Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
6. nov 2009

navyse od rana ma boli hlava

jeeej uz sme na druhej strane..podakujte mi dievcata 😀

winona24
autor
6. nov 2009

veji koniec sveta je hlásaný na 21.12.2012....ešte máš čas 😀

vejinka
6. nov 2009

ale na jar take akcie ako su teraz na trojkolky podla mna nebudu..ale zasa mozu byt este lepsie ako teraz

vejinka
6. nov 2009

win..ved to kurnik ani druhe babo nestiham takymto stylom 😖

vejinka
6. nov 2009

ale ma to aj svetle stranky...aspom nebudem musiet ist uz do prace 😀 😀 😀 😀 😀

annie13
6. nov 2009

ty máš teda sny, ja som mala tiež hrozný, Branko mi spadol zo schodov, a sanitka nie a nie prísť, Janko mi nedvihal mobil, zobudila som sa normálne na to ako plačem

vejinka
6. nov 2009

inak pozerala som v tom quele aj bunkdy..joj keby neboli take tmave mam averziu voci tmavym veciam..

vejinka
6. nov 2009

annie to sa uz stalo aj mne..ze placem vo sne a rano vankus mokry..naposledy sa mi snivalo ako kojim a zaspala som a maleho som dala cedla seba co zvyknem robit v poslednom case lebo nevladzem furt tu moju malu obludku prekladat a natahovat sa s nou...teda s nim 😀 no a len ma trhne ked sa muz otocil na druhu stranu a zdrapila som ho ze nepadaj Erik 😀 😀 😀 😀

annie13
6. nov 2009

keď pôjdete do mesta a prebehne Ti cez mláku v tmavých gatiach tak budeš radšej ako keď prebehne v svetlomodrých

annie13
6. nov 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1492127
keby že iste čakam chlapčeka milá a lacna súpravička

vejinka
6. nov 2009

tiez pravda...ale ja ho budem mat na voditku.. 😀

vejinka
6. nov 2009

annie jeeej velmi pekne..a ja ze to aj malemu zoberem... 😀 😀

annie13
6. nov 2009

dúfam že sranduješ
jedna ženská u nás tak chodí na prechádzku k fontáne tak cca 1,5 ročného chlapčeka má na tých trakoch, fakt to vyzerá ako keby viedla psa a všetci za ňou pozerajú, a on sa chudáčik tak ťahá ke´d vidí fontánu a ona ho myká naspäť 😒

vejinka
6. nov 2009

neboj sa nie nie...nemylsim to vazne 😉

vejinka
6. nov 2009

my k fontane asi nepojdeme 😀

annie13
6. nov 2009

😀

vejinka
6. nov 2009

ale co ked sa nauci chodit a poriadne ze padat nebude tak mu nebudem branit...nech sa nauci ako chuti piesok a blato a kadeco...ja som bola taka ista 😀 ja som papala aj mydlo normlane som si odhryzla lebo mama kupila take uzastne vonave jahodove..no neochutnaj ked ti slinky tecu... 😀 😀

vejinka
6. nov 2009

ale v kazdom pripade si dam na neho pozor..aspom v ramci moznosti..teraz nemoze chuda nic na vsetko mu ukazujem nonono ..ale on sa nauci ze elektricka zasuvka nieje hracka ze sa tam nic nepcha ze kanvica ked sa v nej vari voda je horuca..ze zaclona nieje zavoj ze mesiac nieje aj cez den a taaaaak..dnes mi urobil radost lebo poskladal vezicku a nespadla mu a uplne na vrch daj lopticku malu...necham ako ale ona tam stala...ved to by som ani ja nedokazala 😅

annie13
6. nov 2009

no už sme hore, to bolo mimoriadne dlhé, ideme vonku, strašne ma hlava bolí

vejinka
6. nov 2009

aj mna..to bdue pocasim...

johnie
6. nov 2009

ahojte
sofi prdi kade chodi.. a za svet mi nechce povedat kam dala tu papucku... na chvilu sa stratila aj ta jedna co mam 😀

johnie
6. nov 2009

na disney channel ide taka velmi cudna hovadinka ze lazy town.. ta ani nedycha 😵

vejinka
6. nov 2009

http://vysavac.profitklub.com/ baby toto chcem 😀

vejinka
6. nov 2009

dokonca teraz je v akcii trosku iny model ale je za dobru cenu takze ked nam dosluzi tento co mame kupime robot..a muz ma o robotu menej 😀

vejinka
6. nov 2009

ooo to by sa zislo mojej babke..ja sa bojim pavukov a pavucin ked tam dojdeme tak vysavam len aby bolo...ale hento by tie potvori zneskodnilo..

johnie
6. nov 2009

veji a kolko stoji v akcii? a vie chodit aj po schodoch?
mne uz nabehla vyplata na ucet aj gastrace mam... idem troska minat

vejinka
6. nov 2009

len skoda ze to nevie prejst prach dveri... 😔 ale co na tom sak prelozim do izby..to uz nieje taka robota 😀

vejinka
6. nov 2009

johnie ee po schodoch a cez prach nie

vejinka
6. nov 2009

johnie okolo 300euro

eweny
6. nov 2009

boze, je toto mozneeeeeee?..my zas soplime a teplotujeme..akoby nestacilo, ze sme mali hnusne kiahne a hned na to toto? 😠 😠 😠