Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
18. nov 2009

aj mne niekedy zastava rozum nad tym, co moje dieta dokazuje..stacilo mi, ze vyliezol na dva schodiky na zeleznom rebriku a zacal s nim celou silou triast a nesmierne sa na tom bavil 😠

terezicka
18. nov 2009

Tak ja mám konečne trochu času a tu nik nie je... 😔
Marek išiel neplánovane do nočnej ale možno aj dobre, lebo by som sa s ním isto povadila 🙄 Len čo ráno vstal tak dobre že už neumieral, lebo zakašlal a to je pri ňom koniec, už je chorý, každý o tom musí vedieť. Lucka čaká na raňajky ale on začal hľadať lieky, to nevadí že dieťa je hladné. Boli sme pri jeho starkej tak tiež hneď že je chorý, ale keď ho pošlem k doktorke tak ani počuť o tom. Potom zamyslený sedí tak sa ho pýtam že čo rozmýšľa a on povie, že kedy ho ten kašeľ prejde a kedy bude zdravý 😅 😅 😅 Joj také nervy som mala na neho že až 😠

terezicka
18. nov 2009

No Lucka na mňa dnes skočila, ja som leťala v obyvačke na zemi, ona opretá o gauč, iba zrazu bola na mne a pristála s tým že "hopá" 😀 A mne dobre že dych nevyrazilo 😝
A dnes sama od seba povedala lampa... Ukazovala som jej lampu v knižke a ona na to že "ampa" 😎

ka3n
18. nov 2009

ahojte..tak my sme sa dnes vratili od maminky, Matusko uz spinka, tatinko nam ide na tyzden od pondelka prec co Martina, otras...na oblátku nam za to slubil, ze zajtra pojdeme na nakupy a mozem si spravit radost 🙂))

vejinka
18. nov 2009

ahojte dievcata..co tu nove okrem toho ze nase deti su nevyspitatelne? 😅

luciankasebastianko
18. nov 2009

akojte idem čítať 😉 veji znova novy nick 😀

vejinka
18. nov 2009

nick?:D ten mam furt ten isty 😀

vejinka
18. nov 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30504883&...

pridala som par fotiek na fb 😉 ak chcete tak kuk

rony253
18. nov 2009

caute zeny, ako sa mate, my celkom o.k. Sara spinka od siedmej, idem zohriat muzovi jest 😀

luciankasebastianko
18. nov 2009

ženy aj mne to malé stale čosi stvára už to račej ani nekamerujem ,lebo si poviete čo som za mater 😅
minule po kovaní čo je na šuflíkoch vyliezor takmer na pracovnú dosku 😠 inak sme zdraví 😀
juj normalne už chcem mať to hnusné očkovnie zasebou -bojím bojím 😔 aj dnes som počula o dievčatku ktoré po TBC ochrnula zatial neviem či dočasne je v nemocnici 😔

johnie
18. nov 2009

luci co by sme si hovorili..ked sme take iste 😀 😀
inak ahoňte 😀

winona24
autor
18. nov 2009

ahote baby.....pekný večer......idem aj ja dať nejaké fotos na FB

VEJI malý je riadny chlap....dúfam,že sa nenahneváš,ale prečo má účes ako majka z GURUNU?????? 😀

luciankasebastianko
18. nov 2009

johie ahoj ako velké dieťa už spinká ? 🙂

johnie
18. nov 2009

Luci ale de by on spau,sa vychrnel cez den a teraz brazdi po nete a ja musim tukat na mobile jak truhlik. Idem este kuk win foto a spat.. Pa

johnie
18. nov 2009

Odpadnem z toho mojho..ze idem pozriet co robi a on pise do modreho z neba 😀 :-*

rony253
18. nov 2009

win akurat som pozerala, ale mate dobre chranice na rohy na sklenenom stole, my mame tiez skleneny a tie co som tu ja kupila su uplne o nicom, lepia sa z vrchu a nedrzi to dobre, ked ja pojdem na slovac na bud týžden, musim si nakupit nejake a aj tie chranice do zasuviek, tu maju tiez odveci na srubovanie, skoro som odpadla, starý zlaty sociiiiiiiiiik na slov, u nas maju uplne ine produkty, aj ked starodavne ale stoja za to.
idem spat dievcence.
Luci pre Boha ani nehovor co sa stalo, moje Sara nebola napr. ockovana na TBC tu je to zakazane, a vlastne na celom svete, len slov a poliaci ci neviem este aka krajina to ockuju, ja som sa pytala mojho doktora ci je SAra ockovana na TBC, lebo som to nepostrehla v nemocnici, tak sa na mna pozrel, ci nie som normalna, vraj je to uz davno stiahnute z trhu, a ja mu hovorim, ze na slov to ockuju, povedal, ze sa asi slov chce zbavit starých zasob, lebo inak by to museli nejako zlikvidovat. No mala som dost.
tak caute

winona24
autor
19. nov 2009

ahojte...zase som Vás musela hľadať na druhej strane???? 😀 😀 😀

rony tie chrániče sú kúpené v IKEA

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9011...

vejinka
19. nov 2009

ahojte prave sme sa vratli z ockovania ale nemozem tu byt lebo maly nexce spat ...mozno poobede 😔

ka3n
19. nov 2009

ahojte..veji, moja prosim ta prepac mi to, ale aj mne pride strasne smiesne preco ste drobca podla hrnca ostrihali? 🙂))

My mame dnes super dnik, Matusko sa zobudil o 6.44, vyslovene som videla, ze je KO, tak som ho dala spat a spi od 9.30...drahy mi slubil, ze pride o 14.30 domov a ze vyrazane do TT na nakupy, tak som prichystana 🙂) a velmi sa tesim, konecne si kupim tie satocky a cizmicky u batu..konecne nieco na seba 🙂)

...a pevne verim, ze drobec este v auto co-to pospi...ved do vecer bude unaveny..

winona24
autor
19. nov 2009

mno veji...ani ja neviem......promiň,ale ja som sa včera z chuti zasmiala.....Erik je taký milučký,zlatý ksichtík...ale tým rajnicovým strihom ste ho úplne "zabili".....prečo mu to robíte....je mi jasné,že je to len a len Vaša vec....a píšem Ti to preto,lebo viem,že sa nenahneváš...... 😉 😉 😉

winona24
autor
19. nov 2009

no kde ste babulky????? 😨 😨 😨

ka3n
19. nov 2009

veru win, aj ja ich cakam, hladam a nikde nikoho...ze by na kupku? krasne slniecko svieti 🙂))))

eweny
19. nov 2009

dobry den 🙂

eweny
19. nov 2009

nejaka mizerna ucast na to kolko je uz hodin..hmmm

eweny
19. nov 2009

chcem dat urobit kalendare na rok 2010 pre obe starke, len sa mi nechce pustit do toho ☹ nechcete to niekto urobit za mna?

ka3n
19. nov 2009

eweny a napis mi ako to robis alebo ako to budes robit, daj tip..chcem aj ja..

winona24
autor
19. nov 2009

ew aj ja o chcem spraviť.....v happy foto majú akciu

eweny
19. nov 2009

hej aj ja som pozerala to happyfoto..ale rozmyslam, ze este pozriem niekde inde, mozno aj na MMB..ja by som chcela aj s nejakymi peknymi rozpravkovymi obrazkami a ja teda nemam ani chut a ani cas tvorit to..najlepsie by mi bolo len poslat fotocky dotycnej osobe a ona by uz vsetko urobila 🙂 🙂 nieze by som bola leniva zienky, ale jednoducho nemam vztah k takymto tvorivym veciam..