Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
5. nov 2009

kamilka ja som tiez robila cez vikend tuniakovu a malemu velmi chutila, myslim ze by nemal byt problem

kamilka12
5. nov 2009

evit - tiež si myslím,že by problém nemal byt..len som mu ešte neskúšala dať, tak dám dnes.. 🙂 , díkes

vejinka
5. nov 2009

ja som zatial melemu dala len pangasius..ale myslim ze ani tuniak nieje zly..no mne by ho nejedol lebo ani ja nemam rada 😅

evitkamalicka
5. nov 2009

my uz rybky papame od 10. mesiaca

janac1974
5. nov 2009

ja som malemu davala len rybu pangasius je chutna a nema kosti co ocenujem...

evitkamalicka
5. nov 2009

janac aj my papame pangasiusa zatial

kamilka12
5. nov 2009

no a zase idem rypnúť do nekonečnej témy... 😀 ...podla tabuliek by vraj deti mali jesť sladkovodné ry....ale pangasius chutí aj nám 😉

kamilka12
5. nov 2009

ryby

kamilka12
5. nov 2009

Baby a mohli by ste mi ešte poradiť..ako robíte strukovinové polievky? Fazuľovú, zo strukov, šošovicovú..? tie, čo dávate normálne mlieko, tak asi ju robíte s ním,ale ak dávam stále UM? 😕

natasa8
5. nov 2009

ahojte.... tak moje dieta spi od pol dvanastej 😲 , ja som stihla navarit, upratat, jedlo stihlo vychladnut... chodim tu uz nervozna ako lev v klietke, odolavam pokuseniu ist mrknut ci zije tak som sadla ku compu....

rybu som uz aj ja dala pangasiusa... zjedla 2 kusky - co je u nas znamenie ze chutilo 😅

uz som sa davno nestazovala na jedene - u nas opat katastrofa, uz 5 dni som do nej nedostala ani jediny kusocek suroveho ovocia ani maska.... 😠 😠 😠
vcera uz bol problem aj s polievkou, co doteraz pekne papala, len sa v nej chcela hrabat, nakoniec z nej vylovila 3 hrasky a to bol jej obed. Ako druhe sme mali perkelt (speci som ho varila lebo jej minule chutil), ale bola ochotna jest len suche cestoviny (tie zaspinene od omacky vobec).

Stale sa o jedlo len natahujeme, ale ked jej ho dam aj do ruky, tak ona ho len rozhadzuje, pripadne ho strka do ust mne. Ona si do ust da fakt len to co uzna za vhodne - aj to v obmedzenom mnozstve.

natasa8
5. nov 2009

kamilka.. do varenia mozes pridat mlieko, (to sa vari), najlepsie plnotucne. Ja tiez malu kojim a davam aj UM, ale do varenia som uz normalne mlieko pridavala. Ved to je len kusok....

kamilka12
5. nov 2009

Ahoj natasa - ďakujem za včerajší typ na zimnú súpravu (tú pre chlapcov)..asi ju kupime 😎

Natas - a skúsila si tak, že by si nechala Katku ozaj vyhladovať..naozaj jej nedat tie 3 hodiny papať..možno keby je "veľmi" hladná..možno by papala viac.. 😕 neviem.. Mne tiež Martin často vymýšla ale to len preto, lebo hodinu predtým žužlal rohlík alebo chrumku..

kamilka12
5. nov 2009

Tak budem varit tie polievky, tak ako nám..z kravského..

V podstate kravské mlieko mal už aj v zemiakovej kaši..

natasa8
5. nov 2009

kamilka.... pravdaze som to skusala. Jej to obcas vychadza kvoli spanku ze aj 5 hodin vobec nic neje a napriek tomu vymysla...

natasa8
5. nov 2009

kamilka.. dufam ze supravka vam bude dobra.... keby nemala ten napis boys tak nevaham, kaslem na farby a objednam ju malej....

natasa8
5. nov 2009

no uz je hore.. tak zelam pekny dnik 😉

kamilka12
5. nov 2009

hmmm natasa, ja som si vždy hovorila, že nikdy nebudem svoje dieťa nútiť jesť viac ako mu chutí (neznášala som, keď ma naši nútili zjesť polivku, sedela som pri nej aj 2 hodiny kým som ju nezjedla)..ale je pravda, že keď má aj Martin také obdobia, že papá málo, som z toho nešťastná 😒 ..

zabavka
5. nov 2009

Ahojte babule...Ked vás tak čítam, normálne vám závidím, ale v dobrom.
Malá mi nechce nič papat, len jablčko, rajčinu, chlebík a mlieko.To je jej jedálniček.Na chlebe nič neznese, ani masielko, džem, nič 😒 a že stále máte 16 zubov, baby tak ja neviem je to normálne, my máme len 5 ☹ Nemám
íst s nou zubárke, alebo čo...?

kamilka12
5. nov 2009

zabavka - tie zubadla sú hrozne individuálne...niekto tu písal tuším že 4 zúbky má...my máme 8, niekto má 16.. Kamoška má dcérku 11 mesačnú a nemajú ani jeden..to že máte 5, je určite ok 😉

jurocko
5. nov 2009

ahojteeeeeeeeeee
kami tuniaka urcite mozte ja malemu davam a papa to velmi rad myslim pomazanku tuniakovu
zabavka my mame iba 6 zubkou a vobec sa netrapim to je posledne co by ma trapilo ako su zuby 😉
ja trojkolku nekupujem lebo karinka dostala na rok nabuduci rok jej bola mala a vyrastla dost a potom uz ani na pedaly dostala ale trojkolka bola nizka ☹ takze veji taku aku ti si vybrala jaby som nekupovala a tvoj erik je velmi vysoky ja by som riesila odrazadlom a potom byciklom.....to hovorim z vlastnej skusenosti 😉 porozmyslaj

inak veji super fotky aka je vasa rodina vysoka tak jasne ze erik je taky vysoky--ma po kom

to iste som hovorila ja kamilka ale ked Tobiasko mi vypluval co mal take obdobie tak ma to trapilo

tak dnes ma Karin 4 ročky,všetko ma poozdobovane,velmi sa tesi na oslavu pozvala si kamosou...
tak utekam lebo ochvilu idem do skolky
tak pekny vecer lebo dnes sa tu uz nezastavim lebo budem mat dost..a som rada ze som rano pozehlila 😀
tak ahojteeeeeeeeeeeeeee

winona24
autor
5. nov 2009

zábavka....veď detičkám rastú zúbky do 2 rokov......času a časúúúúúúúúúúú 😉

annie13
5. nov 2009

aj my mame len 8 zubkov teda s tymi stolickami uz ich vidiet bude 10
Jurocko: Karinke vsetko len a len to NAJLEPSIE K 4 ROCKOM velka slecna uz
Janac: dakujem, dufam ze bude baba, chceme len 2 deticky a radi by sme parik
my sme rybku este nepapali, ale inak spapa co mu da ale nie vo velkom mnozstve

janac1974
5. nov 2009

mno...baby my sme si vytrpeli...malemu isli stale zuby od 5 mesiaca,nespali sme stale plakal,nejedol
ja to nechapem dceram tak skoro zuby nevysli...ale teraz musim poklepat je to OK...
on ked sa usmeje tak ludia nechapu ze me skoro vsetky zuby vycerene 😀

jurocko malinkej karinke prajem vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂

a co sa tyka toho mliecka,ja davam vsade plnotucne do zem.kase do perkeltu aj do polievky...
ja si myslim,ze uz si musia zvykat na vsetko pomalicky...

janac1974
5. nov 2009

boli sme pol hodku vonku a maly vymrzol riadne 😀 iba cervenu bodku mu vidno na tvaricke...nostek 😀

neviem co bude vecer mal polievku zeleninovu...hrasok kukurica ruz.kel brokolica a pismenka 😝

momoyka
5. nov 2009

hmmm, to my mame 4 zuby a nic sa dalej nedeje....

janac1974
5. nov 2009

momoyka teraz vam zacnu pomalicky vychadzat dalsie,ale myslim si ze to nebude take rychle ako u nas
radsej pomalicky,lebo to je dost velka bolest pre tie deticky

janac1974
5. nov 2009

a ideme papat druhe... som mu uvarila morcacie masko zemiakovu kasu a cviklu k tomu

buksy
5. nov 2009

neviete niekto co je s rony? sa tu neukazala ani vcera... ☹
janac tie iste homeo mame aj my ale budeme ich brat az mesiac lebo aj o mesiac vraj mozu nastat komplikacie...
ale po prvom tyzdni znizujeme davku...
vcera nas ockovali a petka je od vtedy strasne mrzuta a uplakana a trosku ju asi boli nozicka mala ju aj taku teplejsiu...teraz spinka tak dufam ze uz bude lepsie...

janac1974
5. nov 2009

buksy a ockovali ju do obidvoch noziciek? a kedy si nasadila tie homeo? mne kazala den pred ockovanim
5 guliciek v den ockovania som dala 5 rano a 5 vecer a na druhy den,tot vsjo...
ziadne priznaky ockovania a na moje pocudovanie spal lepsie ako obvykle...
a ako vam kazala mesiac? lebo nam nie...ako davkujes?ja viem vela otazok ☹

janac1974
5. nov 2009

no ale ja som chcela rozdelit hexa vakcinu a pneumokoky takze na pneumo ideme o dva tyzdne
to je agresivnejsie tam su aj teploty....tesim sa...ale vyskusam zase thuyu....