Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
28. okt 2009

ew uprimnu sustrast

rony uha ja by som sa velmi bala...drzim palce aby to nebolo nic vazne...masiruj si to a hadam to prejde

jurocko
28. okt 2009

eweny zabudla som ze uprimnu sustrast 😔
ahoj veji co robis?

jurocko
28. okt 2009

mne este stale spi čo tomu nechapem uz ani do mesta nepojdem lebo uz nestiham,dat malemu jest a ptoom utekat karin obliect do skolky a ucesat ju ale uz sa tesim

estella
28. okt 2009

ahojte ja som parev dovarila lebo rano som nestihala vstali sme eln o deviatej a aj to preto ze kamoska volala tak sme sa zobudili na telefon a potom o desietej sme boli v materskom centre aj s kamoskou a jej malou...Maximovi sa tam strasne paci a chvalabohu to mame skoro pod nosom takze aj na vzduchu sme a aj sa tam pekne pohra...a teraz spi dufam ze este bude chvilu nech mam aj relax po tom vareni...

aj ja kojim stale ale uz to obmedzujme..rano mu dam ale ked ide spat poobede tak uz nie a potom vecer pred spanim a v noci sa mi raz zobudi tak vtedy este kojim....a este budem aspon celu zimnu a potom uz dost.. 🙂

jurocko
28. okt 2009

ahoj estell
ako ti dobre ze mate materske centrum u nas sa to vybavovalo ale aj tak nic z toho no smola ☹ 😅
a co si dobre varila aj moj tobiasko spinka co dnes by tak dlho nemusel lebo nic nebudem stihat

estella
28. okt 2009

je to super vec take materske centrum fakt je to na nezaplatenie... 😉

varila som fasirku a pcene zemiaky a k tomu som este urobila uhorkovy salat..a zeleninovu polievku....este som chcela upiect aj nejaky kolac ale nechce sa mi uz...aj tak Maxim kazdu chviu vstane a tak sa uz do toho nejdem pustat...

jurocko
28. okt 2009

mnaaaaam tak to je fajneeeeeeeeeeeeee.....
no nic idem sa chystat a namalovat sa a prichystat si veci na oblecenie lebo o necelu hodinu odchadzam..tak cauteeeeee večer sa stavim pa lubi

vejinka
28. okt 2009

ja sedim a pozeram recepty..zajtra urobime tuto polievku a su tam mnohe fajnotky aj s postupom kuk:
http://www.bakulca.cz/ ta polievka je uplne dole

vejinka
28. okt 2009

estel..ak mas doma tvaroch skus toto: http://www.mimibazar.cz/recept.php?strana=2&id=...

estella
28. okt 2009

ahoj jurocko paaaaaaaaa

veji mnaaam tak tvaroh nemam ale zajtra to urobim pojdem dnes kupit lebo to vyzera byt super recept a je to aj lahke take akurat pre mna.... 😅 ..idem si to hned aj napista do mudreho zosita kde mam recepty.... 😉

vejinka
28. okt 2009

jurocko pekny den 😉

vejinka
28. okt 2009

ja si to vytlacim nexce sa mi to pisat.. 😅 ale az ked maly vstane lebo by som ho zobudila..tym strojom 😀

vejinka
28. okt 2009

ale vyzera fakt dobre...zajtra ho spravim ak sa mi bude chciet a bude casu aspom prekvapkam svokru lebo ona ide od rana po doktoroch behat

estella
28. okt 2009

a ako to dopadlo veji so svokrou uz ste zasa kamosky? 😕

vejinka
28. okt 2009

dieta je hore..prchaaam

vejinka
28. okt 2009

ale hej...to ja cez mrchu mrchujem aj vsetko okolo... 😀

estella
28. okt 2009

ew az teraz som si to precitala ze ti zomrela stara mama tak uprimnu sustrast... ☹ ☹ ...ja som sa s tym este stale nezmierila ze mne zomrela moja aj ked to uz budu teraz v decembri 2roky a Maxim prisiel ako taka nahrada...ona zomrela 7.12 a mne to vychadza ze som otehotnela nejakeho 18.12..

estella
28. okt 2009

veji tak ked zasa budes mat tak napis na dvere nevstupovat len na vlastne riziko.... 😀 😀 😀 😀

estella
28. okt 2009

aj Maxim je uz hore som pocula ako bucha na dvere v spalni tak som mu isla otvorit a on tam stal vyskereny asi sa dobre vyspal....a teraz sa hra z little people su to jeho najoblubenejsie hracky....nechapem kolko casu pri tom dokaze stravit...

janac1974
28. okt 2009

ahojte...co to citam...rony mas teraz asi dost hekticke obdobie,malinka chorucka ä este aj ta hrcka...
prajem vam skore uzdravenie...a co sa tyka toho ockovania,maly mi zle znasal to druhe preockovanie
mal vysoke horucky dva dni a potom sa mu urobili na hrudnicku a tvaricke aj na jazyku petechie/drobne podkozne krvacanie/zrejme mu tie vakciny oslabili cievne steny a tie praskali...ona ani nepripustala ze je to z ockovania,poslala nas na hematologiu,normalne som uz myslela na najhorsie...ale krvny obraz bol ok...
a tam my potvrdili,ze je to z ockovania...teraz je uz opatrnejsia...boji sa tak este nemame ani to tretie
preockovanie za sebou...

eweny...uprimnu sustrast ☹

estella
28. okt 2009

janac fuuuha tak to by som sa aj ja fakt bala...ja sa bojim aj teraz tohoto co bude na 15nesiacov lebo vraj je velmi agresivne..a pocula som uz aj o pripadoch ze dieta ostalo po tomto ockovani autisticke....juuuj asi by som sa nemala tym tolko zaoberat lebo potom sa len bojim.... 😒 😒

ka3n
28. okt 2009

ahojte..Matusko spinka a poobede by sme mali ist ked pride drahy do TT kupit konecne cizmicky..a ked sa podari tak na veceru do mojho oblubeneho mc.donaldu.

Eweny, uprimnu sustrast prajeme..

rony253
28. okt 2009

jurocko, ty ma vies potesit, nie kazdý ma ale rovnaku gulku v prsniku, niektore zmiznu a niektore musia ist von. prepac ze ti takto pisem, nehnevam sa na teba ze to pises otvorene ale nemusim mat to iste co tvoja suseda. Neber to teraz tak, ze tu na teba utocim. Len mi take veci prosim ta nepis, ja myslim pozitivne a hadam zmizne, ja nemozem ist na operaciu, nema sa kto o malu postarat. takze nemocnica sa nekona, aspon v mojej hlave je to tak naprogramovane. ani nejde o to kto by sa o nu postaral, ale o to, ze mala je na mna strasne naviazana, kedze sme skoro stale same a neviem ako by to prezila, keby ma nevidela, hoci len jeden den, ked som hodinu prec uz ma hlada a krici mamamamama. Aj keby tu bola moja mama neviem ci by to pomohlo.

eweny
28. okt 2009

baby, dakujem este raz za priania sustrasti ☹

estella, mne tak umrel ocino v juni 2007 ☹ a v decembri som otehotnela..tiez Petko prisiel do rodiny ako nahrada zo mojho ocina..velmi nam chyba, strasne by sa tesil z maleho..je to skoda, ze Petko uz nema tak skveleho starkeho, akym bol moj ocino ☹ ☹

eweny
28. okt 2009

ka3n, ani my este nemame kupene zimne topanocky, nie je kedy ked muzik je stale v praci a ja som bez neho nemobilna..snad este nejake mat budu..

winona24
autor
28. okt 2009

ahojte babulky....... 🙂

rony253
28. okt 2009

moje dieta uspava muz, bozkava ju na krk a ta je v delíriu 😀 poobede nespala ani pol minuty, nedalo sa jej. a teraz uz totalne odpadavala a uz aj plackala. okupala som ju a ide hajusat, nemalo vyznam ju natahovat dlhsie, lebo by len plakala. ani mlieko nepila, dala som jej kvapky a caj. o pol piatej papala zeleninkovu polievku s obeda. co ta dnes pojedla normalne som nechapala, stale bola hladna, poobede zjedla, jej polovicku HIPP take cestoviny, co mala vcera ako predjedlo pre segedinom a dnes mi to hned ukazala v chladnicke a sama si chcela vyberat z flasky, toto spapala a aj zohriaty segedin priamo z hrnca, no tak som sa smiala, ked si uz odgrgla mala dost. a ani nie dve hodky na to plnu misku polievky. a je aj dobre ked teraz nepije tolko mlieka, lebo to moc zahlienuje. da si neskor v noci 🙂
Luci ani kojim v noci raz alebo niekedy este rano, kedy ako, ale to prso ma pri kojenei boli jak hruza, ale zvladam to.
Vidim, ze ste sa tu bavili o nejakych receptoch tak si to musim pozret
A mala uz spinka, mangel ju uspal, ale uz bola uplne hotovka.

winona24
autor
28. okt 2009

aj my už spíme...... 🙂

luciankasebastianko
28. okt 2009

ahojte idem idem uspať malého a prídem buchty hrúza muž ziedol ´zoslušnosti jednu 😀 mali sme ale tu paradajkovú polievočku aj maly spraskal s cestovinkou cely tanier 😝 ewen uprimnu sustrasť 😔
rony držkaj sa 🙂

terezicka
28. okt 2009

Príjemný večer prajeme, dneska odišla sestra od nás, bola tu síce len dva dni ale aj Lucke bolo hneď veselšie a mne vlastne tiež. V piatok ideme k našim, teda len ja s malou, Marek ide na chatu. A v sobotu idem zas na skúšku a potom až koncom novembra ma čaká ďalšia. Vôbec sa mi ale nechce, nemám nejako ani chuť a energiu sa učiť, ale čo spravím.
Lucka je zlatá, len dnes zas nespala teda spala 2xpo30 minút a teraz večer už bola taká kadejaká, nič ju nezaujímalo, dosť bola nervózna a mrzutá. Ale sa jej tlačia dve stoličky, hotová katastrofa...Len nejako vydržať to musíme, nič iné nám neostáva.
Dnes som piekla koláč, našla som recept na MMB, karamelovo - punčové rezy a bol fajný. Brat má o 2 týždne birmovku tak som si to chcela predtým nacvičiť aby som to potom náhodou nezvrzala. Aj karamel sa mi super podaril, som sa toho veru bála najviac že ako ho spravím, ale vyšiel na 1x a ani hrniec som nepripálila 😀
Inak nové asi nič, mrcha mi mešká 1 týždeň ale zatiaľ som netestovala, lebo to u mňa nie je nič nové...ešte počkám možno týždeň a ak tak potom testnem...