Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
2. dec 2009

wow schvalene
podla toho by sa to malo tykat aj mna kedze som poberala materske pri Brankovi wow tesim sa dufam ze nie predcasne, my sme boli na prechadzke tak sa dolietal ze spal ako dudok

ka3n
2. dec 2009

kamilka, noo tak som si pozerala toho chlapa, ale nepripada mi byt doveryhodny a isto by som mu nic o sebe nepovedala..iba tak z dobrej vole sa ujal pisat do konika...ten fatk nema doma co robit...moze to byt hocijaky podvodnik...radsej mu o sebe nic osobne nevral...

ka3n
2. dec 2009

babenky, takze drahy suhlasil s vecernym maxom, tak ideme do TT jupíííí.....júúj konecne sa odreagujem..

annie13
2. dec 2009

aj ja chcem Max, ze bude aj v ZV aj Europa ale kym to postavia

babenky ktora si davate vyvolavat fotky vo fotolabe 4-7,12 su len za 0,06 eura mikulasska ekšn

ka3n
2. dec 2009

annie a co je u vas?

ka3n
2. dec 2009

no annie, u nas nic, to vzdy musim draheho otravovat ist do TT ale dnes mi nerobil problem a asi ma zacal chapat, ze sa potrebujem dostat trosku medzi ludi...

annie13
2. dec 2009

v BB je Europa to mame blizko tu len take normalne Kaufland, Hypernova, Lidl, Metro, a Stop Shop tam je Deichmann, Takko, Kik, Intersport
brala by som HM a Tesco s Cherokkee blizsie

ka3n
2. dec 2009

annie, mne by tu na dedine stacilo aj to..🙂)))))))))))))) No ja by som bola rada, keby sme tu aspon normalne potraviny mali, mame tu jedneho sukromnika a ten tam ma sakra bordel a samych miestnych ozranov, ze otras..taku kontrolu by som mu tam poslala..no nenakupujem tam..iba v pripade nudze.

a HM je fakt super znacka..aspon teda moja oblubena..a cherokkee pre deti tiez.. nastastie vsetko mame blizsie.

annie13
2. dec 2009

no tu ani v BB HM nieje ale v ZV, tu kde byvame u nasich tiez nic nieje, tiez je to len dedina, najblizsie potraviny su 10 km, tu je len hotel inak nic

ka3n
2. dec 2009

tak potom sa nudis doma rovnako ako ja ..ci ani nie?..

kamilka12
2. dec 2009

sme doma späť z prechádzky a už spíme znova 🙂

ka3n - ja sa do tej témy nezapájam, takže ani nemienim sa niečo toho pána pýtať, ale nezdá sa mi,že by radil odveci, má to hlavu aj pätu čo píše 😉 ...a poznám ho už dávnejšie zo stránky porada.sk..tam prispieva už niekoľko rokov.

natasa - o tej metóde "objatia" som tiež už počula...kamoška tak ukľudňuje malého, u nich to zaberá, ale každé dieťa je iné..tak je ťažko radiť 😒 My máme zase "problém" taký, že keď malý plače (lebo sa napríklad udrel) ani za svet nechce íst k otcov (k mužovi), iba ku mne...ked ho chce aj on zobrať na ruky a pomojkať a pofúkať to čo si udrel, reve ešte viac až kým ho nezoberiem ja..

johnie
2. dec 2009

ahojte..
ja som dnes bola na urade prace, tetusa mi povedala ze netreba o nic ziadat.. podla mna oni sami nevedia ze co a ako... kazdopadne, neviem ani ci sa ma to dotkne kedze na RD nastupujem az v januari..
olla pridala som si ta na fb...
a hodila som par fotos a jedno video 😉 http://www.facebook.com/photo.php?pid=30646660&...

ka3n
2. dec 2009

johnie, som vravela, ze svagor mi povedal, ze netreba o nic ziadat...on robi na MF SR tak hadam vie o com toci ...ale nebudem sa s nikym hadat 🙂)

johnie
2. dec 2009

kati ved ja sa nehadam ani nic podobne.. pohodaaa 😉

miriam24
2. dec 2009

Ahojte .. tak sme sa vratili z prechadzky .. maly si pekne pocupitkal .. sme sa drzali len za malicky ale bez neho samozrejme nechcel spravit ani krok .. no a stretli sme nejaku babku tu z ulice .. tak spustila na mna nieco po madarsky a malemu sa tam prihovarala .. no ked som jej povedala ze madarsky nehovorim .. tak len jaaj a s usmevom sa pobrala domov 😝 .. ach jo

ka3n .. my tu sice mame 3 obchody ale prd v nich .. je tu aj coop ale taky maly obchod .. kde nic poriadne nie je takze ja u nas nakupovat ani nechodim .. vzdy ideme na velky nakup bud do GA alebo ked sme v PK .. a ked mi nahodou nieco chyba tak vyslem svokra 😀

ozaj ale ten rodicovsky sa nezvysuje pre vsetkych ze? ci? lebo ja dostavam 25% z rodicovskeho prispevku tak neviem ci sa to zvysi alebo nie,kazde euro navyse je dobre 😉

ka3n
2. dec 2009

johnie, nie pohoda..tak som to nemyslela..

annie13
2. dec 2009

miriam pokial pracujes tak sa ta to netyka nesmies mat ziadny prijem
ka3n my sme autom v centre za 12 min takze tak sa pobalime a ideme
tu len tak, ani deti tu vela nieje

winona24
autor
2. dec 2009

Žena je ako demoverzia softvéru: Buď je len na obmedzenú dobu používania, alebo má najlepšie funkcie zakázané, alebo stále otravuje, aby si ju zaregistroval.

rony253
2. dec 2009

ahojte moje dieta spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. 🙂 nespala totiy cele poobedie nic
win 😀

goga03
2. dec 2009

inak ten mihal je ze vraj na slovensku najvacsi odbornik na tieto socialno rodinne veci.
okrem porady, ma svoj vlasny blog v trende (etrend.sk) a tie tematicke clanky v mama a ja o materskom a rodicovskom pise on.

a v clankoch co som si dnes citala na nete je pisane, ze mate narok a chcete ten vyssi prispevok, tak si on treba poziadat.

je to napr. pisane aj tu

http://lesk.cas.sk/clanok/83735/prispevky-na-de...

luciankasebastianko
2. dec 2009

Ahojte aj mne maly už zaspal aj bez jedenia o 19.00 takže ešte sa určite zobudí 😒 idem počítať

vejinka
2. dec 2009

ahojte idem vas dcitat

vejinka
2. dec 2009

vsade na nete hladam labirint drevenny za nejaku slusnu cenu..ale zatial nic uz ma aj ruky bolia od mysi 😅

ollako
2. dec 2009

ahojte baby idete s detmi niekam na Mikulasa?, alebo myslite, ze sa budu bat 😕

natasa8
2. dec 2009

caute....
ollako.. no mne dnes volala kamoska, ze v pondelok je v Dubravke Mikulas pre deti do 3 rokov, tak dufam ze mi kupi listok.... ja som sa ako decko tiez Mikulasa bala, ale aj tak to bol zazitok 😀

jurocko
2. dec 2009

ahojte,osprchovala som sa a umyla vlasy 😉
my na mikulasa ideme v sobotu od pol štvrtej mame v meste program a pride aj COCA COLA kamioon bol aj minuleho roku a bolo krasne ale Karinka sa nechcela ist fotit ale dnes mi zo skolky povedala ze sa pojde s mkulasom sfotit tak som zvedava a tesim sa na super program kedze tatika mame v praci tak ideme s karinkinou spoluziackou a samozrejme beriem aj maleho.....uviidme ako bude reagovat.. 🙂
vaaaaaaaaav schvalili tak sa tesimmmmmmmmmmm 🙂 😉 😉 😉

ollako
2. dec 2009

natas prave som si pisala s kamoskou a jej maly dostal uplny hystericka zachat to si len ona pred nim dala masku a ,ze bol urevany cely den, tak som sa zacala obavat, ci ho mam vobec tam vziat

jurocko
2. dec 2009

ahoj olli ja som karinku bravala a nebol problem..ved ti s nim nebudes uplne v kontakte..ja by som sla 😉

ka3n
2. dec 2009

ahojte..my sme mali ist na mikulasa k nam do kulturneho domu, aj minuly rok sme boli, kazde dieta dostane balicek, ale kedze mame doma u mamy zabijacku, teda robime iba take vyrobky, kasu, jaternice..a tak..tak idem s drahym k nam, a mama ma aj narodky, pridu sestry, decka...tak pojdem radsej tam a prespime tam do nedele a mikulasa budem potom robit ja 🙂)) synovcovi a neterke 🙂)) (pojdem balicky odniest)...takze u nas tento rok mikulas ani v kostole ani v KD nehrozi, lebo nie je kedy..

Hoci som chcela ist do kostola u mamy v piatok aj s malym na omsu ap otom na mikulasa, ale to je o 16tej a to drahy nebude este ani na polceste domov z prace..

O osmej sme dosli z tej TT, v KVL som malemu kupila krasnu teplakovu supravu, dve tricka s dl. rukavom a peknucky teplejsi svetrik na zips..takze 5kusov oblecka, kvalitneho iba za 33 Eur.

adamss
2. dec 2009

Ahojte vsetci... v prvom rade chcem zazelat evitke bezproblemove tehotenstvo, lahky porod a zdrave dietatko...dnes od rana zacal maly kychat, a potom mu zacalo tiect z nosteka... velmi mu to vadilo a do vecera uz mal aj zvysenu teplotu...velmi tazko sa mu zaspavalo... uz som pri nom bola dvakrat - zle sa mu dycha - a to uz v sebe ma dvakrat stvrtku dithiadenu...som zvedava, kolkokrat sa este v noci zobudi... zajtra ideme k dr., aby mu to do soboty aspon scasti preslo, lebo ideme na oslavu