Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
2. nov 2009

llumka - to mi je lúto, čo sa ti stalo...určite si stále v šoku...Raz som to videla, ako susede dohrýzol rotvajler (neviem ako sa to píše) malého ratlíka..a stačilo mi 😔 Dúfam, že mu veterinár pomože..a že ten druhý psisko bol zaočkovaný 😠

kamilka12
2. nov 2009

Baby, som sa vás chcela ešte spýtať, už ste boli (tie čo nekojíte) od porodu na sono prsníkov? Ja ešte nie, aj ked u svojho dr. som už bola odvtedy 2x, ale vraj mám íst až v januári 2010, lebo až vtedy budú 2 roky, čo som bola naposledy..Ale nemalo by sa po porode íst? A to nehovorím o tom, že užívam antikoncepciu a babka mala rakovinu prsníkov.. 😔 Toto všetko dr vie a aj tak mám íst až v januári vraj. Naposledy som bola tesne pred tým ako som otehotnela..

evitkamalicka
2. nov 2009

kamilka ja som nebola

luciankasebastianko
2. nov 2009

kamilka ja som ešte nebola 😕 ešte ma dr. neposlala ale ešte kojim možno potom

luciankasebastianko
2. nov 2009

ilumka 😔 dúfam že bude o.k.

mishusha
2. nov 2009

llumka ☹ neboj, a akeho velkeho psika mate? mne sa psiska zvyknu riadne dosekat a doteraz vzdy prezili...tak neboj, ak netieklo vela krvi, dostane sa z toho... 🙂

kamil, ja som bola, aj ked sa mi dlho nepodarilo kojit, ale tiez beriem HAK a navyse ma lavy prsnik dost bolel...tak som povedala dr, a ta ma vysetrila, ze tam nic zdurene ani ziadna hrcka nie je, ale preventivne ma poslala na sono... az od 30rokov je pravidelna kontrola hradena poistovnou...ale ved uz nemam daleko 😀 no ja si myslim, ze ked ste mali v rodine a dr o tom vie, tak uz si tam davno mala byt... normalne si to vydup!

llumka
2. nov 2009

psik je uz ok,dali jej 3 injekcie a atb
prepacte ze to sem nepatri ale dakujem za podporu 😉

miriam24
2. nov 2009

Ahojte .. dakujem za rady .. no zajtra idem aj tak s malym k doktorke lebo sa mi nepaci ako chrci ked dycha,tak pre istotu .. nechcem aby mu nieco sadlo na priedusky alebo na pluca

natas .. my mame tiez prve krociky za sebou ale sam od seba nechce chodit ani za svet .. aspon moj malicek potrebuje inak sa ani nepohne 🙂

buksy
2. nov 2009

natas ... ano do devinskej ideme cize potom dohodneme male rychle stretko...
kamil ja som tiez este nebola ale nieco tu spominate ze po 30tke a to budem mat v marci cize potom sa asi popytam dr...
llumka tak to je super ze psik je uz ok... nech sa drzi...

johnie
2. nov 2009

ahojte... tak ja mam hotovo, o chvilu pride sofi domenko 😵
lumka drzime palce nech je tina ok
miri... ides autom? nechces prist kuk k nam... z galanty je to na gan na skok.
luci my mame dva kompy tak mas 2 hlasy od nas ale mas 10 a jedna tam ma 13.. daj to aj na fb 😉

johnie
2. nov 2009

ja chodim na prsniky kazdy polrok.. teraz idem v januari
natas to je divne ze ta neposlal doteraz lekar.. ja som bola hned ako som prestala kojit a este mi dali hubovu, lebo som mala prist aj ked som bola tehu..

johnie
2. nov 2009

miri tak ma napadlo ze radsej nie ked je maly chory.. radsej az ked pojdete na kontrolu ked sa vyliecite 😉

johnie
2. nov 2009

nie natas ale kamilka... asi som trocha unavena dnes 😅

kamilka12
2. nov 2009

johnie..ja som predtým chodila každé 2 roky, lebo problémy som nemala a pred tehu som antikonc. ani nebrala, ale teraz mám tolko dovodov na to, aby ma tam poslal skor a on nič.. 😒 Stále hovorí len, že ešte nie sú 2 roky od vtedy čo som naposledy bola...pritom viem, že pri užívaní antikonc. sa má chodit raz za rok...No ved v januári idem...spýtam tam tej dr. ktorá mi sono bude robit..

luciankasebastianko
2. nov 2009

dakujem baby johnie dala som aj na fb ,ale teraz ked to tak sprosto ukazuje asi to moc ludí nevidí 😔
baby mne len raz pozerala prsia ked ma boleli pred mrchou a viac nič to čaká na tu 30 -ktu 😒 😠

johnie
2. nov 2009

uz mam doma moje dietatko milovane nervacke 😵

kamilka12
2. nov 2009

lucianka - no ja neviem...mne dr. vravel, že na preventívku máš nárok raz do roka a na sono prsníkov raz za dva roky..

ka3n
2. nov 2009

ahojte..my sme dnes boli u maminky a bol osuper...trosku som si vas precitala a chcem reagovat na tie topanky a detske nozicky...

Mam doma jeden clanok tusim to je z mamy a ja a je tam pisane, ze deti by mali CO NAJVIAC chodit bose, ze je to zdrave.../ja davam papucky RAK, ale to iba preto, aby sa nesmikol, ale ked mozem tak ho vyzujem a bezka bosi/......takze nechajte deti behat bose.

(alebo ak mame doma mama a ja tak si to precitajte, mrknem v ktorom cisle to je)

ka3n
2. nov 2009

:((( a ja som na sono prsnikov este nebola, ale ani mi moj doky nic nevravel .hm?

PROSIM O RADU, VAS NAZOR....

Chcem ist s dietatom do aquthermalu - Senec.

momoyka
2. nov 2009

robila som tvarohovu buchtu, co minule vejinka spominala... zatial neviem aka je, este chladne, a ja si dam az zajtra... ☹

vejinka
2. nov 2009

ahojte mne povedal ze po skonceni kojenia takze casuuuu

momoyka
2. nov 2009

ja som bola na sono, este ked som nebola tehula, teda niekedy v novembri, decembri 2007,
teraz najblizsie idem na gyndu az v januari 2010, a zatial nic nehovoril o sone..., ale potom urcite pojdem,aspon dufam

ka3n, ja by som asi este nesla do aquathermalu,

ka3n
2. nov 2009

My sme sa uz kupali hocikde, lenze zatial iba v lete, tak chcem vediet na nazor kupania v aquathermali v zime. Matusko sa velmi rad kupe.

winona24
autor
2. nov 2009

ka3n my sme boli aquathermal ...malej sa strašne páčilo.....viem,že sa píše,že by sa nemalo s takými malými deťmi,ale ja si z toho takú veľkú hlavu nerobím.... 😉

ka3n
2. nov 2009

win, tak ty si asi moja dusa sa mi zda (v kutiku som dufala, ze thermal je super napad 🙂)...a kde ste boli?

Tusim si robis ako ja "viem, ze sa pise, ale aj tak si spravim po svojom" 🙂)

rony253
2. nov 2009

caute, ja uz som znova hotova, lebo Sara zaspavala a znova jej to tam volakde pri prieduskach bublalo, uz vazne koncim, neviem ako jej mam tie hlieny odstranit, Davam jej treti den ten Mucosolvan, kasle hlienovo tak ci tak. Uz som pozerala na internete musim asi kupit skorocelovy sirup alebo co a zajtra sa pojdem popytat na calciovy sirup, uz mam toho vazne dost a o tyžden mame ockovanie, tak neviem ako ked je este stale chora. Zajtraz volam sestricku, nech jej zoberu krv, ci tam nie je nejaky zapal, vsak uz kasle a kycha treti týžden zacatý a dnes aj trosku soplila. Robila som aj cibulu s cukrom, ale ona kasle stale ale take hlieniska tam pocujem, ze hruza. uz som pobehala po celom internete co sa týka kaslu a hlienov. Uz vazne neviem ako jej mam pomoct a na doktora som nasrata jak perun.

johnie
2. nov 2009

rony ☹ juj uz nech je to za vami...

jurocko
2. nov 2009

ahojteeeeeeeee
ojoooj ta vy ste popisali ale toho,od rana som nemala cas sa zastavit 😠 no hrooza
rano som prepratala byt,pozehlila,utekala som po Karinku a tak sme isli na dramaticky...trochu som si pochodila po obchodoch dokym som ju čakala,kupila som malemu kombinezu peknu velmi sa mi páááči,karinke darcek k narodeninam,tak sme prisli domou prisla karinkina krsna posedeli sme,deti spinkajuuuuu 😉 🙂

tatika mame v sluzbe pride zajtra rano.... 😒
ja som na sono prsnikou este nebola lekari u nas posielaju neskor ☹
teraz som povesala pradlo a dalsie na zehlenie ja sa toho nezbavim zehlenia 😉 no co uz ale poviem vam vonku je riadna zima brrrrrrrrrrrrr

ollako
2. nov 2009

ahojte
ach rony tak to vam nezavidim, nech to coskoro prejde!
Inak neviem kedy ten mucosolvan vecer davas, len viem, ze by si nemala davat pred spanim, lebo podporuje odkasliavanie a moze sa stat , ze ju to v noci bude drazdit na kasel, treba dat naposledy tak o 17:00 a inak moj skromny nazor je, ze ked uz tak dlho kasle a nezabral mucosolvan, tak skorocelovy sirup velmi nepomoze, brala ATB?
V skole nas totoz ucili, ze pokial je kasel vlhky, hlienovity, treba poslat k lekarovi, lebo su nutne ATB, pokial je kasel suchy, staci vyskusat, nejake antitusikum teda na utlmenie kasla

inak co noveho kocky?
joj, ja som sa dojedla cesnakovych rozkov, az mi je zle 😝

jurocko
2. nov 2009

joj rony to mi je fakt luto..........je sto hrozne ked dietatka nase tak trpia...len calciovy sirup jej nedavaj lebo sa ti strasne rozkasle a bude este horsie...lebo ten sirup je dobry ked si zachripnuta ale je pravda ze niekomu zaberie aj na odkaslavanie ale zvycajne strasne rozdrazdi kasel a to vam netreba
ja uz mam svoje sirupy co nam pomahaju a ta cibula nam fakt zabera a mucosolvan nam rony este zhorsuje ja by som ho uz nekupila strasne maleho drazdilo na kaslanie a zhorsilo sa to