Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
3. nov 2009

veji - si tu niekde ?

euffra
3. nov 2009

ahojte,
my sme overal kupili cez vikend v c&a, topanocky mame z protetiky.

kamilka12
3. nov 2009

Tuším vy máte doma toho hojdacieho koníka, veji.. Aj sa Erik s ním hrá? 🙂 Rozmýšlam ho kúpiť pod stromček Martinkovi..

http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/hracky/inz...

vejinka
3. nov 2009

prave pozeram rozhodnutie superstar a veru placem...je to dost nefer ze vypadla spickova spevacka

annie13
3. nov 2009

kami nevieme pohlavie, bábo malo zase prekrizene nozicky, a poradnu mam najblizsiu az 19teho novembra, strasne by som chcela dievcatko, ale kazdy mi vravi ze to bude chlapcek a nejak podvedome ked aj ja s nim hovorim tak hovorim v muzskom rode, juj ale tak by som chcela babu, jasne ze budem milovat rovnako aj chalana ale chcem kupovat babiky, saticky, sandalky s lienkami 😒 a tak
aj Brankove najoblubenejsie je byt za volantom v aute, zapina svetlo, vystrazny trojuholnik, trubi, taky sa tam dotesi

euffra
3. nov 2009

kamilka myslim, ze sa bude hrat, moja svagrina ma drevenneho konika a mala a s nim vela hra a ked tam ideme, aj nine sa velmi paci, potom sa onho biju 🙂

ollako
3. nov 2009

ahojte
veji a kto vypadol?
annie ja tiez tuzim po druhej babe, vlastne aj prve som chcela babu 😵 , ale viem , ze moj muz mi dievca neurobi, jedine nejakym zazrakom, alebo si najst ineho 😀

kamilka12
3. nov 2009

annie - ved ak bude chlapček, tak tretie bude dievčatko 😉 ...Inak sa smejem na jednom kamošovi, on čaká s manželkou bábo a ked som sa ho spýtala, čo by chcel aby to bolo povedal: "To je jedno, hlavne nech je to chlapec" 😀 😀

euffra - vážne? 🙂 ja si tiež myslím, že by sa tešil...lebo ako som písala, hračky ho moc nezaujímajú 😒

vejinka
3. nov 2009

vypadla konvickova a istvancova...

vejinka
3. nov 2009

kamilka..heheh ze to je jedno hlavne nech je to chlapec..smejeeeem 😀 😀 😀
no ja by tiez rada druhe babu ale moj muz je nosic len muzskych potomkov..mozem sa aj na hlvau posatvit aj tak mi to nepomoze 😅

ollako
3. nov 2009

no istvancova ma velmi nemrzi, ale konvickova ano...mam pocit, ze cesi su lepsi, teda okrem Bena 😝

vejinka
3. nov 2009

tak no ben je taky svojsky..a moc speivat nevie ale ma za sebou milon tenagerov 😔

vejinka
3. nov 2009

toho tak lahko odtial nedostanu 😅

annie13
3. nov 2009

ollako preco myslis ze len chlapec?
kami no ja uz tretie nechcem,uz teraz mi chyba robota, a financne je to dost narocne, radsej budem mat 2 deticky a doprajem im vsetko co budu potrebovat ako viac a odtrhat im co potrebuju, tohto porodu sa velmi bojim 3x uz asi nie, nuz ale nikdy nevies

ozaj ten kalendar co je cinsky pohlavie a tak vyslo Vam to pri detickach??

annie13
3. nov 2009

mne je strasne nesympaticky Bendig alebo tak nejak, tak som chcela aby vcera vypadol on a Ben a bac tie dve, ale Istvancova bola o nicom
ako to tak iste viete ze len muzskych Veji?

estella
3. nov 2009

ahojte....my sme dnes vstali presne o desiatej takze som super vyspata a asi aj Maxim som zvedava ci zaspi tak ako zaspava poobede o pol jednej-jednej....
Stellu doma nemame ostala u mojej maminy lebo bola dost nachladnuta tak by aj tak do skolky nesla a tak mamina povedala nech ju tam necham a Stella samozrejme chcela velmi ostata a tak mam momentalne len Maxima ale veru nam chyba a vidim ze aj Maximovi... 😖

annie mne ten kalendar pri Stelle vysiel a pri Maximovi nie... 😒

evitkamalicka
3. nov 2009

annie u mna prave naopak Bendig je favorit a neznasam Chodura, taky nemastny neslany

ollako
3. nov 2009

annie , lebo aj moj muz je z troch chlapov a jeho otec ma tiez brata, sice aj sestru, ale vraj od ineho chlapa 🤐 to je take verejne tajomstvo
a vraj zalezi aj na povahe chlapa, moj muz je taky , ze strasne malo prejavuje svoje city a taky akoze tvrdsi "necitlivy" muzi maju len chlapcov
a mne v tom cinskom vyslo dievca a mam chlapca 😒,takze neverim tomu

annie13
3. nov 2009

juj Estella potesila si ma lebo mne vychadza chlapec, tak dufam ze bude dievcatko, pri Brankovi mi vysiel To ste o kolkej isli spat? V noci sa vobec nezobudil?

ollako
3. nov 2009

sorry za tie hrubice 🙄

annie13
3. nov 2009

manzel ma brata, s maminej strany ma 2 bratancov, z ocovej 3 bratancov takze ani ja to ktovieako nemam
ale zase ti 3 z ocovej strany uz maju kazdy deti, prvy ma parik, druhy parik a treti ma syna tak dufam
Janko je aj aj, ked som chora alebo co tak nebude okolo mna skackat a vypytovat sa ako sa citim a tak, alebo ked niekto umrie berie to ako zivot alebo tak, ale zase poupratuje ked mi je spatne a k malemu ma uzasny citlivy vztah tak ktovie

dadadulka
3. nov 2009

babulky dííík 😉 toto druhé tehu mi veľmi rýchlo ubieha pri tomto mojom drobcovi 🙂

annie mne prvý vyšiel podľa číňana 🙂 ale je nám to jedno, čo to bude, len nech sme zdravučkí 😉
a prsteň si skúšala?

annie13
3. nov 2009

mojmu bratovi podla amnia urcite povedali baba, termin maju 26.2, ona uz aj ma 2 dcery, vcera uz prisiel s tym aj ake meno daju tak Marianna lebo vsetci su na M

ollako
3. nov 2009

dada gratulujem k tehu ako funguje ten prsten? 😕

vejinka
3. nov 2009

dada..velmi ti gratulujem k tehulkovaniu....ked vas tak vidim kocky aj ja xceeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

estella
3. nov 2009

annie isiel spat ako aj chodi o pol deviatej ale tuto noc sa dost budil asi tri krat bol hore ale to len tak mrncal a ja chodim spavat okolo pol noci skor by som ani nezaspala....
ja drzim palce aby si mala dievcatko aby si si aj ty uzila poarik..je to super ale ja ked porovnam tak Maxim je ovela viac pritulny ako Stella aj sa hovori ze chlapci su viac naviazani na matky a asi to tak fakt je....

vejinka
3. nov 2009

anie mno v celej rodine su len chlapci...ani jedna baba..takze tak 😔 oni su traja chlapci jedine ze svokra ma sestru ale ta ma tiez len chlapcov a co sa pozenili maju tiez chlapcov..

dadadulka
3. nov 2009

díkes 😉

to si dáte prstienok, najlepšie obrúčku na svoju retiazku a držíte nad zápästím, ak začne krúžiť,
je to baba a ak kmitať, tak chalan, vyskúšajte 😉

vejinka
3. nov 2009

aj mne v cinskom vyslo dievca..

evitkamalicka
3. nov 2009

estel nas by teda do tej pol deviatej nevydrzal, on je ako hodinky o siestej zacne mrncat a konec