v norme.
Pamatam si ako Rony pisala ze sa jej sSarka od zlosti napina ako struna, tak uz 3 dni to robi aj Katka, uz mi to zacina ist na nervy, dufam ze ju to coskoro prejde...

vcera ste pisali ako vase deti nechcu sladke, tak ani moja Katka, pribinacik, puding, kolace, - vsetko akonahle jej dam do pusy tak hned vypluje a este si to aj z jazyka zoskrabuje, aby jej tam nahodou nieco neostalo 😝
Teraz zase uplne prestala jest ovocie, uz mam problem do nej dostat aj par lyziciek vyzivky, o surovom ovoci ani nehovorim - to mi vypluva uz niekolko tyzdnov 😠
Ona zije na polievkach, jogurtoch a vecernej kasicke - vsetko osatne vypluva.

claudinka
22. okt 2009

ako Vas citam, mam tusim bezchybne dieta.. je vsetko, co mu dam a na kila, musim ho krotit 😀 😀

natasa8
22. okt 2009

claudi.. Katka uz papa tiez na kila, ale len polievky a jogurty.... ako tak jej este ide aj kasicka, ostatne nechce. Ale ja sa nestazujem - bolo aj horsie, ked nechcela vobec nic. Tie polievky su super, tam jej nakrajam aj masko - to som pred tym do nej nevedela dostat.

Viem ze raz pride cas, ked bude papat aj sladke - az jej to budem zakazovat 😀

skrecok
22. okt 2009

Ahojte baby...
Maly prave zaspinkal a tak mam chvilu cas, viem ze by som mala nieco robit ale absolutne nic sa mi nechce, ani varit, upratovat, zehlit...ach jaj.

Inak nas maly zije na bananoch, jablkach, piskotach Nestle (ine nechce), kukuricnych chrumkach a este aj Nestle jogurty a pudingy. Suseda mu dala gumene cukriky a nastastie to vyplul (neschvalujem aby sa takym malickym detom davali cukriky, maju na to este cas), kasu, pribinacik, brumik taktiez vypluva. Vymyslam nove recepty a bez uspechu, akoby mu nasa "dospelacka" strava nechutila. Co uz, taky drobcek je to a nechce normalne papat. Hlavne, ze je ciperny a velmi ho lubkam aj ked je taky maly vymyselnik 😀

claudinka
22. okt 2009

natasi to urcite 😀

konecne som dovarila..
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17504
a pridala som tam nakrajane sampiony a sunku..
a dnes som robila aj pizzove rozky 😀 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17362

buksy
22. okt 2009

ahojte baby mam na vas jednu otazocku...
petke sa na spodnej pere objavil taky zvlastny biely povlak ako keby mala peru rozmocenu od vody.. vobec netusim co to moze byt nestretli ste sa s tym? asi nejaka infekcia... dufam ze nic vazne.... dnes som sa lekarke nevedela dovolat... tak snad zajtra...

luciankasebastianko
22. okt 2009

buksy možno to je žabka 😉 pomáha tá fialová vodička -kúpiš v lekárni

vejinka
22. okt 2009

buksy ak je to ...co myslim ja tak sa jej len zlupuje kozticka na pusinke...obcas sa aj mne zlupuje ako kazda cast tela tak aj usta cize nic hrozne...ale ak je to nieco ine tak by som necakala..ktovie 😔

luciankasebastianko
22. okt 2009

baby čo kúpite deckám na vianoce ja asi trampolínu 😀 nech sa jaší

buksy
22. okt 2009

luci ... hej asi zabka... teraz mi to aj svagrina akurat vravela... tak kupim zajtra tu vodicku... a vymenime vsetky cumle...dakujem baby..

buksy
22. okt 2009

luci a mas nejaky link na trampolinu..? my sme este nic nevymysleli...

rony253
22. okt 2009

Ahojte, mala spinka, este pokaslieva, tak rano startujeme k doktorovi, aj za usko sa dnes chytala, ale ten Nureflex, som mala dat len 3 dni, hadam ju v noci nebude boliet, lebo ma trafi. Pojdem ju dat zajtra skontrolovat, lebo toto s tym kaslo neexistuje. A ked spi tak pocujem ako dycha, ako keby si nevedela skaslat, ma to tam take zadubene. dufam, ze stema pochopili ako to myslim.
Zajtravarim sosovicovy privarok,sice som taky privarok este nikdy nevarila ale skusim, hadam to bude aj Sara papat, alebo jej urobim trosku polievky sosovicovej aj so zeleninkou. Nemate nejaky recept? A vela toho nemoze zjest ze ? bude nafuknuta? skusali ste uz?
Ja trampolinu urcite nekupim, nech si nerozbije papulku moje zlato 😀
Dnes uz pochodila trosku viac aj sama, ale len ku mne a znova prst. 🙂

rony253
22. okt 2009

inak sme dnes 3 x uspesne kakali do zachodu, ja asi ani novy nocnik nebudem kupovat, lebo na tom co mam sediet nechce, ale na zachode sa jej paci. 😀

luciankasebastianko
22. okt 2009

rony gratulujem ku kakaniu 😀 a ja robím klasickú šošovicovú zo sásmažkou (zelenina -mrkva petržlen zemiak) a neviem ešte ho nenadúvalo ,len jej daj kolko jej chutí 😉
buksy pozerala som v Qelle 😉 a chcela by som aj tú ochranú sieť nech sa nedoláme 😀

ka3n
22. okt 2009

claudinka, tak to sme asi rovnake, aj Matusko zle vsetko co m udam a na kila, este nikdy mi nic neodmietol....

jurocko
22. okt 2009

ahojte
ano rony ja uz som davala šosovicu a velmi mu chutilo srdiecku mojemu
mi sme tiez kupili trampolinu tak to bude radostiii 😀 😀
ja zajtra robim to co claudika,vyskusam a fazulovu polievku aj pre Tobiaska

bavili ste sa co detom chuti nasemu nerobi nic problem,nic nevypluva...jogurty,polievky,kase,hrozno,ovocie chlieb,rohliky...všetko som rada nech tak ide dalej...a sladkosti ked mu dam trochu ochutnat ked ja jem tak on nenamieta aj to by jedol ale na to ma cas ved sladkosti sa v zivote este naje vela

luciankasebastianko
22. okt 2009

jurocko aku ste kúpili trampolínu a kde ?

rony253
22. okt 2009

no tak tu nebola nejaka vazna debata 😀
dakujem za recept, zajtra sa ide varit sosovicka. 🙂 a dnes som kupila aj to pohanku tak to urobim pozajtra k niecomu na stave to som este v zicote nevarila, vari sa to ako ryza neviete?