Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
19. nov 2009

a na MMB kde????

eweny
19. nov 2009

winon, ved to neviem..ak by si natrafila na nieco, tak daj info..

llumka
19. nov 2009

Ahojte, vidim ze niektore vase deticky vedia same spat, moj doteraz vzdy zaspi len na cicke 😅
tak som sa rozhodla ze od dnes to skusim nechat plakat kym zaspi
podarilo sa mi to po 45 min ale citim sa hrozne zla matka,neviem co mam robit
asi to znova nezvladnem pomozte mi !!! je mi do placu ten strasny pohlad ☹

annie13
19. nov 2009

ahojte, tak som doma od Dr. a zase nie som o nic mudrejsia, pohlavie stale neviem 100 %, ale nadej vyzera to na babu lebo tam nic medzi nozkami nebolo vidiet ako sa vyjadril Dr ale istotne to nevieme takze tak
mam krcek nizko ci co, ze ci ma operovali tak ma objednal uz na 10.12. a zajtra na cukor ten glukozovy test
Branko noc hrozna, reval ako najaty, teraz spi

annie13
19. nov 2009

Ilumka mne vecer pekne zaspi sam flasu vypije kolo 8mej a pol9 vylezie na nasu postel a spi, ale v noci sa zobudi aj 3x na ukrutny plac, ja sa tak zlaknem, a nezabera nic, v noci sme uz aj my skusali nechat ho vyrevat sa, ale ja som to dlho nevydrzala len co sme sa pohadali, mne ten plac trhal srdce

goga03
19. nov 2009

ahojte,
annie tak mozno sa vam to zelanie o dievcatku splni 🙂 meno uz mate vymyslene?

eweny - ako dopadol petko s tymi ockami? co mu nakoniec zistili? co to mal s tym ockom? viem ze ste sa dlho trapili.

lebo oliverovi robili preplach slzneho kanalika ked mal 2 mesiace a teraz mu zase zacalo hnisat ocko, tak sme dostali kvapky (uniflox), po nich mu to preslo a po 2 dnnoch od dobratia kvapiek sa mu to zase vratilo. zajtra ideme ocnej, asi mu budu robit zase ten preplach ☹
z vyteru oka vyslo, ze ma pneumokoka v oku. nechapem, vsak bol ockovany. jedine zeby si to doniesol este z porodnice. zajtra sa povypytujem ocnej, ale ktovie ci budem nieco pocut, lebo to bude zase nie plac ale vreskot ☹

vejinka
19. nov 2009

ahojte kocky..s tym strihom ala majka z gurunu...ste ma dostali 😀 😀 😀 nahodou dnes ho pochvalila doktorka aj sestricka ze to je IN 😀 😀 😀 no a preco tak? skuste si strihat vase ratolesti expresne rychlo..je to nemozene a som rada ze mu svokra tym sibrinkovanim neublizila..bolo to rychle a reval ako pavian..tam sa moc vymyslat so strihom nedalo..

no a boli sme v poriadni a aj na ockovani takze zvladli sme to bravurne plakal asi pol minuty bolo to rychle..a dostal aj diplom za statocnost 😀

mame 11 kil a cez 80cm 😉

vejinka
19. nov 2009

a ozaj ..teraz zaspinkal bez jedinej slzicky..takze odteraz bdue chodit spavat po jednej 😉 ani sa nebranil ked som povedala ze dieme buvat..nakojila som a spi 😉

winona24
autor
19. nov 2009

veji tak Erik je teda riadny chlap.... 😉

ja som vedela ,že sa nenahneváš..... 😉 😉 😉

vejinka
19. nov 2009

annie moc drzim palce aby to bolo dievcatko 😉

vejinka
19. nov 2009

win..ale kebyze ho striham ja ...tak uz som na ceste do blavy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
19. nov 2009

do kelu...je hore nespal ani pol hodinu 🙄

vejinka
19. nov 2009

ma otvorene oci ale lezi...no nejdem za nim kym sa neposadi...esteze mam tu kamerku 😅

vejinka
19. nov 2009

zavrel ich a spinka...fain 😉

vejinka
19. nov 2009

baby vy ste minuly mesiac dostali rodicovsky??

vejinka
19. nov 2009

vcera som si platila ocko...a kukam a na ucte mam divnu ciastku..a dnes zistujem ze to su dva rodicovske dokopy 😅 ale vobec som si nevsimla ze mi nedosiel minuly mesiac rodicak...boze ja som ale nezotpovedna 🙄

vejinka
19. nov 2009

a tusim trpim samomluvou...vsetky ste vonku lebo je krasne..treba vyuzit a my po ockovani no nebudem riskovat a von pojdeme zajtra 😉 pokial nebude teplota

johnie
19. nov 2009

ahojte...
veji velky chlopak je erik
annie velmi drzime palce aby tam nic nebolo ;)
llumka ja som tiez naucila sofiku zaspavat samu... obcas si knej lahnem na velku postel, potom ju dam do postielky, ked zaspinka, alebo spime spolu
ale vecer sama vypije kasu z flasy odovzda mi ju ze "na" a dobru noc, v priebehu pol hodiny spinka..
ja si neviem predstavit ju uspavat, pravda ze nekojim ale aj tak a nie este trtosit sa s nou na rukach... ved o chvilu ju planujem dat do vlastnej izby - uz to neni babenko malinke

johnie
19. nov 2009

z flase..a nedojcim.. a nieje babatko (aby sme boli v sulade so spisovnou slovencinovi) 😀 😀

vejinka
19. nov 2009

🙂))

annie13
19. nov 2009

goga: Viktorira alebo Bianka zatial tieto presli do uzsieho vyberu chlapec Janko alebo Daniel ale to dufam nebude a bude dievca a vy?

ollako
19. nov 2009

Ahojte, moj maly niekedy zaspi sam a niekedy nie, no nie je to uplne , ze sam...musim ho troska uspavat, kym sa neupokoji, a ked uz lezi v klude,tak odidem a vacsinou zaspinka, ale niekedy len jaci a jaci a tak od nervou zacnem triast s postielkou a to ho upokoji a ked v klude lezim viem, ze uz bude spat 😉
jaj este mam tolko roboty 🙄 idem makat 😝

ollako
19. nov 2009

oprava :nie lezim, ale lezi 😉

johnie
19. nov 2009

Aannie vsetky pekne mena.. no bianka vyhrava 😉

goga03
19. nov 2009

annie my mame len dievcenske - Tamarka. chlapcenske nemame, tam sa nevieme zhodnut ani na uzsom vybere.MM to bojkotuje, lebo on chce dievca.
My sme uz pri oliverovi mali vybrane dievcenske Elisku, ale teraz sa mi nejako prestalo pacit, mozno preto som chcela skor chlapca ako dievca, teraz ked uz mame vybranu Tamarku, tak by som uz pristala aj na dievcatko.
Ale samozrejme je to jedno, nech je zdrave.
V LM su uz 2 pripady prasacej chripky, som si myslela, ze ta svinska choroba sem nedorazi a prd ☹

my so zaspavanim nemame problem (klop klop), dam ho do spacaku, zakyva pa pa hrackam, pusa a odchadzam z izby. niekedy si aj 10 minut rozprava, ale vzdy zaspi takto "bez pomoci". Mne na prse nikdy nezaspaval, lebo on mal silny reflux, cize po kojeni si potreboval dobre grgnut az grcnut a to ho vzdy prebralo

goga03
19. nov 2009

, mne sa zas viac paci viktoria. ale aj bianka je pekne. len ci sa ti nebude motat jazyk ked na deti budes kricat branko, bianka domov 😀

eweny
19. nov 2009

Petko spinka, tak idem docitat 🙂

eweny
19. nov 2009

annie, mne sa tiez viac paci Viktoria 🙂

ked ja raz budem mat dievcatko, tak bude Tereza..jedine Tereza..to meno ma drzi uz nekonecne dlho 😉

johnie
19. nov 2009

tak ja mam pre chlapca samuel a pre dievca rebeka... 😉 sofi, sami, beki 😀