Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
17. nov 2009

tak som volala nasho doktora domov, povedal, ze mam jeho volat keby som mala nejake otazky tak som zavolala, a povedal, ze jej mam dat na to fenistil alebo histaxin gel a chladit to, tak neviem ako jej to mam chladit ked spi, ale natrela som jej to tym gelom. som zvedava co bude do rana.

ollako
17. nov 2009

ahoj rony aj moj maly to mal a zmyslo to asi po troch tyzdnoch , teraz sa mu to nespravilo vobec 😉

vejinka
17. nov 2009

ahojte maly uz spinka...uff mi trvalo kym som vas docitala..no o nicom dobrom sa tu dnes nepisalo...zelam chorym detickam vela zdravicka 😔

mishusha
17. nov 2009

ahoooojte.... uz som dlho nebola...ale vela sa toho udialo... a nechce sa mi o tom ani velmi rozmyslat...... ale mala je v poriadku to je hlavne... to len ti chlapi su tulpasi... 🙄
idem vas docitat, a mam co.... 😎

luciankasebastianko
17. nov 2009

ahojte babenky maly konečne buva tak idem počítať 😉

mishusha
17. nov 2009

rony, urcite sa to moze stat... Laure mala presne po tych pneumokokoch takuto reakciu.... a na druhy den s jej to zvacsilo...ale potom to zmizlo..dr. povedala, ze len octan na to... a nechat tak....vraj ta posledna injekcia je tzv. booster a dietatko na to tak reaguje, lebo uz ma protilatky nejake v tele a toto je normalna reakci....neboj 😉

mishusha
17. nov 2009

jeezisi ja pisem... uz mi nevynechava len klavesnica ale asi aj rozum 😀

luciankasebastianko
17. nov 2009

baby ja som stoho aj tak jeleň pneumokoka ešte očkujete, my sme zobrali tuším 3 a teraz už nedostaneme a ta posledná bola pekne dávno 😕
p r o s b a baby ktorá ste zo senca pri tescu by mala byť predajna na detské šmykalky nieviete názov ? 😅

rony253
17. nov 2009

ahojte, mishu uz som kludna.
Ja som este stale taka nejaka prechladene, ale to trva do nekonecna.
Chcela som ist tento tyžden na slov, ale nejdem, lebo medzi 5-10 dnom po ockovani moze vzniknut reakcia bud teplota, alebo sa mozu na hrudi urrobit nejake flaky, ktore nie su nakazlive. tak radsej pockam a poletime v piatok na bud. tyžden.

kamilka12
17. nov 2009

Ahojte,

eweny - chválim ta, normálne sa cítim dobre aj za teba, že si si spríjemnila deň, akoby som tam bola namiesto teba ja 😀

My dnes pojdeme spat najskor o 22.00, lebo poobede vstával krpec o 17.15 😝

rony253
17. nov 2009

Luci my sme mali 4-te pneumokoky, prave som pozrela ockovaci preukaz 4x prevenar
u nas sa ockuje aj 4 x Hexa, na slov len 3x, tu sa cudovali ze preco len 3 krat, moja mama povedala ze slov nema na to peniaze

timotej
17. nov 2009

Ahojte aj my už spíme asi 20 min. Malý dnes chytil soplík ale teplotu nemá. Za posledný týžden sa mu prerezalo 6 zúbkov to musel mať bolesť chuda moje. Dáva to aj pocítiť v noci pomrnčuje aj 5x je hore ale čo už. Dnes hovoril ked sa zobudil len stále tata brm brm tak sme sa zobrali a išli sme do Senca do Kauflandu. Mal zmenu.

luciankasebastianko
17. nov 2009

júúúúúúúúúj ozaj aj nám sa tlačia dve stoličky má to napuchnuté že strach aj mrnká aj zvyšenú mal ,tak som dala polku čipku a natrela gelom 😔 nič viac spraviť nemožem 😒 aj zo zubami 😠
rony musím pozrieť do preukazu 😅

rony253
17. nov 2009

zeny ja uz asi idem, kuchynu som upratala, mycku zapla a idem hodit rychlu sprchu a spat, inak Sara dnes spi od siestej, a viete preco? lebo za cely den dnes spala len pol hodku, okupala som ju o pol siestej a o siestej po scucnuti mliecka hned odpadla a zalomila.
tak ja idem, zajtra som tu, ak mi Sara dovoli. 😉 prajem vam dobru nocku papa

luciankasebastianko
17. nov 2009

dobrúúúú 😵 😵 😵

jurocko
17. nov 2009

ahojteee..tu nikoho...tak dnes na navsteve bolo super deti sa vyšantili a tie starsie bavili mojho tobiaska a ja som śi fakt posedela a vykecala taka super zmena aj sme neskoro prisli domou..som unavena ako pes 🙄

bozeeee eveny strasne čo si napisala chuda dietatko moje ..to je pre rodica strasne ked jeho dietatko ochorie 😔 😔 ☹ ☹ ☹ drzim palceky a nech sa vyzdravie zlatko krasne

my zajtra ideme do Kosic tak idem trochu nakupit darceky lebo dokopy nic nemame.......dufam ze mi Karin svokor zabavi a ja zatial nakupim ved viem co chccem.............. 😀
dobre idem spat je vela hodin,boli ma hlava a drobec ked sa zobudi tak ja uz budem opet prebudena 😒 😉
bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😅 😲

winona24
autor
18. nov 2009

dobré ráno...prvá o 10,00???? 😉 😀

rony253
18. nov 2009

ahojte, tak kde ste vsetky? u nas poprchava, Sara spinka uz 45 min, ja som tu vsetko dolu poupratovala, varim polievocku a ked vstane pojdeme na rychly nakup a uvarime si nejake mäsko s niecim, poobede budem robit palacinky mnam. Inak mi dnes moje dieta ukradlo polovicu tycinky TWIX viete ktore to su, taky keks dnu s karamelom a cokolada, a si predstavte zjedla to a cela bola od cokolady ruky body vsetko, no mala som dost, ona nechce nic sladke, ale toto schumala raz dva. No musim davat bacha a nebudem ja pred nou jest sladkosti, lebo potom bude pytat. 🙂

winona24
autor
18. nov 2009

no baby a Vy ste kde všetky???? 😕 😨

terezicka
18. nov 2009

Ahojte tak dnes presne po 4 týždňoch meškania som dostala menzes 🙄 Takže najprv sklamanie že zas to nevyšlo a zvlášť keď mrcha nechala na seba tak dlho čakať a potom trochu radosť že o pár dní sa opäť môžme pustiť do snažilkovania s ešte väčšou chuťou 😀
Včera sme boli pozrieť nový prírastok v rodine, synovca Mateja, krásne bábätko 😵 Tak som si zaspomínala že už ani pravda to nie je že ešte aj Lucka pred rokom bola taká mrňavučká 😀
Dnes som bola ráno v kaderníctve, tak aspoň chvíľu bude pekná 😉
Inak nové nič, všetko po starom...

winona24
autor
18. nov 2009

terez tak to nahnevá....

terezicka
18. nov 2009

Win no veru nahnevá ale nejako som aj tak cítila že menzes skôr či neskôr zas dorazí...

vejinka
18. nov 2009

ahojte doteraz som uspavala maleho na vase odporucania som ho zacala uspavat okolo jedenastej ale nie..ani nahodou nexcel potom po obede okolo pol jednej a az teraz konecne zalahol.. 🙄

winona24
autor
18. nov 2009

ale neboj moja...ono sa to podarí..... 😉 😉 baby ja Vás obdivuje,že sa dávate na ďalšie bejby......

winona24
autor
18. nov 2009

no veji mne mala ťahá už skoro 2 hodiny...u nás dosť neobvyklé...... 😅

vejinka
18. nov 2009

terez ja som zvedava ci mne dojde..nemusela by

winona24
autor
18. nov 2009

veji tak aj Vy ste už začali "zarábať na cesto"????? 😀

vejinka
18. nov 2009

win ...ale iba raz v piatok 13teho 😀 😀

terezicka
18. nov 2009

Veji veď som si všimla že už máš v nicku nsž aj ty, tak veľa šťastia prajem 🙂 A malého naozaj dávaj spať len raz za deň, on si postupne zvykne a sám si nájde tú svoju hodinku kedy bude chcieť chodiť spávať...
My Lucke povieme že ideme búvať, ona hneď začne bu-bu hľadá si myš ( plyš. hračka s ktorou spáva ), cumeľ a ideme. A naučila som ju dokonca zaspávať samú, len ju prikryjem, dám pusu a idem

vejinka
18. nov 2009

nas caka zajtra ockovanie..tak sa bojim a tu LM uz potvrdili dva pripady prasacej chripky.. 😔